הכלי היעיל וזול ביותר לחיתוך פרספקס? - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכלי היעיל וזול ביותר לחיתוך פרספקס?

Roy.T

Recommended Posts

נסחפתם, זו כולה חתיכת פרספקס קטנה.

השקעה של כמה עשרות שקלים בסכין וסרגל וזהו.

מקסימום אפשר לבקש במקום שממנו קונים שיחתוך לפי מידה.

טוב שלא אמרתם לו ללכת לחתוך את זה בלייזר או משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא דיברתי על ראוטר אלא על משור דיסק שולחני שיש לי בבית

חיתוך במקום הוא הכי טוב

אפילו ללא תוספת תשלום, מסור מקצועי יניב תוצאות מעולות עם פיניש יפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות, אחרי שהזכרתם את הסכין חיתוך (לא חשבתי על זה בכלל) נראה לי שזה יעבוד:

אני לא צריך משהו עבה מזה, אפילו מעט דק יותר גם יעבוד לדעתי.

שתי שאלות אחרונות,

1.אמורה להיות בעיה לבצע קדיחות עדינות בחומר הזה להברגה?

2.אם אני רוצה לצבוע את הפלטה לאחר החיתוך, ספריי צבע פשוט יעבוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי לעשות סימון עם מברג או משהו קודם כדי שהמברגה לא "תקפוץ" ותשרוט את הפרספקס במקום שאתה לא אמור לקדוח בו.

לגבי הצבע - יש פרספקס בצבעים לדעתי... העניין עם הצבע ספריי, הוא שזה יהיה אטום יחסית. עדיף לך לקנות שקף בצבע שאתה רוצה ואז גם תוכל לראות דרכו הרי בשביל זה אתה עושה חלון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקדוח ממש לא לא בעיה, קידוח איטי עם קידמה איטית, ללא יותר מדי לחץ..תן למקדח לחפור לאט.

בקשר לספריי צבע, נראה לי שאם המשטח נקי כמו שצריך, הוא יצבע אחלה, תשתדל לעשות צביעה אחידה וממרחק של לפחות 20 ס״מ ובתנועות יחסית מהירות מצד לצד, אחרת יהיו קטמים ונזילות.

בקשר לקידוח תוכל להשתמש במקדח מירכוז אם יש, אם לא אז תחורר לפני עם כלי חד.

באמת לא הבנתי למה לצבוע בשחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה לקדוח,

רק:

1. מהירות גבוהה, התקדמות איטית.

2. זהירות מוגברת בקידוח בפינות החומר, אחרת - הפינה תתפוצץ וזה ממש לא נעים ומבאס.

בקשר לצבע, לדעתי, אולי טפט יעבוד יותר טוב.

צבע לא יאחז טוב בחומר כ"כ "חלק", אא"כ תתחיל לשייף אותו וכו' לפני כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלון יש, זו לא המטרה. אני דווקא מחפש את האטימות ולא מעוניינת אותי השקיפות. טפט נשמע לי בעייתי מכוון ש

מדובר בשכבה נוספת מעל החומר והדבקה, הייתי מעדיף להימנע מזה. בנוסף אני מעוניין בשני גוונים על המשטח

והסיכוי שאני אמצא טפט שיתאים למטרה שאני מכוון אפסי לדעתי. ראיתי מגוון סוגי ספריי למשטחי פלסטיק, אולי זה

יעבוד טוב יותר.

נראה לי שהבנתי את העיקרון, ברור לי שבגלל שאין לי שום ניסיון בזה זה עניין של ניסוי וטעייה, סה"כ לא מדובר

בעסק יקר מידי, מאמין שפלטה אחת תספיק גם למספר טעויות..

עריכה:

יש אלטרנטיבות גיל? אני כן רוצה לצבוע את הפלטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, כדי שהתמונה תיהיה ברורה אני ארחיב לגבי מה שאני מנסה להשיג בעצם..

הפלטות מיועדות לבניה חדשה שאני עושה\מרכיב, למעשה כל הרכיבים, אם זה מארז\לוח\זכרונות\קירור\מאווררים\ספק\כבלים וכ'

ללא יוצא מן הכלל (כלל), יהיו בגווני שחור\צהוב. והשקעתי לא מעט בשביל להגיע לאחידות צבעים "מושלמת", מה שהורס לי

את כל העסק זה שהכרטיס שאמור להשתלב בפנים יהיה בעל PCB כחול ומגעיל, החלק של הקירור הוא שחור

ואיתו אין בעיה.

למעשה, כמו באווטאר של עידן, זהו בדיוק הכיוון שאני מחפש להשיג. BACKPLATE ל-PCB בגווני שחור\צהוב.

לקנות מוכן מחו"ל חיפשתי שעות על גבי שעות, אין למצוא, מדובר ב- XT שאם היה במקרה 670\680 כבר ממזמן

ה-BACKPATE של היה אצלי. מה שכן אפשר להשיג זה BACKPLATE ל-XT שמתחבר לקירור מים, לא שזה

חובה וזה יכול לשמש כפלטה עליונה לחיפוי בלבד, אבל זה לא מחסה לגמרי את ה-PCB של ה-XT ועל מנת להבריג את

את ה-BACKPLATE נדרש לפרק את היחידת .

גיל, ציינת גליון אלומיניום שניתן לחתוך ולצבוע, אתה יכול להרחיב בעניין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראה את הפרוייקט הישן שלי - SERVER OF NOD.

הכנתי שם BACKPLATES מפרספקס צבעוני שקוף, עם לוגו בCNC. יצא אחלה.

עריכה:

על הכרטיסים יש גם חורים שלא משתמשים בהם עבור הקירור ואפשר לנצל אותם כדי לקבע את הפלטות ללא תלות בפירוק ו/או הרכבה של הקירור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...