האם כונן SSD ייתן שיפור משמעותי בביצועים - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כונן SSD ייתן שיפור משמעותי בביצועים

mudonroad

Recommended Posts

הGTX והPRO מהירים יותר באופן כללי מכוננים זולים מהם, וספציפית היתרון הגדול שלהם הוא שמהירות הכתיבה הרציפה זהה(בערך) למהירות הקריאה.

בסמסונג 840 הזול, מהירות הכתיבה מוגבלת ומושפעת מנפח הכונן.

בדגם 128GB מהירות הכתיבה הרציפה תהיה בערך כמו הרדיסק מהיר.

רוב המשתמשים, ברוב המוחלט של הזמן, לא ירגישו הבדל בין הכוננים.

לכן הכונן המומלץ לרוב האנשים הוא דווקא הסמסונג 840 הזול.

רק למשתמשים כבדים, או לשימושים ספציפים כמו תוכנות מקצועיות ועריכה, מומלץ להשקיע בכונן יקר יותר.

אם אתה מאלו שאוהב להשקיע בביצועים גם כשאתה לא ממש צריך אותם, לך על זה.

הneutron GTX פשרה משתלמת בין מחיר לביצועים, שהמשתמש הביתי לא יבדיל בינו ל840 PRO ב99% מהתרחישים הנפוצים במחשב ביתי.

הסמסונג 840 PRO יקר, ורק בפעולות מאוד ספציפיות כמו שרת קבצים יש לו יתרון מורגש על הneutron GTX.

המלצה שלי, קח את הסמסונג 840 הרגיל.

אם אתה רוצה להשקיע, עדיף(לדעתי) להשקיע בנפח. גרסת ה250GB נמכרת בKSP אילת במחיר משתלם של 679 ש"ח(פחות או יותר 50% תוספת למחיר בתמורה ל100% תוספת נפח).

בגלל הנפח הגדול יותר, מהירות הכתיבה עדיפה על דגם ה128GB, והפער בביצועי הכתיבה הרציפה מול כונני הביצועים מצטמצם.

בשורה התחתונה, לרוב המוחלט של האנשים נפח יותר חשוב מביצועים.

ואם הייתי קונה עכשיו כונן על פי המחירונים הקיימים בחנויות, זה מה שהייתי קונה, כי זה הדגם/נפח הכי משתלם למחיר.

רק תתאם איתם מראש, כי כרגע נראה שחסר במלאי בסניפים באילת.

אם אני הולך על 840 הזול, יספיק לי למשחקים ולVisual Studio 2010?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מעשית קשה לאמוד את האמינות של כונני מאחר והדורות האחרונים נמצאים בשוק לא הרבה זמן ובשביל למדוד אמינות, צריך לעבור את מבחן הזמן.

תיאורטית כונני אמינים בהרבה מכוננים קשיחים מאחר והראשונים אינם מכניים ואין להם חלקים נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SSD הרבה יותר אמין (בימינו) ב-HDD, אין כאן השוואה.

840 לא ישנה במשחקים, אבל כן יעזור ברוב השימושים.

בילבלתם אותי לגמרי. למה שSSD שמהירות הקריאה שלו 400-500 מגה לשניה לא ישנה במשחקים?

אז בשביל שמשחקים יטענו לי מהר, איזה עלי לקחת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...