מיני פרוייקט - CM Storm Stryker (הפרוייקט נמשך) -הסתיים תמונות בעמוד 6- - עמוד 4 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיני פרוייקט - CM Storm Stryker (הפרוייקט נמשך) -הסתיים תמונות בעמוד 6-

Roy.T

Recommended Posts

אין מה לומר לגבי זה, זה באמת מארז אידיאלי למודינג, שום דבר לא מקובע הכל פשוט מתפרק.

כל כפתור, כל חוט, הכל מתפרק או בקליפסים או בברגים, פלטות מודולריות שמאפשרות שינוי זווית המאווררים

הקידמיים והכוננים הקשיחים, הכל גמיש לאיזה שבא לך.

לדוגמה אם לא היו לי מאווררים צהובים והייתי רוצה לצבוע את הרשותות הקידמיות בצהוב, שום

בעיה, ארבעה קליפסים והרשת מתפרקת מכל כיסוי, הפילטר גם כן,

מי חשב על זה שקניתי אותו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא חושב שאמורה להיות בעיה אחרי שיוף שיכבת הצבע המקורי, צביעה בפריימר ועליו מספר שכבות של הצבע.

עדי - זה שחור מט, התאורה בבית משנה קצת את הצבע, שאני אצלם באור יום זה יראה שחור כמו שזה באמת.

לדעתי השילוב של הצבעים יצא פצצה, הריי כל המערכת מבפנים היא בגווני שחור צהוב וזה כל הפואנטה :-)

אבל כמו כל דבר אחר זה עניין של טעם אישי.

בכל מקרה עשיתי היום שני שכבות של שחור על הפריימר, צריך לעשות עוד שיכבה או שניים אבל נגמר לי הצבע

ובכל מקרה צריך לתת לזה זמן להיתייבש. מחר אמשיך ולאחר מכן אני ארכיב את כל העסק (לא את החומרה את חלקי המארז )

ואצלם כמה להתרשמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אז חברים יקרים, הפרוייקט הושלם...

למעשה הפרוייט הושלם כבר לפני שבוע וחצי בערך, רציתי ראשית לצלם את המארז ללא החומרה בפנים אבל לא הסתדר

לי לצלם באור יום כמו שצריך, עם זאת היה לי את הזמן בשעות הערב להרכיב את המערכת, אז החלטתי כבר להרכיב הכל

ולמצוא איזה בוקר לצלם סט אחרון כמו שצריך שכבר הכל מוכן.

תוכלו לראות בתמונות שהכנתי backplate חדש מפרספקס שחור, למדתי מהפעם שעברה שברגע

שאני חותך את הפלטה בדיוק במידה של ה-PCB, בזווית נראה ה-PCB הכחול וזה די ביעס, אז לקחתי אותו

הפעם עוד קצת החוצה וזה יצא יפה יותר לטעמי.

אז זהו זה - התמונות האחרונות של הפרוייקט החביב: (תיהנו)

hVptnmTl.jpg

AxNaGmRl.jpg

6awmge5l.jpg

3MQhV0zl.jpg

lYWJmVOl.jpg

nETiBl9l.jpg

ek3xyHpl.jpg

ljjBHdkl.jpg?1

OkWLugtl.jpg?1

dryGlc5l.jpg

a2zg3Asl.jpg

CasFHL5l.jpg

nFUSAIVl.jpg

vYPYmVIl.jpg

AwZ5NbDl.jpg

אז מה דעתכם? יש אישור או שאני יצבע בחזרה ללבן? :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...