מיני פרוייקט - CM Storm Stryker (הפרוייקט נמשך) -הסתיים תמונות בעמוד 6- - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיני פרוייקט - CM Storm Stryker (הפרוייקט נמשך) -הסתיים תמונות בעמוד 6-

Roy.T

Recommended Posts

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב, אז עקב קצת חוסר בזמן בתקופה הזו ונידנודים אין סופיים של האשה שכוללים משפטים קבועים כמו -

"מה רועי, עוד פעם קנית חלקים למחשב?? ו-לא נמאס לך לבזבזב על זה כסף"? בנוסף ל- "תפסיק להסתובב

בבית עם כמו דביל" ו- "כל הבית מסריח מצבע" ועוד ועוד, "החלטתי", ומכוון שזה באמת זה לא

הזמן הכי נוח לוותר על מספר דברים בשלב זה ולהרכיב את המערכת במהירות האור בלי לתעד את ההרכבה

בשלבים (שזה גם ככה החלק הזניח כי אין פה איזו הרכבה יחודית)

(מי שצוחק עליי עכשיו, אל דאגה, גם תורו יגיע :behead:)

ככה זה נראה בסוף:

lPKkeU2l.jpg

BHmJGFql.jpg

Hgw1N3Jl.jpg

Ah3e8Xhl.jpg

lbAyq3ql.jpg

xB97LTVl.jpg

tm91EWNl.jpg

GDLxEjHl.jpg

vpFWiKhl.jpg

1Rmv7JJl.jpg

gRyOpUAl.jpg

VDDqhQgl.jpg

brd4wAtl.jpg

DDglMBkl.jpg

q5GvzKIl.jpg

Yh2oS8kl.jpg

U3GbQKsl.jpg

N8CN28Ml.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

שלום חברים וחברים,

אז מספר חודשים לאחר סיום הפרוייקט הצנוע החלטתי להמשיך לאחר שהתפנה לי קצת זמן.

אם לומר את האמת, קצת מעסתי מהצבע הלבן שמלכתחילה קצת ביאס אותי ופנים המארז נראה לדעתי

טוב בהרבה בצבע שחור, ולכן....

החלטתי לצבוע את כל המארז בשחור.

נכון - אני לא בדיוק צבעי מדופלם, אם כי אני מאמין שאם קצת רצון ויכולת - גם פיל....

מה שכן, אני לא ממש אוהב להתפשר בדר"כ על עבודה בינונית, ולכן הייתי רוצה להתקדם עם העסק

בצורה איטית אך בטוחה, בין היתר כי זה גם לא בדיוק המארז המתאים ביותר לניסויי וטעייה, ביחד עם

תמונות מושקעות ואיכותיות יותר (עד גבול היכולת של המצלמה המעפנה שלי כמובן).

כבר התחלתי את מסע ההצטיידות ורכשתי כמה ספוגי שיוף, ניירות שיוף, תרסיסי פריימר, נוזל להסרת לכלוך

ודבק, מוט טלסקופ וחוטי ברזל על מנת שאוכל לתלות חלקי המארז באוויר מה שנראה לי יקל מאוד על הצביעה.

לגבי הצבע עצמו אני עוד לא בטוח (מלבד זה שהוא יהיה שחור) על איזה ללכת, שחור מבריק

או מט, אולי שחור פנינה אם יש דבר כזה בתרסיס, אשמח לדעות מכם בהמשך.

כל עצה תתקבל בברכה וסביר להניח שתיהיה חיונית אז נא לא לחסוך בהן..

תמונות בהמשך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שהעבודה האחרונה שלך נראית אז אתה נראה אחד קפדן (במובן הטוב ) אני בספק אם התוצאה של ספריי תספק אותך..

היה לי נסיון עם ספריי שחור אין לי איכותית כדי להעביר לך את התוצאה זה קרוב אבל לא זה , כשצבעתי ידעתי מה אני עושה ככה שלא היו סימנים של טיפות או "גלים" של עודף צבע עבדתי בצורה מסודרת שיופים עדינים לפני בקיצור אני חושב שלא משנה כמה אתה תהיה בסדר התוצאה לא מטורפת.

אני הייתי הולך לפחח ומברר איתו כמה יעלה להכניס את זה לתנור.. זה הבדל שמיים וארץ .

שווה לבדוק..

ובלי קשר הלבן שלך יצא אחלה אבל אני מבין את הרצון לשנות (כולנו חולים באותה מחלה).

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבריקו, פעם ראשונה שאני רואה את השרשור הזה למרות שראיתי כמה תמונות של המארז שלך.

עבודה יפה ונקייה, בקשר לצביעה אוכל לתת לך כמה טיפים כך שגם עם תרסיס צבע תוכל לצבוע את זה יפה.

בקשר לצילום, הצילום עם בעייתי כשהפלש הוא ירוי ולא מוקפץ, הוא גורם לפעמים להחשכה של התמונה או לכך שהיא יוצאת בוהקת.

אני מצלם תמנות כאלו על מצב תנועה(סמל של איש רץ) והתמונה יוצאת מעולה כמו באור יום, אני עם 500D של קנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם AvlK , לצבוע את כל המארז עם ספריי צבע זה לא זה...

הספרי טוב לצביעת חלקים קטנים אבל לא את כל המארז במיוחד לא את המעטפת החיצונית.

יש כמה סוגים של צביעה, אישית לא מכיר את כולם ולכן אני ממליץ לך להמתין לתגובות נוספות וביינתיים לחושב שוב לגבי הספריי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה כללים לצביעה עם ספריי שאם מקפידים עלייהם הצביעה יוצאת מעולה.

1. לקנות ספריי איכותי ומתאים לסוג המשטח.

2. לנער הייטב לפני השימוש.

3. לרסס במרחק של 30 ס״מ לפחות.

4. הכי חשוב לרסס בתנועה אופקית, ריסוס מימין לשמאל ועצירה, משמאל לימין ועצירה וכך הלאה.

ברגע שלא מפסיקים בנקודת החזרה נוצרות טיפות או צבע עבה ובמרקם לא אחיד, המילישניה הזו בחזרה גורמת לצביעת יתר.

ברגע שהופכים מיומנים זה כבר רץ אחרי כמה פעמים, מצד לצד עם הפסקת לחיצה לשבריר שניה, אותו דבר עם פיסטולט.

5. סבלנות, נכון שלפעמים זה לוקח זמן בריסוס כל פעם פס אופקי אך התוצאה משתלמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות ועל הטיפים המפורטים, ראיתי קצת סרטונים ברשת לצביעה נכונה, כמובן שאין ברשותי

את כל הכלים המתקדמים אבל ננסה להוציא את הטוב שניתן עם מה שיש.

עשיתי ניסוי ראשון עם שכבה ראשונה של תרסיס אנטירסט, לא היה ברשותי עדיין פריימר אפור שצבעתי (עכשיו כבר יש)

ונאמר לי שאנטירסט משמש כצבע יסוד גם כן ואפשר לאחר מכן לצבוע בגוון כהה כמו שחור.

הפעולות המקדימות לפני הצביעה הם החשובות ביותר כמו שכבר הבנתי, אז כניסיון ראשון לקחתי את הדלת

עם החלון, פירקתי את החלון והרשתות, ולאחר מכן שיפשפתי עם ספוגית ליטוש בדרגה בינונית, תוך כדי הרטבת המשטח

עד שהשכבת הצבע המקורי דעכה לה ובמקומות מסויימים כבר ראיתי מתכת.

לאחר מכן שטפתי את הדלת שהייתה מטונפת מלכלוך ושאריות צבע, וניגבתי טוב טוב את הדלת, לאחר היבוש עברתי

עם מטלית ספוגה במעט טינר להסרת לכלוך שומני והשאריות לכלוך שונות.

השלב הבא היה תליית הדלת על שני חוטי מתכת שקשורים לטלסקופ שקניתי מבעוד מועד על מנת להקל על תהליך

הצביעה, וזה אכן הרבה (הרבה) יותר נעים וקל לצבוע שהדלת לתלוייה לה באוויר.

שלב אחרון לפני הצביעה הוא לקחת (איך לא) את הפן של האשה שאני משתמש בו יותר ממנה בהעדר

משהו מקצועי למשימה, בניסיון להעיף כל דבר הכי קטן שיתכנן שנידבק כמו סיבים, שערות, חרקים וכ'.

לאחר שראיתי שהמשטח נקי לגמרי התחלתי את השיכבה הראשונה, כך זה יצא:

44pGTVfl.jpg

Va3N07gl.jpg

I9kVGNLl.jpg

OJlmHs2l.jpg

אילו התמונות הכי טובות שהמצלמה שלי יכולה להרשות לעצמה לצלם, נקווה שזה יספק אתכם.

התוצאה לדעתי מעולה, אפילו הפתיעה אותי מעט, יצא שיכבה נקיה ואחידה.

אני כמובן לא מתעלם מהדעות לגבי צביעת המארז בתרסיס צבע בפחית, וחשבתי על האופציה הזו:

http://www.amital-ltd.co.il/ProductInfo.asp?ProdId=1492

או זו:

http://www.tecnik.co.il/ProductInfo.asp?ProdId=1286

דבר כזה יכול לשמש אותי למיליון ואחד דברים נוספים שקשורים לצביעה כמובן מלבד המארז, אך בכל זאת

מדובר מוצר ביתי לא מקצועי ולכן והייתי רוצה לקבל ממכם חוות דעת על העניין אם יש למישהו כזו.

בלי קשר - חשבתי לעשות בכל מקרה ניסיון ראשון על הדלת עם תרסיס שחור מט שלדעתי יהיה עדיף

ממבריק (מה דעתכם?), לאחר מכן להעלות של התוצאה הסופית ולהשאיר את ההחלטה לשיקולכם, אם

יהיה הצורך לחפש אלטרנטיבה איכותית יותר אני אתקדם עם זה, אם לא וזה יראה טוב לדעתי ולדעתכם

אני אוכל לחיות עם זה.

לגבי לקחת את המארז לפחח, אני יכול עשות את זה ובמחיר די סמלי אצל פחח שאני מכיר

(שרק לפני מספר ימים עשה לי עבודת פחחות וצבע ברכב באלפי שקלים), אבל זה די יוציא את כל הכיף

שבעניין, הלמידה והעשייה ותוצר סופי איכותי זה משהו שאני נהנה ממנו אחרת פשוט הייתי משאיר

את המארז במצב המקורי שלו, או מוכר אותו וקונה אחר. אך בואו נאמר שאני לא שולל שום דבר ואני אממש

את האופציה הזו עם כל העסק הזה ילך לכיוון הלא רצוי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שעידן אמר עם פיסטולט בהחלט התוצאה הסופית תהיה טובה יותר ככה שאם באמת יהיה לך שימושים נוספים שיצדיקו קנייה של כלי כזה אז אולי שווה.

על השניים שהבאת למעלה אין לי מושג עד כמה הם טובים אז תמתין לתגובות נוספות..

נראה שאתה בדרך הנכונה.. :xyxthumbs:

הקטע ה"טריקי" שיש במארז שלך הוא המסגרת של החלון והרשתות ה"עלייה" הזו בגבהים יכולה ליצור אי אחידות בצבע תשתדל להקפיד שם ממש כי זה לא קל אבל אפשרי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי זה, מי זה הצבעי הזה?

עבודה יפה הלכת רחוק אפילו מדי הייתי אומר, ליטוש וצביעה בצבע יסוד מתאימים בעיקר למתכות עם פוטנציאל החלדה, כאלו שיושבות מחוץ לבית וחשופות לפגעי מזג האוויר, היה מספיק גם ללטש מעט עם בד שמיר, לנקות ולצבוע אבל כל הכבוד על ההשקעה.

בקשר לפיסטולט הביתי אני חושב שזה מיותר לצביעת מארז(כל עוד זה לא נכנס לתנור), תוכל להשיג תרסיסי צבע איכותיים ולקבל אותה תוצאה עם פחות התעסקות.

לך כרגע על צביעה עם תרסיס אני מאמין שיצא מעולה..

עוד משהו שתזכור, יותר קל לטעות עם פיסטולט מאשר עם תרסיס צבע, חוץ מזה גם נוח יותר לעבוד עם תרסיס במקומות שקועים ומסתורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...