בסביבות 1500 ש"ח בחרתי בנקסוס 4 - כיצד להזמין ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בסביבות 1500 ש"ח בחרתי בנקסוס 4 - כיצד להזמין ?

vlasha83

Recommended Posts

שלום ,

לאחר שקבלתי בפורום הייעוץ על הנקסוס 4 ולאחר שהוסבר לי שכרגע הוא הקנייה המשתלמת בסכום שציינתי בכותרת ושאין בעיה של תמיכה בתדרים השונים מן התדרים בארץ או הגבלות אחרות כלשהן , נשאר להזמין בארה"ב ולקבל מתנה לכבוד היום הולדת :)

מחיפוש בפורום הבנתי שהבמקום הזול ביותר להזמין בו את הנקסוס 4 הוא פליי . האם אוכל להשתמש בויזה כ.א.ל כדי להזמין ?

בשנה האחרונה נחשפתי לאיביי וחבריו וביצעתי מספר רכישות בעזרת הויזה וחשבון פייפל שפתחתי -הכל הגיע בזמן ואין שום בעיה .

במידה והכרטיס אשראי שברשותי לא מתאים, האם בכל זאת ניתן להזמין בגוגל פליי ?

הפאן הבעייתי ביותר כפי שאני רואה אותו זו האחריות - האם אקבל אחריות מלאה על המכשיר ? לכמה זמן ? מה כוללת האחריות ?

יש לי חבר שגר באטלנטה , מה הפרוצדורה שעליי לעבור על מנת לרכוש מכשיר בארה"ב ?

זו הרכישה הראשונה שלי בחו"ל - כל טיפ ,המלצה או הערה יתקבלו בשמחה

סה"כ אני רוצה ליהנות מרכישה מוזלת וכל זאת בראש שקט , בלי אינטרקציה מיותרת עם המוכרים ,הספקים או חברת השילוח

תודה מראש לכל המגיבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1500 שח יוצא רק אם אתה קונה ישירות מגוגל וחבר שלך מגיע לארץ.

אחרת חבר שלך יכול לשלוח לך ויש סיכוי שזה ייתפס במכס ואז תשלם גם קנס בנוסף למיסים אם לא נתפס במצב הרווחת.

אחריות אמנם יש מגוגל אבל במקרה שלך בשביל לממש צריך לשלוח אליהם מה שגורר עלויות נוספות והם לא מחזירים לארץ אז תצטרך את עזרת חברך.

בשביל להזמין מגוגל חפש מדריכים ברשת יש מלא, כמו שאמרו הקנייה אמורה להיות סגורה רק למדינות מסוימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להסתבך עם החוק או לתת ליד הגורל להחליט עבורי.

מהן עלויות של רכישה חוקית לא דרך ?

אני מניח שישנו הפרש לא מבוטל לעומת רכישת המכשיר בארץ

הייתי רוצה לדעת באיזה סכום בערך מדובר

האם ניתן לרכוש בלי ביטוח ולבטח בארץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ה8GB יש בפחות(1,868 ₪ הכי זול לפי זאפ כרגע וכולל משלוח)

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=839030

מציע לך בחום לבחור בגרסת ה-16GB:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=837010

http://www.buy2.co.il/nexus%204

וbomba90 כבר מאז הפעם הקודמת

http://www.buy2.co.il/nexus%204

הצד הימני של המסך.

הקישור שלך לגרסת ה8GB מBUY2USA במחיר ה"מיוחד"(1859 ₪) כבר Sold Out שכולל בנוסף גם משלוח של 59 שקל ולכן זאפ יוצא יותר זול.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1500 שח יוצא רק אם אתה קונה ישירות מגוגל וחבר שלך מגיע לארץ.

אחרת חבר שלך יכול לשלוח לך ויש סיכוי שזה ייתפס במכס ואז תשלם גם קנס בנוסף למיסים אם לא נתפס במצב הרווחת.

אחריות אמנם יש מגוגל אבל במקרה שלך בשביל לממש צריך לשלוח אליהם מה שגורר עלויות נוספות והם לא מחזירים לארץ אז תצטרך את עזרת חברך.

בשביל להזמין מגוגל חפש מדריכים ברשת יש מלא, כמו שאמרו הקנייה אמורה להיות סגורה רק למדינות מסוימות.

רק לא לשכוח לקחת בחשבון שאם הוא נעצר במכס, הוא יצטרך להפרד מאלפיה~ נוספת שכוללת את המיסים המקוריים וקנס. מה שלא קורה במשלוח (במשלוח מקסימום הוא יצטרך לשלם את המיסים המקוריים ללא קנס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקבל לא אחראי למה שהשולח מצהיר, מניסיון. קראתי על מקרה כזה בודד שהמכס ניסה להטיל קנס על מישהו שקיבל חבילה עם הצהרה כוזבת, אחרי פניה לאחד הבכירים שם, הקנס בוטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה אוותר על רכישה מחו"ל בעזרת החבר ,אני לא רוצה לסבך אותו במשלוחים ,הצהרות ולקיחת סיכון לפגיעה כלכלית כלשהי מצידו .

אין לי בעיה להזמין מחו"ל כדי ליהנות ממכשיר זול יותר ,אם לא פליי אז משהו אחר בעלויות דומות .

במחשבה שנייה , אם הבדל המחירים הין רכישה בארץ ורכישה בחו"ל הוא לא משמעותי , עד 500 ש"ח נגיד ,אעדיף לרכוש בארץ וגם ליהנות מאחריות ללא סיבוכים ומשלוחים עתידיים לחו"ל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם בקרוב מתוכננת השקה של מכשיר חדש שתוזיל את מחיר הנקסוס 4 ?

אם כן, אעדיף לקנות בארץ עם אחריות ושירות לקוחות בעברית

אני יודע שב26 בחודש 4 יושק בארץ, מעניין כיצד זה ישפיע על מחיר הנקסוס 4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היכן אוכל למצוא הסבר מפורט לגבי הזמנה מגוגל פליי ,כולל תשלום מכס , עד הגעת המכשיר הביתה (עלות משלוח וכל עלות נוספת שיש לשלם )

אם אפשר לקנות ולא לערב את החבר זה יהיה יותר טוב .

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...