שדרוג כרטיס מסך - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג כרטיס מסך

ifiter78

Recommended Posts

שלום!

אני זקוק לעזרתכם. בראשותי מחשב ישן ,שעד עכשיו היה מספק אותי בכל המשחקים חדשים ללא שום בעיה,פרט ל קרייסיס החדש

מפרט בקצרה:

מעבד 8400 3GHZ

4GB DDR2

לוח אם :Gigabyte GA-EP43-DS3L

כרטיס מסך 9800GT

כרגע הורדתי METRO LAST LIGHT והבנתי שהגיע זמן לשידרוג ופה השאלה:

כרגע אין לי יכולת כספית לשדרג את כל המערכת - זה בעצם לקנות הכל חדש, פרט לדיסק קשיח

מה יקרה בפועל אם אשדרג בשלב זה, רק כרטיס מסך ל GTX 650 TI BOOST

אני לא חיייב רזולוציות הכי גבואהות - אם יש לכם המלצה לכרטיס אחר -אטרקטיבי יותר,אשמח לקבל המלצות

הקיצור מה הייתם עושים במצב כזה

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נתת תקציב. מעבר לזה, אני בהחלט תוהה, אם יש טעם עדיין להשקיע במערכת מבוססת על 775, כאשר גם ה1155 עוד רגע מוחלפת. נשמע שעדיף יהיה שתחסוך כסף לקראת מערכת חדשה וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם עד עכשיו היית מרוצה ואתה מחפש תוספת ביצועים למערכת הקיימת במינימום עלויות עד לשידרוג המערכת כולה

אתה יכול לנסות את מדור יד שניה, יש לא מעט כרטיסים שיתנו תוספת ביצועים משמעותית מה-9800GT באיזור ה-300 שקלים בערך.

תוכל לנסות למכור את הכרטיס שלך בכמה גרושים ולצמצם מעט את ההפרש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל להריץ את המשחק הזה צריך מעבד חזק מאוד, מה שיש לך לא מספיק.

בנוסף כרטיס מסך כמו זה שהצגת יביא שיפור ביצועים, אבל המשחק הזה עדיין יחסל גם אותו בלי בעיה.

קנה מקורי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לנסות את מדור יד שניה, יש לא מעט כרטיסים שיתנו תוספת ביצועים משמעותית מה-9800GT באיזור ה-300 שקלים בערך.

.

יש משהוא שאתה יכול להמליץ לי לחפש ביד שניה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

נתת לדוגמה את שלושת המשחקים הכבדים ביותר עלי האדמות.

מאחר והכרטיס שלך מיושן מאוד ונחנק במשחקים ואין לך תקציב לשידרוג מאסיבי, אין טעם לדעתי לקנות אחד חדש.

אתה תקבל תוספת ביצועים עם ה-465 לעומת הקיים. הביצועים תלויים גם ברזולוציה של המסך שברשותך.

תנסה גם למכור את שלך בכמה גרושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...