סוללה של גאלקסי S3 נגמרת במהירות הבזק! - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוללה של גאלקסי S3 נגמרת במהירות הבזק!

shaks

Recommended Posts

היי!

קניתי גלקסי S3 לפני שלושה שבועות.

הסוללה של המכשיר פשוט מתרוקנת במהירות לא הגיונית!

אני בקושי משתמש בפלאפון והאחוזי סוללה שלו יורדים ויורדים.

הוויפיי שירותי המיקום והבלוטות כבויים ובהירות המסך קרובה להכי מינימלית.

היה לי 4S ואני יודע מה זה של וזה לא ניראה לי אמור להיות ככה....

יש משהו שאני אולי עושה לא נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשיר מריץ רום רשמי או רום אבי ביטר ובניו v.8.2?

המכשיר נקנה באייבורי ומריץ רום של היבואן, עוד לא הגעתי ללהחליף לו את הרום.

מתקנים עליו איזה 3 משחקים פייסבוק ווינט אברנוט וויז ווואטסאפ עם ווידג'טים של הנגן והלוח שנה שבאו עם המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוויז והGPS במקרה פועלים 24/7..?

תבדוק בהגדרות > סוללה מה משתמש בהכי הרבה סוללה.

ברור שהם לא פועלים...

אין לי את האפשרות הזאת בהגדרות, יש אולי כזאת שעושה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לראות בעצמך כמה זמן הוא בשימוש לפי הפס הכחול המקווקו - כמעט תמיד.

זה כמובן מסביר את הירידה החדה יחסית בסוללה.

זה לא הגיוני, אני בקושי עושה משהו עם הפלאפון, שיחה של 5 דקות מורידה לי 4% סוללה, למשך רבע שעה הוריד לי 12% סוללה אני נמצא על בהירות מסך אוטומטית, היה לי 4S ככה שיש לי מושג מה זה סמארטפון וכמה אמורה להחזיק והסוללה שלי פשוט צונחת.

בשעה 12 הסוללה שלי הייתה על 55% עד עכשיו לפי הסטאטוס של הסוללה המסך היה דולק שעה ועשר דקות (כאשר צריכת המסך היא 68% מצריכת הסוללה) זה ניראה לי כאילו הפלאפון שלי שותה בקצב מסחרר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה המצב... המסך שלך הרבה יותר גדול מזה של האייפון 4, והוא אוהב חשמל.

אמרת בעצמך - 68% מצריכת הסוללה זה המסך...

זה אומר דבר מאוד פשוט - אם לא תשתמש בטלפון והוא יהיה רק בהמתנה - הוא יוכל לשרוד אפילו כמה ימים.

אבל אם תשתמש בו - תוך כמה שעות הסוללה כבר תיגמר, ממש בלי שתרגיש.

אני יכול להגיד לך שלפעמים יוצא לי לנסוע לפגישות בת"א ברכבת, סיפור של שעה וחצי בערך. אני יכול להגיע לתחילת הנסיעה עם מלאה, ולסיים את הנסיעה עם 60% בקושי... רק כי כל הדרך הייתי באינטרנט (עם מסך דולק כמובן) והעברתי את הזמן. זה גורם לי להיות מאוד עדין עם הטלפון כשאני בת"א, כדי שישארו לי בערך 40% כשאני אתחיל את הדרך חזרה.. בד"כ אני מגיע חזרה הביתה כשהסוללה כבר מתקרבת ל-0%.

אין לי S3, אבל כולם אותו דבר :)

אתה יכול להתקין את האפליקציה הזאת:

https://play.google.com/store/apps/details?id=ccc71.bmw

ואז לראות מה צריכת המכשיר בדיוק בזמן שהמסך כבוי ובזמן שהמסך דולק (אפילו בלי שום שימוש אחר), ואז להבין מה הצריכה נטו של המסך.

זה גם יעזור לך בשביל לזהות אם יש דברים שזוללים סוללה ללא סיבה.. בזמן המתנה כשהכל סגור המכשיר לא אמור לצרוך יותר מ-20mAh בערך, לפעמים גם פחות (תלוי במכשיר/ROM). אם הוא צורך משמעותית יותר - יש פה בעיה. כנראה בעייתית שרצה ברקע בצורה לא ידידותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה המצב... המסך שלך הרבה יותר גדול מזה של האייפון 4, והוא אוהב חשמל.

אמרת בעצמך - 68% מצריכת הסוללה זה המסך...

זה אומר דבר מאוד פשוט - אם לא תשתמש בטלפון והוא יהיה רק בהמתנה - הוא יוכל לשרוד אפילו כמה ימים.

אבל אם תשתמש בו - תוך כמה שעות הסוללה כבר תיגמר, ממש בלי שתרגיש.

אני יכול להגיד לך שלפעמים יוצא לי לנסוע לפגישות בת"א ברכבת, סיפור של שעה וחצי בערך. אני יכול להגיע לתחילת הנסיעה עם מלאה, ולסיים את הנסיעה עם 60% בקושי... רק כי כל הדרך הייתי באינטרנט (עם מסך דולק כמובן) והעברתי את הזמן. זה גורם לי להיות מאוד עדין עם הטלפון כשאני בת"א, כדי שישארו לי בערך 40% כשאני אתחיל את הדרך חזרה.. בד"כ אני מגיע חזרה הביתה כשהסוללה כבר מתקרבת ל-0%.

אין לי S3, אבל כולם אותו דבר :)

אתה יכול להתקין את האפליקציה הזאת:

https://play.google.com/store/apps/details?id=ccc71.bmw

ואז לראות מה צריכת המכשיר בדיוק בזמן שהמסך כבוי ובזמן שהמסך דולק (אפילו בלי שום שימוש אחר), ואז להבין מה הצריכה נטו של המסך.

זה גם יעזור לך בשביל לזהות אם יש דברים שזוללים סוללה ללא סיבה.. בזמן המתנה כשהכל סגור המכשיר לא אמור לצרוך יותר מ-20mAh בערך, לפעמים גם פחות (תלוי במכשיר/ROM). אם הוא צורך משמעותית יותר - יש פה בעיה. כנראה בעייתית שרצה ברקע בצורה לא ידידותית.

מה אני אגיד לך חשבתי שכשאחליף את האייפון לS3 אני אשתדרג... לא חשבתי שאני אצטרך לדאוג לסוללה כל כך (בעוד שבאייפון הייתי מסיים יום מתחילתו עד סופו עם 20% סוללה).

אין איזה דרך לגרום לסוללה להחזיק יותר זמן מעמד מלבד הדברים הברורים של לכבות WIFI שרותי מיקום ובהירות מסך?

החלפתי כרגע את הקרנל בתקווה שזה יעזור עם הסוללה אבל זה לא עוזר יותר מדי, להחליף רום (חשבתי על CM) יעזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...