[הוט+בזב"ל 100 מגה] שרתי הורדות איטיים בטרוף בחיבור ללא חייגן, יש פתרון? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[הוט+בזב"ל 100 מגה] שרתי הורדות איטיים בטרוף בחיבור ללא חייגן, יש פתרון?

nitzanj

Recommended Posts

אני כבר שנה על 30 מגה בהוט ובזק בינלאומי, חיבור עם חייגן. עבדתי עם חשבונות פרימיום של netload ו-rapidshare ו-uploaded ובכולם תמיד הורדתי על 90% ויותר מהמהירות (3-3.5 מגהבייט לשניה, יציב).

בעקבות המבצעים עברתי ל-100 מגה, עדיין ובזב"ל. אבל מה, 100 מגה מחייב חיבור ללא חייגן.

מאז השדרוג, ההורדות ב-uploaded פשוט איטיות,800-1000 קילובייט לשניה. כל שאר בדיקות המהירות מראות 100 מגה, ותכלס הכל עובד סבבה חוץ מזה.

אחרי שיחה קצרה עם בזב"ל העבירו אותי חזרה לחיבור עם חייגן בשביל לבדוק. עכשיו האינטרנט לא ממש יציב, ובבדיקת מהירות סוגר מקסימום 30-35, אבל ההורדות של uploaded מהירות שוב - עדיין 3 מגהבייט לשניה, לא יותר, כי כל האינטרנט בקושי מגיע ל-30.

הבחור בבזב"ל המליץ לי לחזור ל-30 מגה :bash:

יש איזה רעיונות? הסברים? למה לעזאזל בלי חייגן זה לא עובד נורמלי??

מישהו התנסה עם שרתי הורדות אחרים ויודע שאולי זה עובד? אני לא ממש רוצה לשלם על חודש netload ושות' כדי לגלות שגם שם זה לא באמת עובד מספיק מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך אתה מוריד? הורדה בחיבור בודד? מנהל הורדות?

ניסית לראות מה קורה בחיבור ללא חייגן ב-30 מגה או שבדקת רק עם החייגן?

יש הרבה דיבורים בפורום על ההשפעה של ה-Upload על מהירות ההורדה. אני יודא שהוט נותנים חבילת 100/2. תוודא שב-014 אתה על חבילה דומה ולא על 100/1.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובד עם jdownloader. בדקתי גם בהורדה רגילה מדפדפן. ב-j אם מריצים חלקים במקביל זה קצת יותר מהר אבל עדיין לא עובר את המגהבייט/שניה.

2 מגה upload. לא פחות משהיה קודם.

לא בדקתי 30 מגה בלי חייגן לאחרונה. יכול לבדוק אבל גם אם זה עובד וגם אם לא אין לי מושג מה אני אעשה עם המידע הזה :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בב"ל משתמשת בשרתי MPLS שונים למהירויות עד 100 מגה ולמהירות 100 מגה. מבחינת מה שמשתנה זה רק הניתוב לשרת של בב"ל.

אם ב-30 מגה זה תקין צריך לדבר שוב עם הספק. אם לא תקין צריך לדבר עם התשתית כי יש לך תקלה בחיבור ללא חייגן (אם בכלל יש תקלה, זה תלוי במה שרשמתי בהמשך).

כמה זה כמה חלקים? אני מוריד מ-netload דרך DAP ואני צריך 3 הורדות במקביל (שכל אחת מתחלקת ל-10) כדי לשמור על הורדה של 6 מגה לשניה (גם אחרי שיש חלקים בתוך ההורדה שסיימו). בשביל לנצל הכי טוב את רוחב הפס שלי אני נותן לתוכנה להוריד עד 4 הורדות במקביל.

הורדה בודדת מוריד בשיא שלה על 4 מגה, אם אצלך זה משהו דומה, אז הורדה בודדת גם אם היא מחולקת לחלקים לא תגיע ל-12 מגה לשניה. אתה צריך להוריד כמה קבצים במקביל כדי לנצל את הרוחב פס שלך כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני המעבר ל-100 מגה, גם ב-netload וגם uploaded הייתי צריך משהו כמו 3-4 חלקים סה"כ כדי להגיע ל-3.5 מגהבייט/שניה.

כלומר אם הייתי מוריד 4-5 קבצים לא הייתי מחלק אותם פנימית. אם הייתי מוריד קובץ אחד הייתי מחלק ל-4-5 כדי להוריד מהר.

בבדיקות אחרי השינוי חלק אחד זה בדיחה, 50-60 קילובייט/שניה. זה מגיע ל-800-900 באזור ה-10 חלקים ולא עולה יותר, גם לא 20 קבצים בעשרה חלקים כ"א...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מציע לעשות בדיקה שונה, לחזור ל100 ללא חייגן וכאשר אתה כבר מחובר להגדיר חייגן L2TP/PPTP על המחשב ולבדוק שוב.

ברגע שהחייגן מחובר על ה100(ללא חייגן) אתה תקבל את הניתוב של החייגן, אם ההבדל יהיה גדול במקרה כזה אז תצטרך ללחוץ עליהם לתקן זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לעשות את זה בשיחה מול בזב"ל וזה לא הצליח להתחבר ככה. לא דרך ראוטר ולא ישירות מהמחשב... צריך להגדיר משהו מיוחד כדי להצליח 'לחייג' על חיבור ללא חייגן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלום.. הראוטר פשוט תקוע על connecting. משהו כמו חמש דקות ולא קורה כלום. אני יכול להחזיר לעם חייגן ולנסות שוב.

נניח והניתוב שלהם דפוק לחיבור ללא חייגן, אם אני מצליח לעבטד עם חייגן על גבי ה'ללא חייגן' וזה עובד, אני לא צריך אותם יותר, לא? אפשר פשוט להמשיך לעבוד ככה בלי שהם יתקנו שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד אפשר להתחבר עם חייגן על חיבור ללא חייגן.

אתה יכול אפילו על תשתית של בזק להתחבר עם יוזר של כבלים בחייגן .

ההבדל היחידי בין חיבור ללא חייגן לבין חיבור עם חייגן שבשניהם אתה מתחבר עם חייגן הוא שבינתוב של עם חייגן אתה מגיע לשרת LNS ישירות דרך , ובחיבור ללא חייגן אתה עובר דרך ו014 בשביל להגיע לשרת LNS של 014, ההבדל הוא כמעט אפסי.

תנסה להתחבר עם חייגן על המחשב בשביל שתוכל לראות איזה שגיאה אתה מקבל ואחרי שהצלחת להתחבר על מחשב תנסה בנתב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלום.. הראוטר פשוט תקוע על connecting. משהו כמו חמש דקות ולא קורה כלום. אני יכול להחזיר לעם חייגן ולנסות שוב.

זאת בדיוק הבעיה שלך, כתבתי להגדיר חייגן על המחשב ולא בראוטר.... הגרוטראוטר לא יכול להחזיק 100 מגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...