מקבל 34Mbps במקום 50Mbps מול התשתית. - עמוד 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקבל 34Mbps במקום 50Mbps מול התשתית.

SyndromE

Recommended Posts

עדכון: התקשרתי שוב והפעם נציג לא הזכיר דבר לגבי ראוטר תקול או החלפתו. ביצענו כמה בדיקות והוא הזמין לי טכנאי לשישי בבוקר.

כנראה שסתם נפלתי על נציג בלאי בפעם הראשונה. אבל טוב ששיתפתי אותכם אחרת הייתי הולך להחליף ראוטר :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע כמה זה מעניין את המשתמשים אבל ביקשת עדכון... אז הטכנאי היה ומסתבר שמהארון בבניין אני מקבל איזה 40 פלוס, בעוד שהארון השכונתי נותן בסביבות 70~ . הם קבעו המשך עבודה על הארון בבניין בשבוע הבא. מקווה שבזאת הבעיה תפתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שאני לא מבין למה אתם נשארים בחברה שהתשית שלה מגיעה בצורה תקינה רק ל 20% מהתושבים...

מי שאומר שהתשתית של הוט פחות טובה לא היה בהוט שבנה האחרונה. ה JITTER שמדברים עליו כל כך הרבה השתפר (בעבר היה מגיע ל 8MS היום הוא בסביבות ה 3MS), התשתית שלהם זמינה ברוב הארץ ובלי כל מיני משחקים ושקרים ולרוב גם יחסית יציבה.

כמה דברים שחשוב לדעת:

1. אם אתה גר באיזור ישן להוט אין תשתית, הם משתמשים בתשתיות של ולרוב התוצאה לא טובה בכלל.

2. בחורים הרבה פעמים התשתית של דפוקה, במושב עמינדב למשל התשתית נופלת כל פעם שיש רוח (לפחות ככה היה לפני שנתיים שלוש).

3. אם אתה גר באיזור שכרגע בבניה יהיו הרבה בעיות. עד לפני כמה חודשים התשתית שלי הייתה יציבה כמו סלע, עכשיו הגבירו את הבניה באיזור ובהתאם לזה גם התחילו לפרוס תשתיות לבניינים החדשים וזה עושה מלא בעיות. פעם בשבוע התשתית נופלת וכמה פעמים בשבוע משהו מתחרבש ואני מקבל 30M במקום 100M ואז צריך להפעיל מחדש את המודם =S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הארון השכונתי והארון בבניין כמה הם קרובים אחד לשני?

אני לא בטוח כמה הם קרובים, ועכשיו נציג אחר אומר שהארון השכונתי מוציא 110, ככה שאני כבר לא יודע למה להאמין.

היו פה טכנאים, עשו מה שעשו בארון של הבניין, ועכשיו אני מקבל 43Mbps (עליה של 10 מגה).

attainable rate - 51752Kbps

rate - 46669Kbps

הנציג האחרון שידברתי איתו אומר שזה מה יש. או שאני נשאר עם ה-43 מגה שלי ומשלם על 50. או שאני יורד לחבילה של 30.

כמו שתיארתי לעצמי, הסיפור הזה רחוק מלהסתיים. לא בטוח איך אני ממשיך מכאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסנכרון שמתקבל לא מאפשר לך לקבל 50מביט בפועל ואם כבר בדקו את תשתית כבלי הנחושת בבניין עד לתיבת סעף/גוב/MSAG, זה די אבוד.

ככל הנראה שתיאלץ לנסות את HOT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...