ספק כוח אמין וטוב? - עמוד 4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק כוח אמין וטוב?

saarxee

Recommended Posts

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם אומרים בעצם ששווה לי לשלם את ה-250 שקל האלה בערך כדי שבהמשך לא אשלם אלפי שקלים אפילו על מחשב חדש. כן?

או שאולי אקנה FSP 350W וזהו, אני לא רוצה כ"כ לבזבז הרבה כסף ובמחשבה שנייה אני לא יודע אם ארצה לשדרג את כרטיס המסך.. =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו באמת בעיה, 250 שקל זו הוצאה לא קטנה עבורי ואני יודע שהמחשב ימשיך לעבוד בסדר גמור.. אני יודע שהספק שלי לא איכותי וג'נרי אבל אני לא יודע למה אני מוציא 250 שקלים.. אני יודע שזה יהיה טוב יותר אבל השאלה אם באמת צריך את זה בדחיפות.

כל הדיון הזה ובסוף לא תקנה כלום :kopfpatsch:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכול א ספק גנרע מעולה עד שהמחשב מתחיל לעשות תופעות שונות או פתאום מת. הסיפור של אור2000 מסכם טוב את מה שקורה למחשב אם ספק גנרי, אבל זה רק דוגמה. תאר לעצמך שאותו דבר קורה בלי שיש ריח, והספק לא נשרף אלא ממשיך לעבוד "רגיל" אחריי שמחליפים את הלוח

כבר נתקלתי במשתמשים שלטענתם על המחשב "הוטלה קללה" כי כל הזמן נשרף בו משהו והוא עובר דרך הלוח השני או השלישי שלו, וכל פעם הממצאים שלי זהים לחלוטין - הספק היה ונשאר אותו ספק גנרי שהותקן אם הלוח הראשון.... באמת, אני צריך ללכת לעבוד ב ghost busters. והמעבדה השכונתית שלהם (שיש מדבקות ומגנטים שלה על המחשב עצמו, על מסך, הדלת של הבית מ 2 צדדים, והמקרר, והם ממליצים עליה בחום) באמת נותנת להם שירות מעולה וזול כל פעם שמביאים לשם את המחשב.... (אז נחש למה המחשב נשאר אם הספק הגנרי הזה כל פעם שהוא חוזר מתיקון)

ספק של FSP "רגיל" הוא ספק איכותי בסיסי. הוא נותן מתחים טובים ויציבים ומחזיק את ההספק שכתוב עליו. מה שאוליי אין לו זה "80+ gold", סופר שקט, PFC ודברים כאלה - שעושים את הספק לטופ של הספקים, ועל זה משלמים בספקים יקרים שהם מעל לבסיסי

אם המחשב שלך החזיק עד עכשו אםabpower הוא לא עובר 200W, אין בעיה שתשים FSP350. אבל אם אתה רוצה לשדרג כרטיס מסך תחשב לפי הכרטיס מסך שאתה הולך לשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה שלי הספק נשרף במלא מובן המילה, בשוט נידלק (מזל שהייתי מחדר, ברגע שהתחלתי להריח ריח שרוף חזק ראיתי שמהספק יש הבהוב חלש והבנתי שנדלק שם משהו, ישר ניתקתי אותו מהחשמל ונתתי לו להתקרר).

אם לא הייתי בחדר הבית בכיף היה עולה באש... תעשה עם המידע הזה מה שאתה רוצה.

לפי דעתי צריך לחוקק חוק, לגבי איסור מכירה של ספקים גנריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובה שלך באמת שכנעה אותי ואני חושב שסיימתי עם ההתלבטות ברגע זה. :)

ABPOWER ספק זוועתי, לדעתי הוא לא ראוי אפילו למחשב הקודם שלי שיש בו 256MB , שכרגע מאוורר הספק שם לא מסתובב כבר מס' שנים. ABPOWER - ישר לפח, אין צורך לשמור. לא כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא ספק זוועתי, הוא פשוט ספק גנרי וחלש ברמות שלא מספיק למחשב מודרני

ספקים זוועתיים זה Gpro, Codegen, Cidev......

שים אותו למחשב הקודם, נשמע כמו מחשב חלש שלא לוקח הרבה חשמל, כך שיש מצב שהוא אפילו יסתדר איתו. מה המפרט של המחשב הישן ?

ספק שמאוורר שלו לא מסתובב מתחמם, הקבלים שלו נהרסים, והוא מתחיל לשחרר קפיצות מתח גדולות. כך שאת הספק שהמאוורר שלו לא מסתובב הייתי כן מחליף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט מאוד ישן..

PENTIUM 4

256MB או 512.. לא זוכר בדיוק

NVIDIA 5200FX

לוח לא מוכר (סיני ככל הנראה)..

לא עדיף FSP פשוט למחשב ההוא? אחרי הכל, בכל ספק ג'נרי יש סכנה ואי אפשר לדעת מתי ישרף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כמה ספקים זהים (ABpower וגם אותו ספק בדיוק תחת מדבקה אחרת) והם מחזיקים בלי בעיה מחשבים ממש ישנים וחלשים (celeron 4 וכדומה אם כרטיס מסך מובנה). פירקתי הרבה ספקים גנריים של חברת שונות וה ABpower לא נראה לי כמו ספק שאינו בטיחותי. הוא פשוט חלש וייצוב המתחים שלו חלש במידה שהוא לא יכול להחזיק כמו שצריך מחשב מודרני

אם ה ABpower שלך עדיין לא התחיל להיהרס לדעתי הוא יתאים טוב למחשב הישן שלך. תפתח אותו ותצלם באיכות טובה ככה שרואים את הרכיבים הפנימיים (מבט מלמעלה-מהצד), באיזור של המעגל שבו יוצאים כל החוטים לתוך המחשב (תשחרר את החוטים מהתפס ותזיז אותם לצד כדיי שניתן יהיה לראות את כל הרכיבים הפנימיים). ולפי זה ניתן יהיה להחליט אם הספק שמיש. (אל תיגע ברכיבים הפנימים, פשוט תוריד את המכסה, תזיז את החוטים ותצלם)

אם הספק שמיש לממחשב הישן שלך הרווחת, ככה אתה לא "זורק" כסף על הספק החדש אלא גם משדרג את המחשב החדש שלך לספק שצריך להיות, וגם מתקן את המחשב הישן שלך (שיכול להיהרס בכל רגע אם המאוורר בספק לא עובד) בלי תוספת מחיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה מחשב של המעבדה או מחשב שלך בבית ?

הכללים לפתיחת ספק פשוטים מאוד : אתה לא נוגע ברכיבים הפנימיים של הספק. סורי אבל להיזהר מלגעת בכמה רכיבים אלקטרונים הרבה יותר קל מאשר לעשות סיבוב אם האוטו בעיר בלי לעשות תאונה, ואת זה אנשים עושים כל הזמן בהמוניהם ומצליחים למה שהוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...