מחשב רב-תכליתי בכ-3,000 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב רב-תכליתי בכ-3,000 ש"ח

Wunderbar

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

G2020 עם כרטיס מסך כמו 7870XT יהיה חזק יותר לגיימינג מאשר I5 עם כרטיס 7870 ב-95% מהמקרים.

סבבה, אם אני חוסך בכסף ועדיין זה יותר טוב אז מה טוב :-)

פשוט יצא לי לדבר עם חבר והוא אמר שעם ה-I5 המחשב ירוץ יותר מהר מאשר עם ה-G2020..

אז רק כדי לסכם לפני שעושים מפרט סופי:

כל מה שרואי (מאיית נכון את השם?) כתב בשינוי כ"מ ל-7870XT הוא מחשב טוב לגיימינג שאפשר להרכיב מפרט שלו ולהזמין.

אז רק שאלה אחרונה - המחשב הזה יריץ משחקים חלק ובגרפיקה גבוהה (משחקים כגון סקיירים, יריות למיניהם מידי פעם), יעבוד מבלי לקרטע גם עם כמות גדולה של תוכנות מסמכים, וכו' ויריץ באיכות גבוהה בצורה חלקה גם כן?

יש לי בערך עוד 600 ש"ח בתקציב הפוטנציאלי, האם יש לכם משהו שיכול לתרום לאחד מהאספקטים הנ"ל במיוחד בנוגע למשחקים ולעבודה על המחשב או שניתן לעבור למפרט סופי. אם כן, אשמח לקבל מפרט של IVORY.

נ.ב,

אם אני רוצה לקבל המלצה גם כן למערכת לא יותר מידי יקרה של (2.0/2.1 או אולי סראונד - טווח מחירים 200 ש"ח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משחקים (במשחקים שמנצלים ריבוי תהליכים) שבמערכת עם 7870xt וg2020 המעבד מהווה צוואר בקבוק ז"א אם היה לך מעבד i5 הייתה מקבל יותר fps אתה צריך לבדוק פרטני בכל משחק ולהחליט אם זה שווה לך את הכסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאור כל הדיון פה, זה המחשב שהחלטתי ללכת עליו...

הסתכלתי קצת ברשת, מבלי לגרוע ולא במעט מכבודם וידיעתם של משתתפי הדיון כאן, אבל בכמה מקומות מביעים דעות מעט מנוגדות בנוגע ליחסי כרטיס מסך-מעבד. כלומר מציעים לקחת מעבד חזק יותר על מנת להתמודד בצורה טובה עם משחקי אסטרטגיה לדוגמא שדורשים יכולת עיבוד טובה למצבים שלדוגמא יש הרבה יחידות על המסך או מנגד מציעים לקחת כרטיס מסך מעט חלש יותר ומעבד חזק יותר כדי לאזן...

מבחינתי, אם המחשב הזה יוכל להתמודד עם משחקים שיצאו וייצאו בשנה הקרובה ויריץ אותם חלק ובהגדרות גרפיות גבוהות זה עונה על הצרכים שלי.

דרך אגב, אני באמת שמח שיש את הפורום הזה שנותן מענה מקצועי וענייני... לא כל כך יצא לי להתקל בפורומים ברמה כזו גבוהה ברשת הישראלית בשנים האחרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט מצוין.

אתה יודע באילו משחקים אתה מתכוון לשחק? או לפחות סגנון?

תודה ל-roy :)

הסגנונות הם אסטרטגיה, RPG (כמו סקיירים, אססין קריד ועוד...) וגם פעולה.

מבחינת אסטרטגיה - משחקים של חברת פרדוקס, אם אתה מכיר שזה משחקים grand strategy - שנוטים להעשות איטיים ככל שהמשחק חולף, אבל מבחינת דרישות המערכת הם לא בשמיים לדוגמא)..

אני מודה, אני פאנבוי של סדרת טוטאל וור, אני לא יודע אם המחשב הזה יתמודד עם רומא החדש... אז אני חושב שאשדרג נקודתית אם יהיה צורך.

בכנות, הרבה שנים לא ממש היה לי זמן או מחשב ראוי לשחק משחקים בגלל שיש לי לפטופ בן 3 כמעט שמשמש ללימודים, ככה שאני קצת לא בעניינים מבחינת המשחקים שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...