הכלי היעיל וזול ביותר לחיתוך פרספקס? - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכלי היעיל וזול ביותר לחיתוך פרספקס?

Roy.T

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נשמע מעניין אני אבדוק את זה..

אתה רוצה את החמוד שלי?

בטח...:xyxthumbs: העיגול הכחול הזה מאחור ממש ישתלב יופי..

ועד כמה וכמה אחרי מה שהכרטיס האומלל הזה עובר איתך עוד יותר עושה לי חשק, אם היינו עושים השוואה למה שעובר

הכרטיס שלך לרכב, זה כמו אחרי שירות ליסינג של עשר שנים בבעלות הצבא..:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאתה רוצה:

Am7Z5KD.jpg

EOF1kiV.jpg

תאמין לי אני לא מזיז לו, שרד עכשיו שעה במטרו עם OC נכבד, ללא קריסות וללא כלום בטמפ' של 57 מעלות מקסימום 1150/1700.

איפה היינו ? אאה כן פרספקס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, שרפתי היום לא מעט קילומטרז' בניסיון למצוא פרספקס וסכין לחיתוך פרספקס, לא היה בהום סנטר, ולא היה באייס, רק

בחנות טמבור הרביעית שנכנסתי אליה היה סכין מתאימה כמו שחיפשתי, ובמקרה הוא כיוון אותי לזגג מעבר לרחוב ששם קניתי שתי

חתיכות פרפקס ארוכות, אחת רחבה יותר ואחת בדיוק ברוחב הכרטיס. כל אחת באורך מטר בערך. זה הרבה מעבר למה שאני צריך

אבל אני מעדיף שיהיה מקום לטעויות, ואם העסק יצלח אולי גם ישאר חומר לכרטיסים הבאים :-)

כל העסק עלה 30 שקלים לכל חתיכה ככה שזה לא סיפור יקר.

היה לו שם הרבה בלאגן ולא היה לא זמן לחתוך את הפלטה ולקדוח במידות הכרטיס.

היה ברשותו פרספקס לבן, הוא אמר שאם אני מתכוון לצבוע את הפלטות עדיף ללכת על הלבן מהשקוף.

על הדרך גם קניתי פלטת PVC מטר על מטר עבה יותר לשימוש אחר בבית (בחצר).

מה ההבדל דרך אגב בין החומרים?

אז פרספקס לבן יש, סכין חיתוך פרספקס יש, מקדח בקוטר מתאים לברגים יש, ספריי צבע צהוב ושחור יש.

לא מצאתי סרגל עבה, יש ברשותי כמה סרגלים שונים בבית אני מאמין שאסתדר איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוצאה:

rXEybt7l.jpg

tpC3aMhl.jpg

T3QGo3Ql.jpg

faTfNo4l.jpg

8XEqmt5l.jpg

lwqhn5hl.jpg

YfoLwYCl.jpg

Is4oWw1l.jpg

בדיעבד חבל שלא צילמתי את כל התהליך, זה היה נחמד יותר להעלות את התמונות בשלבי העבודה.

לקחתי את העצות של כולם והם עזרו לי רבות, למעשה אני בטוח שהייתי עושה מספר טעויות בלעדם.

את הפלטה הראשונה שחתכתי השמדתי קלות, ציינתי קודם שאחת הפלטות שקניתי בדיוק ברוחב

הכרטיס, ולמעשה חשבתי שזה יקל עליי מאוד אבל ההפך קרה, הפלטה הייתה רחבה מידי בערך ב 1-2 ס"מ

מה-PCB מה שגרם לכל העסק להראות לא מדוייק, אז הייתי צריך לחתוך אותם לאורך הפלטה

וזה לא היה תענוג גדול ללא כלי חשמלי. לא היה ניתן לעבוד מספר פעמים עם הסכין ואז לשבור כי המרווח היה

קטן מאוד, ולמעשה כך נהרסה הפלטה הראשונה שנשברה בצורה לא סימטרית.

את הפלטה הבאה פשוט חתכתי שוב ושוב (ושוב) (ושוב) עם הסכין, מה שניהיה באמצע הדרך קשה למדי, אבל

בסוף נחתכה בצורה די מושלמת.

הצביעה הייתה הרבה יותר פשוטה אילו היה מדובר בגוון אחד, קרו לי מספר פעמים מריחות בצבע השחור על

הצהוב למרות שכיסיתי טוב טוב את החלק הצהוב. והייתי צריך לעשות מספר שיכבות בכדי להגיע לתוצאה

הרצויה. זה קרה מהסיבה שפשוט לא היתה לי הסבלנות לתת לצבע להתייבש כראוי ורציתי כבר לסיים ולבחון

את התוצאה הסופית.

בכל מקרה זה הכל, כרגע אני מחכה שתתייבש לה פלטה נוספת, אותה צבעתי בצהוב עם הפס בשחור.

תודה לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלה לי הרעיון בזמן העבודה, חשבתי גם על מספר דברים נוספים, אבל בסוף העדפתי לשמור קו נקי יותר, בלי להבות\גולגולות וכ',

יתאים יותר במראה הכללי למערכת שאני בונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה נחמד לפתוח יומן פרויקט ולהסביר מה עשית, מה קנית וכמה בערך זה עלה. אני בטוח שזה יעניין לא מעט אנשים.

בכל זאת מדובר בפרויקט אסתטי מאוד, פשוט וזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקרוב אני אכין פלטה שלישית, לאיזה כרטיס אחר שיושב לי בבית ללא שימוש, סתם בשביל הפאן, אולי שם נשלב איזו להבה או גולגולת,

חשבתי אפילו על שילוב של תאורת פסי לד בין הפלטה ל-PCB בדפנות מכוון שיש רווח קטן, היו לי כמה רעיונות נחמדים. אבל מה שחשוב

זה שאצלם את כל העסק מאפס, זה יהיה הרבה יותר פרקטי ליומן פרוייקט מאשר של סוף התהליך בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...