מתלבט : מפרט AMD A10 מול IVB בסכום 3~4K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט : מפרט AMD A10 מול IVB בסכום 3~4K

Guarding angel

Recommended Posts

היי

בדרך לרכוש מחשב חדש הפעם החלטתי להשקיע עוד קצת מעבר ולקחת תצורה חזקה יותר.

האם בעקבות השדרוג המיוחל למפרט A10 / IVB ארגיש שיפור משמעותי בביצועים מול המפרט הנוכחי?

הדרישות הן משחקים + ALL AROUND ויכולת שדרוג מבלי להחליף לוח.

• המפרט יהיה סביב כרטיס ה-HD7850 קיים.
  • יש צורך ב- 128GB בתור כונן מערכת ראשי (OS).
  • ספק - 620W או להישאר במתכונת 500.
  • זיכרונות - 8GB + ירכשו ביד 2.

חשוב לי שהמערכת תהיה קרירה ושקטה לא החלטתי אם לקחת מים או אוויר.

סכום? 4K~3K.

רכישה באזור מרכז כמובן.

תודה לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיזו סיבה אתה רוצה לשדרג? המעבד שלך עדיין חזק יחסית ככה שלא הייתי ממהר מידי לשדרג עדיין

לטובת גיימינג ועבודה בסיסית.

שידרוג הזכרון ל- 8 ג'יגה יחד עם ה-7850 יניבו שיפור בגיימינג, השיפור אולי לא יהיה אסטרונומי אבל מורגש.

לדעתי שידרוג הכרטיס מסך לאחד חזק מ-7850 יחד עם 760 מומהר יניבו ביצועים עדיפים בגיימינג ממעבד אייבי\מקסוול

עם ה-7850.

אם בכל זאת אתה מעוניין לשדרג אפשר ב-3K ללא הכרטיס מסך לקבל מערכת חזקה, אך רצוי לציין לפני כן פרטים נוספים

כמו לומר אם ישנו הרצון לבצע OC כזה או אחר או שלא, רזולוצית המסך, רמת הביצועים המתבקשת וכ', אם כי אתה מוגבל

כמובן לרמת הביצועים שמסוגל לתת ה-7850.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המפרט הנוכחי נבנה ע"י DJ Electric

אני מרגיש האטה בתגובתיות של המחשב,לאח של חברה שלי יש מערכת חלשה משלי וטסה כמו מטוס

לעומת שלי (טסה במובן של תגובה) כנראה הכוננים הקשיחים עשו את שלהם ונשאר לרכוש חדשים..

Intel i5-760 2.8

_

Scythe Yasya

_

Asus P7P55D

_

Gskill 2GB\1333 x2

+

Kingston 4GB\1600 x2

=

total 12GB 1333

_

Sapphire HD7850 DUAL X FAN 2GB 950@5200

_

WD 500AAKS 500GB

WD 1TB 10EACS-00ZJB0

_

Seasonic 500ET 500w +80

_

LanCool Dragon lord K60B

_

Philips 240BW 16:10 HDCP

_

Logitech Z-Cinema 2.1 SRS 180W

_

~Microsoft 3K KB + ABYSSUS~

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם E5200 ומאז שאני עם , ועוד אחד עלוב למדי, יש שיפור משמעותי ביותר בתגובתיות של המערכת. לא הייתי מחליף מעבד בשביל זה. אתה גם לא צריך להחליף את הקשיחים, רק להוסיף .

ל A10 מהמעבד שלך אין סיבה להחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיל האיטיות מתגלה כבר בעליה ראשונה של המערכת לאחר שהמחשב ביצע boot לוקח זמן רב לפתוח דפדפן המערכת מוגדרת על מקסימום ביצועים והועפו כל תוכניות לא חיוניות ב-startup דרך ה-msconfig הוצע איחוי דיסק אחד לשבוע וסריקת וירוסים יומית ב00:00.

עד שתוכניות ותכנים נפתחים לוקח זמן לכן אני מאשים את הכוננים שהם די ישנים הAAKS 500 בן 5 שנים והכונן החיצוני מסדרה ישנה מאוד בן 5 גם כן אין ספק שהם קשורים להאטה המשמעותית שאני חווה כנראה שהגיע הזמן לפרמט את המערכת ולרכוש כוננים חדשים ארכוש כונן של 2TB ו- של 120~128GB.

האם לדעתכם יש עוד לשפר במערכת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק, קשיח מיושן יחסית בן 5 בהחלט יכול הגורם להאטה וזה די ברור שהוא הגורם הבעייתי במערכת.

זכרון בנפח כולל של 8 ג'יגה+SSD למערכת ההפעלה+קשיח עדכני לאיחסון יעשו פלאים למערכת הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...