פניה המונית לבזק - לגבי מהירות הורדה בטורנט - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פניה המונית לבזק - לגבי מהירות הורדה בטורנט

Guymz

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למרות שאני לא בבזק אלא בהוט+בזב"ל על 100 מגה התחילו לי בעיות בערך לפני שבוע עם ההורדות בטורנט.המהירות הייתה ממש מעולה לפני זמן לא רב ופתאום מהירויות ירדו פלאים,אין לי מושג אם משהו השתנה אצלי או שהם מגבילים באיזושהי צורה את המהירות.מישהו עוד נתקל בזה גם בהוט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם מדברים שטויות במיץ, אין שום קשר למהירות העלאה למקסימום יכולת הורדה ב100 מגה ו1.5 העלאה.

תעשו בדיקות רציניות ותבדקו גם את הטורנטים שאתם מורידים, את הספק שלכם ואת הגדרות הנתב / מחשב.

הקשר היחידי למהירות העלאה אם באמת אתם מעלים למשתמשים אחרים וזה חונק אתכם, אבל אפשר להגביל אותה.

בכל אופן, הנה קישור לבעיה דומה שהיתה לי והפיתרון היה מעבר לספק אחר -

http://hwzone.co.il/community/threads/521740-%D7%90%D7%99%D7%98%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%90%D7%AA%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%97%D7%95-%D7%9C-100-%D7%9E%D7%92%D7%94-%D7%91%D7%96%D7%A7-%D7%95%D7%91%D7%96%D7%A7-%D7%91%D7%99%D7%A0%D7%9C%D7%90%D7%95%D7%9E%D7%99

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני לא בבזק אלא בהוט+בזב"ל על 100 מגה התחילו לי בעיות בערך לפני שבוע עם ההורדות בטורנט.המהירות הייתה ממש מעולה לפני זמן לא רב ופתאום מהירויות ירדו פלאים,אין לי מושג אם משהו השתנה אצלי או שהם מגבילים באיזושהי צורה את המהירות.מישהו עוד נתקל בזה גם בהוט?

zזו בדיוק הסיבה שהתנתקתי מבזב"ל ועברתי להוט-נט. יש לי 100MB וקודם לא הצלחתי לעבור 200K פר טורנט.

כעת אני מגיע גם ל7M פר טורנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה אומר את זה, סימן שאין לך מושג איך בכלל TCP עובד.

אז להגיד שזה לא קשור רק מראה עד כמה אתה עוד יותר טועה.

אם זה באמת קשור למהירות העלאה בצורה בלתי רגילה, איך זה שאנשים אחרים כאן (ואני ביניהם) מקבלים אחלה מהירות הורדה בטורנטים?

להצדיק האשמות כנגד התשתית לפני בדיקות רציניות של קישוריות לאתרים לחול זה דבילי לחלוטין מצטער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויש נמאס לי מהאנשים כאן אני פורש מהפורום הזה כבר, כל כך הרבה לייצנים שחושבים שהם יודעים הכל, תחזרו לFXP שלכם.

אני מבין שקשה לך לנהל ויכוח תרבותי ואתה מעדיף לגלוש לפסים רדודים, אבל תסביר לי איך הטענה הזאת משתלבת עם העובדה שהצגתי קודם?

אמנם זה בערך 63 מגה, מהירות לא כל כך רחוקה מ93 (שזה המקסימום של הקו שלי כרגע) וגם עומדת בתנאי הסף של לגבי חבילת הטופ 100 (בין 60 ל 100).

50dymkoykmtx.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק הוכחת בזה?

שבהורדה בלעדית של טורנט יחיד, שלו מקורות רבים עם מהירות העלאה גבוהה בכל מדינה בעולם 24/7, אתה מגיע ל65% ממהירות הקו שלך מול מקור או שניים בעלי UL פנומנלי, ששולחים לך בלוקים בגודל של קרחונים בקוטב הצפוני?

תשמע אם מטיסים אותי לגובה ריחוף, והמטוס מתחיל לרדת, באותם רגעים גם אני יכול לעוף באוויר כמו ציפור.

אבל הכנפיים שמכרו לי בשוק הכרמל, לא באמת עובדים בצניחה חופשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק הוכחת בזה?

שבהורדה בלעדית של טורנט יחיד, שלו מקורות רבים עם מהירות העלאה גבוהה בכל מדינה בעולם 24/7, אתה מגיע ל65% ממהירות הקו שלך מול מקור או שניים בעלי UL פנומנלי, ששולחים לך בלוקים בגודל של קרחונים בקוטב הצפוני?

תשמע אם מטיסים אותי לגובה ריחוף, והמטוס מתחיל לרדת, באותם רגעים גם אני יכול לעוף באוויר כמו ציפור.

אבל הכנפיים שמכרו לי בשוק הכרמל, לא באמת עובדים בצניחה חופשית.

זה לא היה מקור או שניים זה דווקא היה הרבה.

הורדתי בכוונה טורנט שאני יודע שיש לו הרבה מקורות.

אנשים כאן מתלוננים (תקנו אותי אם אני טועה) על מהירות מאוד נמוכה בטורנטים מהמהירות שהצגתי כאן.

הטענה שלי היא שצריך לבדוק עוד דברים חוץ מהמהירות אפלואד שאולי באמת משפיעה אבל אפשר להגיע למהירות של 60 מגה בטרונטים עם 1.5 העלאה.

אפשר לבדוק למשל את הספק, או הגדרות נתב.

שוב, מהניסיון שלי עם בינלאומי למשל, יש להם חרא של קישוריות לחו"ל, עם כל הטררם על הכבל התת ימי, או שזה היה רק עם היוזר שלי, אבל כבר שמעתי על עוד לקוחות שלהם שסובלים בדיוק מאותה בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים כאן מתלוננים (תקנו אותי אם אני טועה) על מהירות מאוד נמוכה בטורנטים מהמהירות שהצגתי כאן.

הטענה שלי היא שצריך לבדוק עוד דברים חוץ מהמהירות אפלואד שאולי באמת משפיעה אבל אפשר להגיע למהירות של 60 מגה בטרונטים עם 1.5 העלאה.

אם אתה מצטופף מאוד, ולא נושם במשך 6 שעות, ומתלבש כמו לקוטב הצפוני, תוכל לטוס לאירופה במזוודה.

מה אם אתה מוריד כמה טורנטים?

חלקם לא יורדים במהירות גבוהה, אבל מאות ערוצי הTCP הנוספים מאיטים לך את מקסימום התעבורה משמעותית.

הדוגמה שלך לא מייצגת את המציאות הרחבה.

ואפילו הדוגמה הלא מציאותית שלך לא ממש מגיעה למקסימום מהירות.

אבל נניח שאפשרי להגיע למקסימום אם מכבים את כל הטורנטים ומורידים רק טורנט אחד או שניים בו זמנית, ומגבילים את הUL למינימום האפשרי, ומורידים טורנטים רק מTL שם לא צריך להעלות כדי לעודד מקורות לשלוח לך.

ואחר כך כמובן מפעילים שוב את הטורנטים האחרים, ומכוונים שוב את מהירות העלאה כדי לייצר RATIO.

יש לך מושג איזה חוסר נוחות מהתחת להוריד בתנאים חונקים שכאלו?

זה כמו שתצטרך לכבות את האור להוריד את המכנסיים ולהפליץ כל פעם שאתה רוצה לעבור בין חדרים בבית.

זה טיפשי ומיותר, לא מנומס, ומסריח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...