המחשב דורש איתחול לכונן חיצוני שיש בו גיבוי חשוב - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב דורש איתחול לכונן חיצוני שיש בו גיבוי חשוב

eido300

Recommended Posts

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הצלחתי סוף סוף את התוכנה שאביב הביא לי והיא בהחלט עובדת רק לא הבנתי משהו במדריך אחרי שעשיתי את החיפוש ה"עמוק" אני אמור "לכתוב" את כל המידע עוד פעם על אותו קשיח? אין אפשרות לכתוב אותו בקשיח אחר?

שוב פעם מצטער על הדאבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכיר את התוכנה שהוא הביא , אבל סביר להניח שאתה יכול לבחור קבצים מסוימים ואז הוא שואל היכן לשמור .

אני אישית מבסוט מ recuva , הרבה יותר טובה מרוב התוכנות שעולות 20-100 דולר ויותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתיימר להיות מומחה :) , אך פותח האשכול ייבחר מה לעשות .

אם כבר יש בעיה סביר להניח שיש לו בעיה ב MFT .

בכל מקרה שיהיה לו בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה קודם כל תודה לכולם דבר שני "פותח האשכול" כרגע מנסה לחלץ את המידע עם ההתוכנה שאביב הביא כרגע זה עובד אבל ממש לאט הגעתי לשלב של ה"סריקה עמוקה" וזה כבר 19 שעות ו41 דקות (נכון לרגע זה) סורק וזה הגיע רק ל 85% אחרי זה עוד צריך לתקן את כל הקבצים הפגומים (לא זוכר איך קראו לזה שם, אגב הם הזכירו משהו על טובים ולא טובים איך אני יודע מתי זה טוב ומתי לא?) ו"לכתוב" את זה מחדש אני עדיין לא מבין איך זה יעזור לי אם הקשיח פגום? אני מקווה שזה יעבוד ואם לא אני חושב שאני אלך על מה שהציעו כל השאר עם הrecuva.

ואגב כאן זה באמת לא רעיון טוב שפותח האשכול יבחר כי (לצערי) לפותח האשכול אין שום מושג בנושא:nixweiss:.

נ.ב. עכשיו עברו כבר 19 שעות ו56 דקות והוא עדיין על 85% ככה זה אמור להיות?

שוב תודה רבה לכל העונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההרדיסק הזה הוא 2T והוא רץ כבר מעל 21 שעות, עכשיו הוא על 86% אולי זה בגלל שהמחשב ישן (מאוד ישן)?

ואולי תוכל להסביר לי על החלק של הקבצים הפגומים שצריך לתקן ואיזה כן לתקן ואיזה לא?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מתקן את הטבלה לא את הקבצים.אבל הוא שמחזר אותה לפי הקבצים שלוקח הרבה זמן לאתר בלי הטבלה. כול עוד הוא מתקדם תשאיר את זה ככה[או שהוא נתקע כמה שעות על 86%?].

לגבי האיטיות חיברתה בסוף בusb או sata?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף המחשב גמר לסרוק אז מה שנשאר זה לעבור על כל התיקיות ולהגיד לו שיכתוב את המחיצה אבל אני צריך ללכת ומאמין שבזמן הקרוב אני לא אהיה ליד המחשב (או מחשב בכלל) אז אני לא יכול לגמור אני אבקש ממישהו שיגמור אבל אני עדיין לא אוכל לעדכן אתכם ולשאול לפי הצורך (שאני יחזור אני כמובן יעשה זאת).

תודה רבה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...