הקירור החדש שלי- בכבודו ובעצמו ה-SLK-900A. - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקירור החדש שלי- בכבודו ובעצמו ה-SLK-900A.

adamginz

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פאק איך אנשים פה מנחשים ... משו מפחיד... העור מגיב ? מפרש כקור?? :\

כשחם לך בקיץ, והגוף מתחמם הוא חייב להשתחחר מן החום (הומאוסטזיס). בשביל להשתחרר מהחום הוא מוציא את החום באמצעות הזיעה שיוצאת מבלוטות הזיעה בעור. הגוף מצליח להתקרר בשיטה הזאת במידה והלחות היחסית של האויר היא נמוכה (נגיד 50-60 אחוז לחות) בגלל שהלחות היחסית נמוכה הזיעה מתאדה ובכך הגוף באמת מתקרר ולא בכאילו. אם הזיעה לא מתאדה או במילים אחרות הלחות היחסית גבוה הבן אדם נשאר עם הזיעה על הגוף והחום לא משתחרר מן הגוף ואז מרגישים שמאוד מאוד חם. מה שקורה כשאנחנו עומדים ליד מאורר זה שהאויר מתחלף כל הזמן, זאת אומרת אויר שקלט אדי זיעה מוזז ע"י המאורר ובמקומו מגיע אויר פחות לח ובכך אנחנו מרגישים קריר.

זה בכמה מילים על מה שקורה אצל האדם.

בהיטסינקים החום של ההיסטינק מועבר לאויר ובכך ההיטסינק מתקרר ומקרר את המעבד, ככל שיהיה יותר אויר קר (בעזרת מאורר) ההיטסינק יתקרר מהר יותר.

זאת אומרת שאם נגיד טמפ' החדר היא 25 מעלות ההיטסינק לא יהיה בחיים קר יותר מטמפ' החדר מן העובדה שהאויר שמגיע להיטסינק הוא בטמפ' החדר (25), אם ההיטסינק יהיה בטמפ' נמוכה משל החדר אז האויר של החדר יחמם אותו עד לאיזון הטמפ'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח, חזרו על אותו התוכן של ההודעה רק עם ניסוח שונה איזה 10 פעמים...... :)

הספאם באמת היה נחוץ?.

שמדדתי את הטמפ' של החלקים, יכול להיות שטמפ' החדש היית נמוכה ממה שציינתי,

אחרי הכל אני לא מד טמפרטורה.

פעם הבאה אני ידאג לעשות את זה עם מכשירים מדויקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהיטסינקים החום של ההיסטינק מועבר לאויר ובכך ההיטסינק מתקרר ומקרר את המעבד, ככל שיהיה יותר אויר קר (בעזרת מאורר) ההיטסינק יתקרר מהר יותר.

זאת אומרת שאם נגיד טמפ' החדר היא 25 מעלות ההיטסינק לא יהיה בחיים קר יותר מטמפ' החדר מן העובדה שהאויר שמגיע להיטסינק הוא בטמפ' החדר (25), אם ההיטסינק יהיה בטמפ' נמוכה משל החדר אז האויר של החדר יחמם אותו עד לאיזון הטמפ'

במילים אחרות אין מצב שהטמפרטורה עומדת אצל אף אחד על 15 מעלות אלא אם הוא חיי תמידית בחדר על 15 מעלות מה שנראה לי מטורף רק בשביל המחשב, או שהחיישנמים טועים מה שנראה הגיוני יותר במיוחד בקשר עם הלוחות הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...