[הוט+בזב"ל 100 מגה] שרתי הורדות איטיים בטרוף בחיבור ללא חייגן, יש פתרון? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[הוט+בזב"ל 100 מגה] שרתי הורדות איטיים בטרוף בחיבור ללא חייגן, יש פתרון?

nitzanj

Recommended Posts

ההוטבוקס לא מוגדר כראוטר, רק מודם. יש לי ראוטר חצי סביר של TP link, מחזיק את ה-100 מגה סבבה בחיבור קווי, באלחוט הגיע לאזור ה-80. בכל מקרה בדקתי גם דרך המחשב ולא הצלחתי להתחבר עם חייגן על גבי חיבור ללא חייגן. אחרי שיחזירו לי את ה'ללא חייגן' ננסה שוב נראה מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הראוטר לא יכול להחזיק חיבור L2TP/PPTP (חייגן) של 100 מגה...

שוב, איזה שגיאה אתה מקבל בחייגן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החרזתי את הללא חייגן, ספידטסט כמובן שוב על 100 והורדות שוב איטיות.

גדרתי חייגן בווינדוס. מצליח להתחבר אבל בגלישה מגיע ישר לאתר של בזב"ל שאומר שהסיסמא לא נכונה - והיא כן נכונה.

יש מצב שצריך להגדיר אחרת את החייגן? עשיתי

setup s new connection > connect to a workplace > use my connection vpn

איך צריכות להיות כל ההגדרות של ה-security של החיבור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם החייגן מתחבר והוא אומר שהשם משתמש או הסיסמה אינם נכונים, אז לא הגדרת טוב את השם משתמש או הסיסמה.

יש ? username@gamer

אין ? רק username

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתם קובעים שהנתב לא יכול להחזיק חיבור עם חייגן של 100 מגה, תעשה בדיקה בUDP שהכי היא לא תלוייה במהירות העלאה.

תתחבר עם חייגן בתוך הנתב ותריץ את הבדיקה.

http://www.cc.gatech.edu/~partha/diffprobe/ShaperProbe.exe

אל תעשה שימוש באינטרנט בזמן הבדיקה.

ותדביק פה את התוצאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיסמא בוודאות נכונה, עשיתי גם שחזור סיסמא אצלם באתר הפנימי לוודא. אין . צריך להוסיף משהו אחרי היוזר? .

username@bezeq

או משהו בסגנון?

בחייגן עצמו הוא כן קיבל את הפרטים בלי שום תוספת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגדרות סידרו את זה, תודה רבה.

עכשיו לממצאים: חיבור עם חייגן על גבי חיבור ללא חייגן נותן לי משהו כמו 60 מגה במקום ה-100 בספידטסט ושות'. ההורדות מגיעות מעבר ל-5 מגה שזה כבר שיפור - לפחות זה מתקרב ל-60 מגה שהחיבור נותן.

מה עושים עם זה? ברור שעם הכאילו חייגן זה יותר טוב אבל למה זה לא מגיע ל-100 בעצם? ולמה הראוטר לא מצליח להתחבר? כי אם אי אפשר לעבוד עם ראוטר במצב הזה אין לי מה לעשות בכל מקרה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגדרות סידרו את זה, תודה רבה.

עכשיו לממצאים: חיבור עם חייגן על גבי חיבור ללא חייגן נותן לי משהו כמו 60 מגה במקום ה-100 בספידטסט ושות'. ההורדות מגיעות מעבר ל-5 מגה שזה כבר שיפור - לפחות זה מתקרב ל-60 מגה שהחיבור נותן.

מה עושים עם זה? ברור שעם הכאילו חייגן זה יותר טוב אבל למה זה לא מגיע ל-100 בעצם? ולמה הראוטר לא מצליח להתחבר? כי אם אי אפשר לעבוד עם ראוטר במצב הזה אין לי מה לעשות בכל מקרה....

עניתי לך לעשות בדיקה בUDP בעמוד הקודם, תעשה את הבדיקה ויהיה לך תשובות לשאלות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פספסתי את ההודעה שלך. אני לא יכול בכלל להתחבר עם חייגן מהראוטר אז אני לא יכול לעשות את הבדיקה.

אם אני מגדיר בראוטר L2TP הוא פשוט נתקע על connecting ולא עושה כלום (כמובן שכשהחיבור אצל היה מוגדר ללא חייגן הראוטר כן התחבר ועבד תחת אותן הגדרות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון שבהוט זה היה מוגדר בתור חיבור עם חייגן שזה סה"כ אומר IP של 172.

אין קשר בין הדברים.

איזה יש לך ולאיזה כתובת אתה מגדיר לו להתחבר, ותוודא מחדש שאתה רושם את השם משתמש וסיסמא כמו שצריך בלי שום @ למינהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע בין מה למה יש קשר. כרגע מבחינת התשתית אני בחיבור ללא חייגן. עובד ישירות מהמחשב ועובד גם עם הראוטר אם הוא מוגדר בהתאם (Dynamic IP בתור סוג החיבור, לא L2TP ובלי יוזר/סיסמא). זה המצב ה'רגיל', שבו הכל עובד פרפקט חוץ מהורדות.

הבדיקה שעשיתי אתמול היא לחבר את המחשב ישירות למודם ולהגדיר חייגן בווינדוס, כאשר מבחינת זה עדיין לא חייגן. וכאמור, זה פתר את בעית ההורדות אבל החיבור עצמו היה איטי מדי, אזור ה-50-60 במקום מאה.

במצב הזה, כשאצל מוגדר ללא חייגן, הראוטר לא מצליח להתחבר כשהוא מוגדר על L2TP. הכל שם נכון, אלו אותן הגדרות שאיתן הראוטר התחבר (בהצלחה) כשאצל היה מוגדר חיבור עם חייגן.

מדובר על TP Link TL-WR841N. והכתובת hot.bezeqint.net.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקשר ל014 תשאל אותם אם הם רואים נסיונות חיבור.

אם לא רשום נסיון חיבור ב014 זה אומר שרשמת שם משתמש לא נכון.

במידה ורשום נכון אז אתה תגיע לשרתים שלהם והם יוכלו להגיד לך מה הבעייה.

אני רוצה שתבין שאין דבר כזה מבחינת "חייגן" או "ללא חייגן"

ההבדל הוא סה"כ בניתוב.

כשאתה בחיבור ללא חייגן אתה מגיע לשרת LNS (זה שאתה מחייג אליו הhot.bezeqin.net) דרך ודרך 014 ואז רק לLNS.

כשאתה מוגדר בהוט בחיבור עם חייגן אתה מגיע ישירות מהוט לLNS.

ההבדל הוא אפסי מבחינת ביצועים, ומבחינת אפשרות חיבור אין הבדל בכלל.

זה סה"כ IP שונה עם ניתוב שונה לLNS של כל הספקיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...