מסכי U2312HM לא נדלקים מכיבוי אוטומטי לאחר החלפה ל-DP - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכי U2312HM לא נדלקים מכיבוי אוטומטי לאחר החלפה ל-DP

idanmal

Recommended Posts

היי חברים, הזמנתי מ- כבלי DP למסכים שלי ושמתי לב שהמסכים לא נדלקים לאחר כיבוי המסך האוטומטי.

המחשב שלי מוגדר שאחרי 15 דקות של חוסר שימוש המסכים יכבו ולאחר 30 דקות המחשב נכנס למצב שינה.

לאחר 15 דקות כשהמסך נכבה, הזזה של העכבר לא מדליקה את המסכים.

יש הגדרה מיוחדת ל-DP או שהסינים שוב אשמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משהו מוזר...חיברתי אחד עם dp ואחד עם dvi, רק ההוא שמחובר ב-dvi נדלק אך למסך שחור, אני רואה את סמן העכבר..

משכתי החוצה את הdp שמחובר לשני ופתאום המסך שמחובר ב-dvi נדלק ומסובב על הצד למצב של pivot..

יש איזו הגדרה ל-dp או שהכבלים האלה עוד מעשה נוכלות של הסינים?

מנהלים נראה לי שפתחתי את הדיון במקום הלא נכון, מדור מסכי מחשב יחשוף את הת׳ארד ליותר משתמשים, אם אפשרי להעביר אני אשמח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי היה פה עוד בחור עם בעיה דומה

זה נמצא בדיון הזה

http://hwzone.co.il/community/threads/524870-%D7%9C%D7%9E%D7%94-%D7%97%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A8-DISPLAYPORT-%D7%9B%D7%9C-%D7%9B%D7%9A-%D7%A7%D7%A9%D7%94-%D7%9C%D7%94%D7%A9%D7%92%D7%94

אבל אצלו המחשב לא עולה עם חיבור DP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי היה פה עוד בחור עם בעיה דומה

זה נמצא בדיון הזה

http://hwzone.co.il/community/threads/524870-%D7%9C%D7%9E%D7%94-%D7%97%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A8-DISPLAYPORT-%D7%9B%D7%9C-%D7%9B%D7%9A-%D7%A7%D7%A9%D7%94-%D7%9C%D7%94%D7%A9%D7%92%D7%94

אבל אצלו המחשב לא עולה עם חיבור DP

חחח טראד מעגלי. ;)

חזרנו לנק' ההתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן לבדוק את הנושא על הדל-ים שלי אם זה יעזור.

אני עובד עם 2311, וכרטיסי 580. (אין בעיה שתביא את האדומים שלך).

ניסית לשחק עם כלל ההגדרות של צריכת חשמל? יש מקרים שהם כן משתגעים (לקח לי להבין לא מעט זמן שכאשר נגן פתוח לדוג', המסכים לא יכנסו למצב המתנה)

לדעתי יש פיתרון. המסכים על זיהוי אוטומטי של כניסה, או שבחרת בDP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחרתי בdp ולא מצאתי איזו הגדרה מיוחדת באפשרויות צריכת חשמל.

לא חושב שיש קשר לכרטיסי המסך, נראה לי שחסר איזה מגע בכבל ולא סתם הוא עולה 7 דולר.

ניסיתי גם על מצב אוטומט וגם על DP ולא עוזר..

עכשיו קמתי למחשב, חיברתי את אחד המסכים חזרה עם DP לכרטיס, שולחן העבודה התרחב אך המסך שחיברתי רק נדלק

ורשם נכנס למצב של של חיסכון בחשמל ללא הצגה של שולחן העבודה.

לא עזר גם שהחלפתי בהגדרות במסך בין אוטו ל-DP.

הנה סרטון שממחיש את הבעיה:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...