PACKET LOSS - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PACKET LOSS

Nightbeat

Recommended Posts

מה קשור הסרטון ? ירית 10 כדורים, בחלק מהם פגעת בכלל במישהו אחר שהיה מאחור והרגת אותו ואז התחלת לטעון את הנשק לפני שנגמרה המחסנית..

תבדוק pingtest.net לגרמניה..

79855648.png

זה לא קשור לאיך שיחקתי, גם אם לא הייתי טוען לא היה לי סיכוי נגדו כי אצלו במסך רואים משהו אחר לגמרי..

אתה יכול לראות שהוא מת, ואז חזר לחיים עם מד חיים לבן (שזה אומר מינוס חיים, כלומר אצלי במסך הוא מת) אז או שהמידע שלי לא הגיע אליו, או שהוא לא הגיע לשרת. לא יודע.. בכל מקרה גם הוא וגם מי שמאחוריו היו צריכים למות.

דקירות מחצי מפה ציינתי?

http://www.pingtest.net/result/79857636.png

גם כשהפינג שלי על 60, נגיד אני הורג מישהו ו5 שניות אחרי שהוא מת אצלי במסך אני מקבל את הכדורים שהוא ירה בי.. אם זה לא packet loss אז מה זה?

ועכשיו אני אבדוק בnetlimiter

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תסתכל פה רגע

משהו נראה לא בסדר? (זה בשרת אחר ד"א)

http://i.imgur.com/XAMLQ4x.png

למה כשביצעתי PATHPING הייתה רק קפיצה אחת? הIP ששמתי ממוקם בגרמניה.

והנה עכשיו בתחנה האחרונה יש כמעט 10% איבוד חבילות

http://srv1.jpg.co.il/1/516c38217ea2d.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי החליפו לי את ההוטבוקס הקודם להוטבוקס אחר... שום דבר לא השתנה. אני כבר חושב שיש בעיה בקו עצמו...

חיברתי את האייפון בUSB כמודם ועשיתי את הבדיקה, לא היה PL אפילו פעם אחת! ועוד זה חיבור ב3G!

http://i.imgur.com/Fn5goDF.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי היום לתשתית בזק עם חיבור VDSL 30 מגה, ונתב של DLINK 6740U תקן N

http://i.imgur.com/lPdNoKp.png

אלו התוצאות.. הקפיצה השניה מראה ERR כלומר החבילה לא הגיעה ליעד ונאבדה בדרך (If a number is displayed as ERR, that means the packet was lost, i.e. a packet was sent out, but never made it back.) לפי האתר של PINGPLOTTER.

ברוב המקרים התחנות האחרונות יראו 100% איבוד נתונים וERR בפינג..

חוץ מזה, 22MS זה לא קצת גבוה ? זה לא אמור להיות באיזור ה10 בתוך הארץ?

מה בדיוק אני אמור לעשות עכשיו? כל מי שביקשתי ממנו לעשות את אותה הבדיקה לאותם השרתים קיבל תוצאות מושלמות בלי שום ERR או PACKET LOSS.. ובנוסף אני היחיד מבין כל החברים שמתלונן על לאגים בשרתי משחק אירופאים..

מה לעזאזל לא בסדר עם החיבור שלי? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך שום PACKET LOSS.

הסברתי בפורום כבר מאה פעמים שPACKET LOSS בדרך ליעד כל עוד ולא קורה גם ביעד זה לא PACKET LOSS.

לפני שאתם חושבים שאתם מנתחים את הרשת כמו שצריך חשוב שתדעו בכלל מה נחשב בכלל PACKET LOSS.

עכשיו זה ה101 פעמים.....

ולגביי הלייטנסי שלך לספק/תשתית תבקש מבזק להגדיר אותך על RATE ADAPTIVE ולאחר מכן הלייטנסי ירד לפחות מ10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי היום לתשתית בזק עם חיבור VDSL 30 מגה, ונתב של DLINK 6740U תקן N

http://i.imgur.com/lPdNoKp.png

אלו התוצאות.. הקפיצה השניה מראה ERR כלומר החבילה לא הגיעה ליעד ונאבדה בדרך (If a number is displayed as ERR, that means the packet was lost, i.e. a packet was sent out, but never made it back.) לפי האתר של PINGPLOTTER.

ברוב המקרים התחנות האחרונות יראו 100% איבוד נתונים וERR בפינג..

חוץ מזה, 22MS זה לא קצת גבוה ? זה לא אמור להיות באיזור ה10 בתוך הארץ?

מה בדיוק אני אמור לעשות עכשיו? כל מי שביקשתי ממנו לעשות את אותה הבדיקה לאותם השרתים קיבל תוצאות מושלמות בלי שום ERR או PACKET LOSS.. ובנוסף אני היחיד מבין כל החברים שמתלונן על לאגים בשרתי משחק אירופאים..

מה לעזאזל לא בסדר עם החיבור שלי? :s05:

האם נשארת עם אותו ספק? באמת תבדוק אם יש לך שירותים נוספים על היוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו זה ה101 פעמים.....

ולגביי הלייטנסי שלך לספק/תשתית תבקש מבזק להגדיר אותך על RATE ADAPTIVE ולאחר מכן הלייטנסי ירד לפחות מ10.

כבר הבנתי על מה אתה מדבר והפנמתי.

אבל פשוט לא הגיוני כל הRUBBER BANDING ושאר הבעיות שקורות בשרתי משחק אירופאים.

ע"פי היוצר של PINGPLOTTER שדיברתי איתו גם במייל אגב, 100% איבוד בתחנה אחת כן מעיד על בעיה. וגם ERR בפינג..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תשלח אותו לקורס icmp קצר כי כנראה הוא לא יודע מה הוא אומר.

זה שיש לך בעייה במשחקים אני לא אומר שלא, אני לא שולל יכול להיות מאוד שיש לך אבל בדיקה עם ICMP שזה מה שהכלי הזה בודק הוא כלי לא נכון לניתור בעיות.

אתה רוצה לחקור מה הסיבה, תפתח Wireshark ותראה מה הRTT של כל פאקטה שם במידה וזה TCP.

במידה וזה UDP הדרך היחידה היא למצוא כלי שיודע לבדוק טרייס בUDP ולפורט ספציפי, אני לא מכיר משהו לווינדוס אבל בטוח יש.

יש המון כלים ללינוקס וbsd אבל אני לא מכיר לווינדוס מצטער.

אם אני טועה אם ככה גם המדריכים שאינטל וסיסקו מוציאים לא נכונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתן מהנסיון שלי כיוון שהחבר'ה פה בפורום שמעו על הצרות שלי והן זהות לשלך.

הייתי עם HOT+012 עם מודם רגיל שלהם (לא משולב ראוטר) וראוטר של TP LINK. בחיבור 12 מגה.

בדיוק כמוך עם פקט לוס מטורף שהתחיל רק בחודש האחרון,ובפעם האחרונה שהוא היה החלפת מודם פתרה את העניין.

אבל הפעם זה לא היה מודם אלא הספקית,אל תשאל אותי למה...הם העבירו אותי לחבילת הם ניסו לתת לי יוזר בדיקה...שום דבר לא עזר.

עשיתי אינספור בדיקות ואף אחת מהם לא הייתה יכולה להיות

ברגע שהתחברתי לבזק בינלאומי בתור ספקית על NGN (אוטומטי לאנשים עם חיבור מעל 10 מגה) כול הבעיות נעלמו.

בנוגע לpingplotter הוא אכן מראה על פקט לוס,אבל לא ביעד שאתה מגיע אליו,וכמו שclass889 אמר אם הלוס הוא לא ביעד עצמו (התחנה האחרונה של הפינג) אז אין באמת לוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו הבנתי מה השגיאות האלו אומרות! זה לא באמת פאקט לוס (אבל זה סוג של..)

מתבצעות פקודות TRACERT אחת אחרי השניה, כל פעם שתחנה אחת חוזרת עם TIMEOUT אז זה מחשיב כPACKETLOSS

כרגע הבעיה היחידה שלי היא בקפיצה השלישית שהיא של 014, שבה 30 עד 50 אחוזים מהבדיקות חוזרות עם TIMEOUT

כשהתקשרתי אליהם הם אמרו שאין להם שום הגנה נגד פינגים על השרתים שלהם, ויכול להיות שמדובר באיזו חומת אש של אותו שרת... אז ביקשתי שוב מ2 אנשים שגם גולשים על תשתית וספק 014, נתתי להם את ההגדרות שהשתמשתי בהם בבדיקה ולהם לא היה אפילו TIMEOUT אחד

עוד משהו ששחכתי לציין ויכול להיות שקשור לזה, כשאני צופה בסרטון ביוטיוב באורך 10 דקות נגיד, הדפדפן יראה שאורך הסרטון קצר יותר מאורכו המלא (החיבור לסרטון נאבד באמצע ולכן הוא מראה רק את האורך שהוא הספיק לטעון)

נשמע יותר הגיוני עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לי לגלות לך סוד, לרוב האנשים חלק מהשרתים של 014 (ספציפית השלישי) בין אם זה 81.218.227.74 כמו אצלך, או 81.218.103.66 כמו אצלי(כרגע, כי הניתוב כל הזמן משתנה..) יש TIME OUT

וסביר להניח שהחברים שלך שעשו את הבדיקה כלל לא עברו באותו שרת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...