הנתב TP LINK-WR1043ND קיבל עדכון קושחה - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנתב TP LINK-WR1043ND קיבל עדכון קושחה

tall101

Recommended Posts

אני בטוח שקושחת היצרן משפיעה באופן שונה על גרסאות חומרה שונות, למשתמשים עם הנתב היותר וותיק הכל עובד כמו שעון,

והמשתמשים עם הנתב היותר חדש, קרי גרסאת חומרה 1.9 יש להם המון בעיות

אני עם חומרה 1.3 כבר כמה שנים טובות והכל עובד ימים שלמים עד שאני מחליט לעשות ריסט לרשת, לפעמים פעם בחודש ולפעמים פעם בשלושה חודשים, אני תמיד מעדכן לקושחה הכי חדשה והיא תמיד עובדת טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני בטוח שקושחת היצרן משפיעה באופן שונה על גרסאות חומרה שונות, למשתמשים עם הנתב היותר וותיק הכל עובד כמו שעון,

אני עם חומרה 1.3 כבר כמה שנים טובות והכל עובד ימים שלמים עד שאני מחליט לעשות ריסט לרשת, לפעמים פעם בחודש ולפעמים פעם בשלושה חודשים, אני תמיד מעדכן לקושחה הכי חדשה והיא תמיד עובדת טוב..

הראוטר שלי הוא גרסת חומרה 1.0 וקניתי אותו לפני שנה בערך ורק קושחות צד שלישי עבדו לי באפטיים של חודשים

אז לא נראה לי שהבעיה מצביעה על החומרה אלא רק על תאימות כושלת בין התוכנה לחלק מהגרסאות של הראוטרים

אם קושחות צד שלישי עובדות מעולה אז אין סיבה שTPLINK לא יוכלו לסדר את הבעיה הזאת אצל רוב הלקוחות שסובלים ממנה הם פשוט מחליטים להתעלם מהבעיה ולתקן ולהוסיף כל מני שטויות אחרות כמו מסך האבטחה וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, האם פנית בעצמך לTPLink לגבי הבעיות שאתה מתאר?

כן.. כבר 4 פעמים

הם נתנו לי קושחת בטא שבכלל לא עזרה ואחרי זה לא קיבלתי מהם תשובה עד שהחלטתי לשגע אותם בעוד 2 בהודעות חזרו אליי בתשובה הבאה:

Hi Tal, Sorry for any inconvenience caused, I will forward your feedback to related department. Best Regards

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התאוריה שלך לא נכונה.

אני עם גרסת חומרה 1.8 ועם עדכון הקושחה האחרון, so far so good.

5 ימים שהנתב פועל ללא שום תקלות, ממשק ה-web זמין והקושחה מרגישה הרבה יותר יציבה מהקודמת שהיתה מותקנת לי (כבר לא זוכר איזו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הראוטר שלכם נתקע עם קושחה מקורית ועידכונים לא עוזרים, פנו לספק למימוש אחריות.

שיחליפו לי אותו לWR1042ND ? בחלומות הלילה

הבעיה לא בחומרה כמה פעמים אפשר לחפור על זה.. אם קושחות צד שלישי עובדות טוב סימן שהבעיה נובעת בבעית תאימות בין התוכנה לחומרה!

OpenWRT עובד הרבה יותר טוב מDD-WRT מניסיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מה זה בכלל מעניין אותך ?! המכשיר מגיע כחומרה ותוכנה כאחד. לא מבין למה אתה מתעסק בכל זה במקום להחליף ברגע שגילית בעיות.

ואם לא איכפת לך מהקושחה המקורית והחלופית עובדת מעולה, מדוע בכלל לנסות כל פעם מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שאנחנו מעדיפים את המקורית היא שבגרסאות צד שלישי נוצרות לנו בעיות מסוג אחר, במיוחד עם היציבות של ה WIFI, בגרסאות צד שלישי שאני בדקתי הממשק WEB עובד נפלא, מלא אופציות נוספו לי, אבל לא הצלחתי ליצור שרת FTP שתהיה לי גישה מחוץ ל LAN וגם ה WIFI היה מתנתק לעיתים קרובות ולא מתחבר יותר, ויש אומנם גרסאות שעובדות יציב, אך הבעיה היא ההתקנה המסובכת שלהם ואם משהו נדפק חלילה, אין לך אחריות על המוצר, ולכן אני אישית כמו רבים אחרים, מעדיפים פתרון מצד היצרן, אם מתכנת מבחוץ יכול לפתור תקלות, למה החברה שמפתחת את המוצר לא יכולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KALEN, יש ל TP-LINK בעיה גורפת עם מס' רב מאוד של יחידות מהמוצר הנ"ל, לכן החלפת פיזי לא תפתור את הבעיה, והבעיה היא תוכנתית בלבד (לפחות אצלי), כך שלא משנה כמה יחידות בפועל אני אחליף במידה ואצליח להחליף באייבורי (משם קניתי), הבעיות יישארו אותן בעיות בדיוק, וזה גורף.

לא מבין מדוע TP-LINK לא מצליחה לתקן את הבעיה בתוכנה שלהם פעם אחת ולתמיד, ולא רק בחלק מהיחידות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקירים

הראוטר לא נכבה לכם כך סתם. הוא פשוט מתחמם ולכן הוא נתקע פעם בשבוע.

מה שאני עשיתי זה דבר פשוט, הנחתי חוצץ שדרכו עובר אוויר בין הראוטר למשטח מאז אפילו פעם אחת לא נתקע הראוטר.

תנסו ותראו שאני צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...