איזה כרטיס מסך לקנות למסך ברזולוציית 2560x1440 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה כרטיס מסך לקנות למסך ברזולוציית 2560x1440

zippoxer

Recommended Posts

הזמנתי מסך ברזולוציה 2560x1440 ואני מוכרח לשדרגאת הכרטיס מסך שלי (HD 5570) כדי שאני לשחק איתו במשחקים.

אני משחק בעיקר במשחקי RPG ו-MMORPG שלרוב אין להם את הגרפיקה הכי מתקדמת לתקופה, אבל שיחקתי גם ב-skyrim כשיצא.

אני אחבר עוד מסך ישן של 1920x1080 בנוסף לחדש אבל אני לא מתכוון לשחק איתו.

אולי כדאי לי לחכות לסדרה השביעית של שלפי שמועות תושק חודש הבא?

איזה כרטיס מסך אתם ממליצים לי לקנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד i5 עם 4 ליבות

זכרון 4GB

תקציב גמיש. בעקרון אני מחפש את הכרטיס הכי זול שמריץ משחקים כמו GW2 ברזולוציה 2560x1440 על האיכות הכי גבוהה עם לפחות 30 FPS. אני מקווה לשלם בסביבות ה-1000 ש"ח. חשוב לציין שאני לא משחק במשחקים כבדים כמו 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרזולוציה כזאת אתה צריך כרטיס מסך חזק מאוד, הספק כח שלך לא מתאים מהסיבה שהוא ג"נרי ולא באמת "נותן" 450.

תצטרך להחליף גם את הספק כח למשהו יותר איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע בקשר לספק, למרות שהוא נראה לא ממש ג'נרי הוא גם לא מחברה אמינה ומוכרת, שעומדת מאחורי

ההצהרות שכתובות על הספק, חוץ מזה בקשר לכרטיס, הייתי ממליץ לך על כרטיס כמו 7950 או 7970

שלשנייהם יש כמות זכרון של 3 ג'יגה ויעשו את העבודה מצויין עם רזולוציה כזו גם במשחקים כמו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7950 ו-7970 הם כרטיסים מאוד יקרים בשביל גיימר כמוני - Skyrim זה המשחק עם הגראפיקה הכי גבוהה שאני משחק בו.

אולי שווה לי לחכות לסדרה השמינית של nVidia שנאמר שתצא החודש? אולי הם יציעו מחיר נמוך יותר על כרטיס שדומה ל-7950 בביצועים.

מצאתי את המפרט של הספק כח שלי: http://www.spirecoolers.com/main/product_detail.asp?ProdID=843

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם רזולוציה גדולה באה אחריות גדולה. האחריות שלך לקנות כרטיס שיוכל להחזיק אותה- ולא לשווא הרזולוציה כה גבוהה. זהו עסק יקר- אין מה לחכות לדור הבא כאשר גם בו המחירים יהיו גבוהים ויקח זמן עד שבכלל ישתחרר. קנה עכשיו אם אתה צריך. המליצו לך פה על כרטיסים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

7950 עולה 700 בtms קניתי לפני חודש

- - - תגובה אוחדה: - - -

ואיפה 7950 וגיימינג ... אתם שואלים אותו מה הספק, כשהוא צריך לעשות כדי להביא fps נורמלי על המסך החדש שלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7950 עולה 700 בtms קניתי לפני חודש

- - - תגובה אוחדה: - - -

ואיפה 7950 וגיימינג ... אתם שואלים אותו מה הספק, כשהוא צריך לעשות כדי להביא fps נורמלי על המסך החדש שלו..

אתה מודע לזה שהקפצת דיון בן שנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...