המחשב דורש איתחול לכונן חיצוני שיש בו גיבוי חשוב - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב דורש איתחול לכונן חיצוני שיש בו גיבוי חשוב

eido300

Recommended Posts

אתה מודע לזה שבפעולות שממליצים לך פה אתה לוקח סיכון שיפגע האפשרות לשחזר גם מחברות מקצועיות כן?רק רציתי לוודא].

כול מקרה יש תוכנה יותר מקצועית שהצילה לי פעם הרדיסק.

http://html5.litten.com/how-to-fix-e...ly-became-raw/

קודם כל תודה על התגובה

נכנסתי לקישור וזה נראה טוב אבל אני לא כ"כ יודע אנגלית ובשביל התוכנה אני אצטרך לחבר אותו למחשב שיש לו ולמחשב הזה יש חיבור רק לדיסק קשיח אחד מה שאומר שאני לא יכול גם לחבר אליו אליו את הדיסק קשיח הפגוע וגם דיסק קשיח עם האמת שיש לנו עוד מחשב אני לא יודע כמה אפשר לחבר אליו אבל אני מעדיף לא לפתוח אותו כי את המחשב הזה שפתחתי מסתבר שהוא לא עמד מספיק יציב, הוא נפל ונשבר לו חלק שלמזלי הצלחתי לסדר אז אתה מבין אני מעדיף לא לפרק גם את המחשב השני, כמובן שאם לא תהיה ברירה אחרת זה מה שאני יעשה אבל כל עוד זה אפשרי אני מעדיף לא להתסעק עם עוד מחשבים,

בכל מקרה תודה על התגובה:)

שמע, אני עדיין מאמין שזה SATA .

בכל מקרה , רצוי שתעלה איזה צילום של הדיסק הסורר,

כלומר את צילום החיבורים שלו.

אלה התמונות האיכות שלהם גרוע אבל זה מה שהצלחתי להשיג עכשיו בכל מיקרה אני מקווה שזה יספיק אם לא תגיד לי ואני אנסה בכל זאת להשיג משהו אחר. שוב תודה

[ATTACH=CONFIG]2885[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]2886[/ATTACH]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי הלינק שהבאתי אתה לא צריך שום הרדיסק חוץ מהמקולקל[ועולי דיסק און קי].התוכנה היא liveCD מיני מערכת הפעלה שאתה מפעיל מדיסק.

לגבי התמונה נראה כנראה זה sata ומתח 15 פין.

http://www.sierra-cables.com/Cables/Images/SATA-Signal-Cable-1.jpg

http://0.tqn.com/d/pcsupport/1/0/5/7/-/-/sata-power-cable.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצור.

אני רוצה להעיר את תשומת לבך למספר נקודות:

1. - כל - מה שאתה עושה בפוטנציה מוריד את יכולת הצלת הנתונים על ידי חברה המתמחה בכך. לכן שקול היטב את המשך פעולותיך.

2. הנושא חוזר הרבה פעמים בפורום. אנשים מגבים על מדיה נתיקה אחת וחושבים שבזה הם יצאו ידי חובה. אז לא - גיבוי על מדיה אחת ועוד כזו שמחוברת תדיר ונמצאת באותו מיקום של המחשב המגובה (כדוגמאת דיסק קשיח חיצוני) אינה נחשבת גיבוי אמין. גיבוי עושים לעולם על יותר ממדיה אחת - ואם ניתן שאחת מהם לעולם תהיה במיקום פיזי אחר (כדי להתגונן ממקרי שריפה למשל).

3. אני קורא בין השורות מסרת כי הדבר מהווה עבורך גיבוי - משמע שהחומר קיים במיקום אחר (שממנו גובה). בהקדם לגבות על מדיה אחרת מהמיקום המקורי. במידה ולא אזי מה שיש לך הוא לא גיבוי אלא אכסון - ומצבך גרוע עוד יותר.

הערת אגב - גם כותב שורות אלו נכווה בעבר בנושא זה. מאז למדתי (המורה הטוב ביותר הוא ניסיון)

אדמיניסטרטיבי - מועבר לאמצעי .

בהצלחה,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי פעם זה היה "גיבוי" היום אחרי שפירמטנו את המחשבים זה נהיה "איחסון" ולא נראה שאי פעם נקח את זה לחברה לשיחזור אז שווה לי לנסות לסדר את זה בדרכים שמציאים לי כאן בפורום.

ולגבי התוכנה תודה רבה הבנתי ממה ש kakadu999 כתב שאצלי המקרה יותר מסובך אני לא ממש מבין בזה אז אני אצטרך לסמוך על מה שהוא כותב (כי הוא היה איתי מתחיל ההתכתבות אז אני מניח שהוא פחות או יותר מודע למצב של הדיסק קשיח), בכל מקרה תודה רבה ובינתיים אני אנסה להבין את ההוראות של זה וברגע שאובל אנסה להשתמש בזה.

שוב תודה.

עריכה:

וכן אני חושב שהתמונות שהבאת מתאימים לחיבורים שיש אצלי.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר ניסיתי לחבר את הקשיח הפגום ולראות אותו דרך הדיסק של אובנטו לא הצלחתי את הקשיח דרך זה מצד שני זה גם פעם ראשונה שהשתמשתי באובנטו אז יכול להיות שפשוט לא בדקתי כמו שצריך בכל מקרה אני עכשיו מוריד את התוכנה של

AviV_1 (שוב תודה אביב)

אני אנסה את זה שוב הפעם עם ואם לא זה יצליח אני אלך לפי המדריך.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מנסה אבל המחשב לא מסכים להעלות את הקשיח אז אין לי כ"כ על מה להפעיל את התוכנה.

תודה בכל אופן.

- - - תגובה אוחדה: - - -

מסתבר שהורדתי את הקובץ הלא נכון, סוף סוף מצאתי את הנכון אני עכשיו מוריד אותו ואני מקווה שאצליח להפעיל את זה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם הבאה אם אתה מגבה חומר תגבה כקובץ תמונה לדוגמא , ככה יותר קל לשחזר במידה וקורה משהו להתקן .

מה שאני הייתי מציע זה לאתחל את האמצעי [אתחול מהיר], ואז כמו שכתבו לפני תשתמש בתוכנה recuva לשחזר את החומר

בעיקרון אם אתה אתחול מהיר אתה רק מוחק את קובץ ה MBR שהוא אחראי לניהול הספריות בכונן שלך ובעצם הוא אומר למחשב איפה אפשר לכתוב ואיפה לא .

זה שאתה מאתחל תוך כמה שניות זה לא באמת מוחק את החומר , לשם השוואה אתחול לא מהיר שמוחק את החומר לוקח המון זמן.., כל עוד לא תכתוב על ההתקן חומר חדש לא יהיה סכנה לחומר הקיים .

בהצלחה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם הבאה אם אתה מגבה חומר תגבה כקובץ תמונה לדוגמא , ככה יותר קל לשחזר במידה וקורה משהו להתקן

נשמע רעיון טוב.

מה שאני הייתי מציע זה לאתחל את האמצעי [אתחול מהיר], ואז כמו שכתבו לפני תשתמש בתוכנה recuva לשחזר את החומר

בעיקרון אם אתה אתחול מהיר אתה רק מוחק את קובץ ה MBR שהוא אחראי לניהול הספריות בכונן שלך ובעצם הוא אומר למחשב איפה אפשר לכתוב ואיפה לא .

זה שאתה מאתחל תוך כמה שניות זה לא באמת מוחק את החומר , לשם השוואה אתחול לא מהיר שמוחק את החומר לוקח המון זמן.., כל עוד לא תכתוב על ההתקן חומר חדש לא יהיה סכנה לחומר הקיים .

בהצלחה

תודה רבה אבל המחשב שלי לא מסכים לפתוח את זה אז אני לא יכול לעשות לו שום דבר.

אבל בשביל להיות בטוח אני אנסה את זה יותר מאוחר.

שוב פעם תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להתקין את התוכנה שאביב הביא וכל פעם אחרי שהוא מתקין הוא נכבה מה עושים?

למנהל:

מצטער על הדאבל קיוויתי שזה יתחבר כמו בהודעה הקודמת אבל כנראה שזה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מזהה אותו אבל כשאני לוחץ עליו הוא כותב שיש שגיאה.

והאמת שאני קצת מפחד לפרמט אותו כיון שאני לא יודע אם אחרי הפירמוט הוא יתן לי לגשת אליו כדי לשחזר ואם הוא לא יתן אז הכל ילך סופית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קליק ימני תאתחל אותו , אל תדאג זה מוחק רק את ה MBR , אין אתחול שיכול למחוק את כל החומר ב 2 שניות .

פשוט בחר באתחול מהיר , ולאחר מכן תעבוד עם תוכנת השחזור .

אם החומר קיים הוא ישאר אם הקשיח פגום זה לא ישנה .

- - - תגובה אוחדה: - - -

במקרה היה לי קשיח 500GB ואצלנו בקורס מחשבים בעבר , מישהו התחיל לאתחל לי את ההתקן עם אקרוניס , כמובן לא בזדון הוא פשוט לא שם לב] , מיד ניתקתי את ההתקן , וכמובן הווינדוס כתב שיש צורך לאתחל אמצעי שגוי וכול ההודעות האלה , אתחלתי את ההתקן , ופשוט שחזרתי את המידע דרך התוכנה ,

כל עוד לא כתבת מידע חדש , אין משהו שיגרוס אותו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מזהה אותו אבל כשאני לוחץ עליו הוא כותב שיש שגיאה.

והאמת שאני קצת מפחד לפרמט אותו כיון שאני לא יודע אם אחרי הפירמוט הוא יתן לי לגשת אליו כדי לשחזר ואם הוא לא יתן אז הכל ילך סופית.

תגיד מה השגיאה אם אפשר תצלם.

נ.ב הרעין עם האתחול וrecuva הוא גם טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכולם

ההודעה היא "

אין גישה אל \:H שגיאת נתונים (בדיקת יתירות מחזורית)"

ועוד משהו ניסיתי את התוכנה שהבאת לי וכל פעם שהמחשב גומר להתקין הוא נכבה ואז צריך להתחיל להתקין מחדש מה לעשות?

ולגבי האתחול אני אשאל את שאר המשפחה אם הם מסכימים (מה אני יכול לעשות הגיבויים שם לא רק שלי...) למרות שאם זה כמו שאתם אומרים זה אמור להיות הרבה יותר נוח (ואגב זה מה שרציתי לעשות בהתחלה ואמרו שפחות כדאי).

בכל מקרה המון תודה רבה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...