הקירור החדש שלי- בכבודו ובעצמו ה-SLK-900A. - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקירור החדש שלי- בכבודו ובעצמו ה-SLK-900A.

adamginz

Recommended Posts

יופי, אבל זה לא שיש אויר חם ואויר קר באויר ואתה מרגיש רק את החם וכשהמאורר דולק אתה יכול להרגיש את הקר

כתוצאה מהתזוזה האויר מתקרר ועף עליך ומקרר אותך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האוויר הקר ביחס לטמפרטורת הגוף שלך עף עליך , סופג את החום ממך (או עד איזון טמפרטורות או עד שהוא טוס משם בגלל המאוורר) ומפנה תמקום , אתה לא מרגיש קור, אתה מרגיש איבוד חום .. אין כזה דבר קור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה

כל הקטע הוא שהטמפרטורה שלך יורדת מתחת לטמפרטורת האויר..

המאוורר מעיף אוויר בטמפ' החדר על ההיט-סינק והחום יוצא ממנו, האוויר היחיד שיכול לאפשר חמעבד להיות בטמפ' נמוכה מטמפ' החדר זה עם מזגן :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק בגלל זה כשיש עליך מים (או אלכוהול, בכלל) יש הרגשה קרה יותר.

החום מועבר הרבה יותר מהר למים וכשהם מתאדים הם כאילו לוקחים את החום איתם (תגובה אנדוטרמית) ומשאירים קור, בגלל שכוהל מתאדה מהר יותר הוא משאיר תחושה קרה יותר ומהר יותר.

זה בדיוק מה שקורה עם היט סינק ומאוררים, החום מהמעבד מועבר טוב יותר להיט סינק וההיט סינק "מפזר" את החום טוב יותר, לכן יוצא אפקט של , למעשה זוהי רק הסרה של חום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם המאורר נושף רוח , ובמידה והיה רק היטסינק פאסיבי הטמפ' באמת הייתה - טמפ' חדר.

אבל גם יש היטסינק אקטיבי- הטמפ' תהיה נמוכה יותר.

לא. בלי להיכנס לנוסחאות, אפשר לומר שהיטסינק אקטיבי (בניגוד לפסיבי) רק יגרום לטמפרטורה להגיע לטמפרטורת החדר מהר יותר. (להגיע = לשאוף להגיע, גרף הקירור הוא אקספוננסיאלי ותיאורטית לא יגיע לחלוטין לטמפרטורת החדר בזמן שקטן מאינסוף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיש מאוורר רגיל על הגוף אתה לא מרגיש "קור" זה תגובה של עור הגוף במגע עם רוח שכתוצאה מכך הגוף שלך מפרש זאת כ"קור".

הסבירו לנו את זה בב"ס אבל אני לא זוכר בדיוק.

מה שכן זה לא "קור".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...