מקבל 34Mbps במקום 50Mbps מול התשתית. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקבל 34Mbps במקום 50Mbps מול התשתית.

SyndromE

Recommended Posts

שלום.

בשבוע שעבר עברתי ל-50 מגה + בינלאומי (נאמר לי שאין תשתית 100 מגה באיזורי).

מסתבר שבבדיקת המהירות של (ואחרות) אני מקבל בסביבות 30-34Mbps גג בחיבור כבל רשת, גם כשאני מחובר לתשתית ("1@") כך שהבעיה לא אצל הספקית. קצב העלאה נראה בסדר (1.5Mbps~). ערכו מולי בדיקות והכל כביכול תקין מבחינתם.

עשינו reset לנתב D-Link VDSL N 6740U, החלפנו פילטרים, ועדיין מוגבל ל-34 מגה.

לסיכום, התבקשתי להחליף את הנתב (לאותו הדגם) במסגרת האחריות בחנות בזק, בטענה שהבעיה כנראה בנתב עצמו..

עכשיו, לפני שאני הולך להחליף את הנתב, ומאחר ואני די סקפטי לגבי ה"פתרון" הזה, רציתי לשמוע אם משהו נתקל \ מכיר בעיה דומה, ואולי יכול לחסוך לי זמן (אני כבר מתאר לעצמי שהולך להשרף לא מעט זמן). מראש סליחה שאני פונה אליכם עם השטות הזאת, זה רק לוודא שאני לא מפספס פה משהו לפני שאני ממשיך...

:pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לבזק יש בכל שכונה ארון הסעף השכונתי , בכל 100 מטר מארון הסעף ,המהירות יורדת ב 10% ,כלומר אתה משהו כמו 300

מטר מרחק ,כלומר בארון אתה מקבל 50M עד הבית זה יורד ל 35M ,בכלל לבזק יש אפשרות במקרה ויש עוד ארון סעף בשכונה

לנווט את המודם אליו ,אולי משם הדרך יותר קצרה ??? .

בזק הציבה רק ב 50% מישראל את הטכנולוגיה החדשה, שגם שם לא כל לקוח יכול לקבל את המהירות כפי שמפורסם בחבילה

ויש * ,בכפוף למגבלות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע הזוי מה שאתה אומר...

אם זה נכון אז האינטרנט של בזק זו בדיחה רעה..

בהוטנט אני מקבל 100 נקי אבל בשעות מסויימות כן יורד לסביבות ה70M אפילו ל50M אבל סך הכל רוב הזמן הוא עומד על 100

אבל בחיים לא שמעתי שמהירות קשורה למרחק בין הבית לארון תקשורת אולי רק בבזק זה ככה חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האינטרנט של זו בדיחה, לא הייתי אומר רעה אבל בדיחה..

מה שהוא מספר לגבי המרחק מהארון אמיתי, אמיתי ונכון.. לא סתם הוא בודק את העוצמה שהוא מקבל עם המכשיר..

ולא סתם לפני חודשיים כשהיה אצלי טכנאי של שאמר לי שאני קצת רחוק מהארון ואין מצב שאקבל 30 מגה, אולי 15 הוא אמר וטעה.

בסופו של דבר קיבלתי 30 מגה ויכולתי גם קצת יותר, הטכנאי היה קצת בהלם..מירוב הבלאגן שיש להם בארונות וכל ההסתעפויות, הם לא יודעים תקבל בפועל.

בבדיקה עם 2 נציגות ומנהל אחד בטלפון, 2 אמרו לי שאקבל 30 מגה ואחת אמרה שלא אקבל גם 15 מגה :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שיש שתי ארונות סעף המודם מתחבר לאחד מקבל 20 בשני 10 .

ככל שמרחק גדל מהארון ,כך ההתנגדות עולה של הנחושת והזרם פוחת = יותר הפרעות =פחות נתונים

בהוט הזרם יציב וחזק עד הבית\בניין בגלל שידור , אז אין משמעות למרחק

המידע עובר ל Cable Modem Termination System - CMTS

הטכנולוגיה שלו נקראת DOCSIS3 יכולה להעביר עד הורדה 400M ולעלות עד 100M דרך ה HOTBOX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם כמעט באותה הסירה של פותח התרד.

לפני שבוע שדרגתי מ 20Mb ל 100Mb בזב"ל. היה לי באמת משתלם הרבה יותר לשדרג בגלל שעכשיו אני משלם פחות. הבעיה שבגלל הפריסה של והמרחק מהארון, אני מקבל קבוע 50Mb. מידי פעם יש עליות עד ל 60Mb פלוס מינוס, אך הם לא נמשכות הרבה זמן. עוד מעט המשפחה שלי עוברת דירה ושאלתי את ה"טכנאי" של איזה מהירות לצפות בדירה החדשה- הבן אדם ענה בפקפוק רב "לא בטוח שתוכל להגיע אפילו ל 50Mb".

מחכה בקוצר רוח לחברות חדשות שיוכלו לקדם את השוק הביזיוני הזה לפחות צעד אחד קדימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת שוקל זאת, אין לי מושג מה המחירים? נראה לי שבמחיר שאני משלם על 30 מגה בבזק עם בזב"ל אוכל לקבל 100 מגה בהוט.

השאלה אם להשאר עם בזב"ל או לעבור להוט נט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להגיד לי עלויות, חוץ מזה אני עם חבילת גיימר בבזב"ל שאמורה להוריד את הפינגים.

יש שינוי אם עוברים להוט מבחינת הפינגים?

ועוד משהו האם הם צריכים לחבר לי עכשיו את כל התשתית ולהביא לי מודם שלהם, הבעיה הכי גדולה, מה אני עושה עם ראוטר של תקן N?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להגיד לי עלויות, חוץ מזה אני עם חבילת גיימר בבזב"ל שאמורה להוריד את הפינגים.

יש שינוי אם עוברים להוט מבחינת הפינגים?

ועוד משהו האם הם צריכים לחבר לי עכשיו את כל התשתית ולהביא לי מודם שלהם, הבעיה הכי גדולה, מה אני עושה עם ראוטר של תקן N?

הראוטר בבזק זה אחד הדברים הכי מגעילים שיש ,קנס יציאה בתחפושת,מכריחים אותך לרכוש אותו בתעלול

,זה מה יש ,אני עזבתי פעם אחד ולתמיד את החברה הזאת שנקראת

לפני 5 שנים ולא חוזר אליהם יותר רק בגלל הקטע הזה של הרואטר שביום שרצית להתנתק אמרו לי קנית אותו ,

אתה תמשיך לשלם עליו , שלמתי עוד 100 שקל על מודם , גם 200 היית מוכן לשלם ,העיקר שהלב שלי יהיה שקט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי אין בעיה לשלם על ביטול, העיקר לקבל תמורה .

לפני שני הייתי מחובר ל012 המסריחים האלו שחוסמים פורטים בכל מצב אפשרי,

המשכתי לשלם להם משך חצי שנה אחרי שעברתי ל014.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...