PACKET LOSS - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PACKET LOSS

Nightbeat

Recommended Posts

בזמן האחרון במשחקי רשת קורים לי הרבה דברים מוזרים, אחרי המון בדיקות הגעתי לאיזו תוכנה שבודקת JITTER וPACKET LOSS

שמתי את השרתים עם הפינגים הנמוכים ביותר (רק גרמניה) והנה התוצאות:

http://i.imgur.com/7heIBua.png

עברתי ספק לבזק, והפינגים נמוכים יותר... אבל עדיין יש PACKET LOSS מטורף

כבר הגיע טכנאי של HOT פעמיים (הם התשתית) וכל פעם החליף איזה מגבר או חיזק איזה כבל שלטענתו היה רופף, והבעיה נשארה

50% איבוד ביני לבין , 94% ביני לבית התחנה אחת לפני האחרונה..

בנוסף פינג לראוטר נותן תוצאות של time=1ms, ולפעמים ping=5ms ויותר.

הבעיה לא רק במחשב שלי אלא בכל המחשבים שבבית, כולל עוד מחשב אחד שמחובר בכבל ..

איך אני פותר את הבעיה? כשאני מתקשר להוט הם אומרים לי שזה לא אחריותם בעיות של פינגים, אלא של הספק... וכבר החלפתי ספק, מה עוד נותר לעשות?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם את בעיית איבוד הנתונים ציינתי, אבל הם לא כל כך מבינים במה מדובר :facepalm:

כל פעם שאני מתקשר הם אומרים כן כן אני לא רואה את הראוטר, עושים ריסט ואומרים שהבעיה הסתדרה חחח כבר מעל 10 פעמים התקשרתי וכל פעם אותו דבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב התקשרתי אליהם.. בפעם הראשונה הנציג האשים את בזק

בפעם השנייה הסברתי לנציגה במשך חצי שעה שיש בעיה ולטענתה הכל בסדר..

בכל מקרה.. שתי הנציגים טענו שהבעיה אצל הספק (בזק), אבל זה לא הגיוני מכיוון שהייתה את אותה הבעיה גם כשהייתי מחובר לספק hotnet... עברתי לבזק בתקווה שזה יסתדר אבל הכל נשאר אותו דבר.

בדקתי בעוד 4 מחשבים בבית ובכולם יש packet loss אז זו לא בעיה בכבל\כרטיס או שום דבר חומרתי, המכשיר שלהם דפוק

איך אני גורם להם להחליף את המודם? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן האחרון במשחקי רשת קורים לי הרבה דברים מוזרים, אחרי המון בדיקות הגעתי לאיזו תוכנה שבודקת JITTER וPACKET LOSS

שמתי את השרתים עם הפינגים הנמוכים ביותר (רק גרמניה) והנה התוצאות:

http://i.imgur.com/7heIBua.png

עברתי ספק לבזק, והפינגים נמוכים יותר... אבל עדיין יש PACKET LOSS מטורף

כבר הגיע טכנאי של HOT פעמיים (הם התשתית) וכל פעם החליף איזה מגבר או חיזק איזה כבל שלטענתו היה רופף, והבעיה נשארה

50% איבוד ביני לבין , 94% ביני לבית התחנה אחת לפני האחרונה..

בנוסף פינג לראוטר נותן תוצאות של time=1ms, ולפעמים ping=5ms ויותר.

הבעיה לא רק במחשב שלי אלא בכל המחשבים שבבית, כולל עוד מחשב אחד שמחובר בכבל ..

איך אני פותר את הבעיה? כשאני מתקשר להוט הם אומרים לי שזה לא אחריותם בעיות של פינגים, אלא של הספק... וכבר החלפתי ספק, מה עוד נותר לעשות?

תודה מראש.

אין לך שום PACKET LOSS.

הסברתי בפורום כבר מאה פעמים שPACKET LOSS בדרך ליעד כל עוד ולא קורה גם ביעד זה לא PACKET LOSS.

לפני שאתם חושבים שאתם מנתחים את הרשת כמו שצריך חשוב שתדעו בכלל מה נחשב בכלל PACKET LOSS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הבעיה כן מתבטאת במשחקי רשת, נגיד אני רץ ופתאום חוזר אחורה, אנשים שאני לא רואה בכלל פתאום מתים, אנשים שאני הורג חוזרים לחיים פתאום והורגים אותי (קבל סרטון)... זה לא הגיוני כל הדברים האלה.

חייב להיות packet loss או בעיה שקשורה לאינטרנט..

וזה רק סרטון אחד... תחשוב שאני לא כל הזמן מקליט את המשחק וקורים המון דברים לא הגיוניים ביום יום. כל מי שמשחק במשחקי אמור לדעת שדברים כאלה מעידים על בעיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה לבדוק PACKET LOSS אז אל תבדוק בכלל עם ICMP.

זה שאתה זז אחורה וקדימה וכו' זה קשור לכך שאכן יש עיקוב בפאקטות או פאקט לוס, אבל לבדוק בICMP לא נותן שום דבר.

אתה צריך לדעת האם המשחק הוא בTCP או UDP ואז לבדוק פינגים מבוססים TCP או UDP לפורט המתאים בשביל לראות מה הלייטנסי שלך, ולא דרך ICMP, זה שונה לגמריי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אתה עובר בשרתים אחרים.

ושוב אני שם דגש על זה, שמה שחשוב בלבד זה היעד הסופי ולא מה קורה באמצע הדרך.

אם היה לך פאקט לוס אז גם בסוף היה לך, אם תדע כיצד נתבים (לא בייתי) עובדים אתה תבין את זה, עד אז תקבל את מה שאני אומר לך.

עם netlimiter אתה יכול לראות בדיוק את הIP שאתה מתחבר אליו והאם זה TCP או UDP וגם לאיזה פורט.

לדוגמא פה אני מוריד קובץ דרך VMWARE אצלי, NETLIMITER מראה לי את הפורט שממנו אני מוריד שזה 80, וגם את הIP שממנו אני מוריד, וגם למעלה אתה יכול לראות שזה TCP.

אתה צריך לעשות זאת בזמן שאתה משחק ואז יהיה לך את כל הפרטים שצריך בשביל לנסות לנטר את החיבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור הסרטון ? ירית 10 כדורים, בחלק מהם פגעת בכלל במישהו אחר שהיה מאחור והרגת אותו ואז התחלת לטעון את הנשק לפני שנגמרה המחסנית..

תבדוק pingtest.net לגרמניה..

79855648.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...