מפרט מחשב חדש לגיימינג 6K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב חדש לגיימינג 6K

hardware maniac

Recommended Posts

שלום לכולם,לפני שאני מתחיל אני חייב פה הסבר קצר מכיוון שפתחתי פה בפורום שני נושאים בקשר לשדרוג, לאחר לבטים רבים החלטתי למכור את המחשב הישן ולקנות אחד חדש.

ניסיתי למחוק את הנושאים הקודמים כדי למנוע הצפה מיותרת אך ללא הצלחה

בעשור האחרון קניתי שני מחשבי גיימינג חדשים,זה יהיה השלישי. הראשון היה בסכום של ,השני ב6K והשלישי מתוכנן להיות ב6K אך אפשרי חריגה של 500 שקלים אם באמת יש צורך. הסיבה שרשמתי על המחשבים הקודמים היא שהם באמת עמדו במשימה והחזיקו בכבוד שנה וחצי לפחות כמחשבים חזקים ואפשרו לי להריץ את המשחקים החדישים בשוק, זו המטרה של המחשב הזה.

כמו שחוקי הפורום מצווים,הנה השאלון

1. מה התקציב המקסימאלי?6K

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?כמובן שלנסות לחסוך,אך לנצל את כולו במידת הצורך.

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?500 ש"ח

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?גיימינג,שום דבר אחר

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. משחק הכל,באמת ממירוצים,עד אסטרטגיה ופעולה.לא משחק בסימולטרים כלל.(שמות?פאר קריי 3 אססינס קריד 3 קומפני אוף הירוס ניד פור ספיד וכד')

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).1920על1080 מסך 22-23 חדש שייקנה בנפרד

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?לא

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)?5

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?לא מתוכנן,נחמד אם תיהיה אפשרות בעתיד

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.לא

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?לא

תודה מראש !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משדרג מעט מוקדם מידי, גם המחיר שתקבל בעבור המערכת יהיה נמוך למדי.

אנחנו אוטוטו לפני ההשקה של דור המעבדים הבא של , האמנם ההבדל הביצועי הוא לא גדול, אבל אם ניקח

בחשבון את העובדה שיש ברשותך כרגע מערכת סבירה למדי (המעבד בטורבו נותן 3.2Ghz) תוכל להמתין מעט ולקנות לאחר

התייצבות המחירים את הדור העדכני ביותר שישנו, או שתרוויח במידה ותיהיה הורדת מחירים מהדור הנוכחי.

שדרג וכרטיס מסך, את שניהם תוכל להעביר למערכת הבאה, ועד אז תקבל תוספת ביצועים טובה ומורגשת.

על מנת לנצל את יכולות הכרטיס מומלץ לשדרג כעת גם את המסך לאחד בעל רזולוציה גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה רועי,

משדרג מוקדם מדי?אתה מתכוון קונה מחשב חדש מוקדם מדי?

מתי הדור הבא שדיברת עליו אמור להגיע לשווקים בישראל?

והאם שידרוג המחשב הקיים ב680GTX לא יצור צוואר בקבוק?כי ממה שהבנתי בזמן שחיפשתי ברשת שהכרטיס הזה עלול ליצור בעיות למעבד שלי.

מסך חדש ייקנה בעוד שבוע (דל 23 אינץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר ה-680 לא משתלם לדעתי, לא לרזולוציה הזו בכל מקרה. הייתי הולך על ה-XT או במקסימום על 7970\670 שזולים בלא מעט.

אתה יכול להמהיר את ה-7970 ולקבל תוספת ביצועים יפה.

כמה שידוע לי במהלך חודש יוני, אבל בכל מקרה לא הייתי משדרג מיד, תבחן קודם את הביצועים שתקבל עם הכרטיס החדש ותוספת הזכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה, אבל אני חייב לשאול כשאתה אומר תבחן זה לגיטימי?

זה לא שאני מקבל את החומרה חינם בודק ואם לא טוב לי מחזיר, במידה ואני אשדרג את המחשב הקיים ב2000 שח והביצועים לא יספקו אותי לא חבל על הכסף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חבל. אני מאמין שתהיה מרוצה מהביצועים. מה שבטוח זה שתקבל תוספת ביצועים משמעותית על פני מה שיש לך עכשיו.

המעבדים החדשים כבר מעבר לפינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה, אבל אני חייב לשאול כשאתה אומר תבחן זה לגיטימי?

זה לא שאני מקבל את החומרה חינם בודק ואם לא טוב לי מחזיר, במידה ואני אשדרג את המחשב הקיים ב2000 שח והביצועים לא יספקו אותי לא חבל על הכסף?

זה בדיוק מה שאמרתי לפני, את הכרטיס מסך והזכרונות שאתה קונה עכשיו אתה יכול להעביר הלאה למערכת הבאה שלך, גם

אם זה יהיה עוד חצי שנה לצורך העניין, זה לא שיש פה איזה צוואר בקבוק רצחני שחונק למוות את הכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...