מהו הטאבלט עם המקלדת הטוב ביותר מבין אלו העובדים על WINDOWS8 ואטום כפול ליבה? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו הטאבלט עם המקלדת הטוב ביותר מבין אלו העובדים על WINDOWS8 ואטום כפול ליבה?

ASI89

Recommended Posts

אני צריך לתעד בתמונות ובוידיאו עם קול התרחשויות באתרים שונים בשטח .

עד כה השתמשתי במצלמה קומפקטית לצרכים אלו .

אולם הדבר יצר בעיות שונות ,כגון :

1

הצורך להעביר כל יום את הקבצים הנוצרים במצלמה למחשב עקב נפח הזיכרון המוגבל של המצלמה .

2

הצמדה בטעות של תמונות שצולמו באתר א לקטע וידיאו שצולם באתר ב .

( "הצמדה " = סידור תמונות וקטעי וידיאו בתיקיות על פי האתר בו הם צולמו ).

3

חוסר יכולת,מייד לאחר הצילום, להוסיף לתמונות הערות ,חיצים לשם הדגשת אובייקטים בשטח וקווים תוחמים לשם הבהרה וחלוקה .

לעיתים קרובות אחרי שחזרתי הביתה ופרקתי את קטעי הווידיאו והתמונות למחשב , שכחתי כל מיני דברים חשובים שעלו תוך כדי התרוצצות בשטח .

הופיעו לאחרונה מחשבים היברידיים חדשים עם מקלדות מתפרקות שמאופיינים בתכונות הבאות :

-סנסורים איכותים של 8 מגה פיקסל במצלמות האחוריות ( המצלמה הקומפקטית שאני עושה בה שימוש היא רק בת 6 מגה פיקסל ).

- מסכי מגע שמאפשרים להוסיף שרבוטים ,קווים והערות בעזרת עט סטילוס מיד לאחר ביצוע הצילום - זמן עבודה ארוך שמספיק ליום עבודה שלם ( 9 שעות + )

-קטנים

- קלי משקל

-בעלי מקלדת כך שאפשר לצרף הערות טקסט לתוך התמונות מיד לאחר צילומם והכי חשוב תמיכה בעכבר לשם סידור וקיטלוג פשוט קל ומהיר מייד לאחר הצילום בשטח של כל אותם קיטעי הווידיאו והתמונות בתיקיות הנושאות את שם האתר בו הם צולמו .

- מעבדים כפולי ליבה שיכולים להריץ בעזרת אמולטור אפליקציות אנדרואיד על מסך רחב .

כמו אמולטורBLUESTACKS

-יכולת גיימינג סבירה כמו למשל משחק מ-2008 :

CALL OF DUTY –WORLD AT WAR

למטה מספר דגמים שמצאתי .

אני מעוניין לשמוע מה לדעתכם עדיף .

SAMSUNG XE500T1C-A03IL

http://www.no-risk.co.il/Product.asp?Pid=X500T1C-A01IL&Cat2Cat1ID=1&Cat2ID=0&aff=Zap〈=he

http://www.zap.co.il/search.aspx?keyword=SAMSUNG%20XE500T1C-A03IL

ASUS VIVOTAB SMART ME400C-1B053W

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=844264

W510

http://www.dc-tech.co.il/Product.aspx?ProductID=5420

http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=c-tabletpc&keyword=w510&orderby=price

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הME400C, הוא על הכיפאק. עובד חלק...

מחוברת לו מקלדת אלחוטית, והיא עובדת בלי בעיות. זמן יפה, מחזיק כמה ימים בשימוש ביתי סביר עם ויפי פתוח.

אם תרצה עוד מידע תרגיש חופשי לפנות אליי...

אגב, קניתי באילת ב2200 בKSP (אם אני לא טועה. כנס לאתר שלהם ותבחר מחיר בחנות אילת)

לגבי משחקים אין לי מושג.

רק קח בחשבון שבכל הטבלטים עם וינדוס 8 נשאר לך בערך 30 ג'גה פנוי אחרי מע' הפעלה ואופיס (מתוך 64)

רועי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אני יחלק את התשובה שלי ל2 חלק אחד על הוצרים בכלל ועל המוצר שיש לי Ativ smart pc.

חלק שני על עם המוצר מתאים למה שאתה דורש.

ראשית כמו שאמרתי יש לי את ה ATIV T500 במשך שבוע, השימושים שלי ללא ספק שונים משלך אני משתמש בו בתור מחברת דיגיטלית , כלומר נכון יש לי את המקלדת אבל אני צריך את זה לשרטוט זוויות/צורות ללימודים וכתיבת הערות וכו' ככה שבמקום הזה אני מאוד מבסוט על מוצר כן הוא ATOM וכן לצפות מימנו להריץ 5 אתרים במקביל עם HTML 5 JAVA CRIPS + גיליון עבודה של ONENOTE ותוך כדי זה לערוך משהו בפוטושוף .... לא קירה או יקרה לאט , כל עוד אנחנו מבינים את המגבלות של ה ATOM אפשר לעבוד איתו יפה מאוד 2-3 אפליקציות (אפילו באותו מסך ה WINDOWS 8 יודע לחלק מסך עד 3 אפליקציות) אני השתמשתי ב OFFICE + FACEBOOK + YOUTUBE כל זה במקביל על אותו מסך וזה עבד חלק לגמרי בסה"כ יפה מאוד בניגוד לדוגמה ל NOTE 10.1 שממש יש LAG של כמעט שנייה עד שזה עובד, כן אני יגיד זה דורש התרגלות ב ATIV המסך רחב מ IPAD לדוגמה וזה מעט מוזר בהתחלה אני מניח שב ASUS זה פחות מוזר כי הוא 10.1 אבל כן אני רציתי את שטח העבודה ו 1.5 אינץ זה מוסיף.

לגבי המצלמה נכון בכולם זה 8 מגה פיקסל אבל אין זום והחישן שלהם "סביר במקרה הטוב" תמונות שאתה עושה על 8 מגה פיקסל 3264x2448

משמע יחס של 4:3!!! ואת ה יחס של 16:9 הרצוי אתה תקבל רק! ב 1920X1080!! ורק כיד להבין את "קרב ה מגה פיקסל הטיפשי הזה" איכות של 1920X1080 תעשה גם מצלמה של 2 מגה פיקסל! ככה שמבחינת מצלמה אתה בטוח לא משתפר פה מה 6 מגה שיש לך היום אני מניח המצלמה שלך יכול ליצור תמונות ברזולוציה גבוה אבל ביחס של 16:9.

משקל ה ATIV 750 גרם אני ממניח ש ASUS קצת פחות אולי עם אתה בעמידה כל הזמן הוא יהיה לך נוח יותר קטן וקומפקטי יותר בכל אופן יש תיקים עם רצועת יד מאחורה נוח מאוד להזיק (לא שעות אולי שעה זה עדין מעיף קצת) בכל אופן את הדרישות של לכתוב הערות וכו' וכו' על תמונות וכל זה אין בעיה זה אפשרי ובקלות. שלא תבין אותי לא נכון זה נירא לי מכשיר נהדר לצרכים משרדים ונידות השאלה עם זה מתאים לך?

לדעתי לא ממש לא. עם תרכוש את ה ASUS + מקלדת יעלה לך מעל 3200 את ה ATIV תוכל להשיג באזור ה 2900-3000

וכל זה בשביל מה ? בשביל מצלמה פחות טובה משלך ככל ניראה?

לדעתי מה שאתה מחפש זה Samsung Galaxy Camera בעלות של 2300 אתה תקבל מצלמה עדיפה כמובן לא מקצועית 100% אבל תוכל לחבר למכשיר SIM ולסנכרן כל מה שתירצה באותו רגע מסך גדול מספיק של 4.8 ככה שעם תרכוש עט נוח תוכל אפילו לרשום לך הערות כל המקום לא לשכוח זה מלא! ככה שכל מה שתוכל למצוא בשם שרלוונטי לך יעזור (רשמתה על ה BLUESTACKS זה עובד ממש גרוע מניסיון אני עד עכשיו לא מצליח להעלות דברים כל שניה קורס) ככה שלפחות כרגע עם יש לך אפליקציות שאתה צריך כנירא שעדיף שיהיה לך .

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לי יש את הME400C, הוא על הכיפאק. עובד חלק...

מחוברת לו מקלדת אלחוטית, והיא עובדת בלי בעיות. זמן סוללה יפה, מחזיק כמה ימים בשימוש ביתי סביר עם ויפי פתוח.

אם תרצה עוד מידע תרגיש חופשי לפנות אליי...

אגב, קניתי באילת ב2200 בKSP (אם אני לא טועה. כנס לאתר שלהם ותבחר מחיר בחנות אילת)

לגבי משחקים אין לי מושג.

רק קח בחשבון שבכל הטבלטים עם וינדוס 8 נשאר לך בערך 30 ג'גה פנוי אחרי מע' הפעלה ואופיס (מתוך 64)

רועי

1.רועי, לא מובן לי כיצד אפשר לכוון את העדשה האחורית לכיוון הרצוי כדי לצלם וידיאו ללא החלק שמהווה את הבסיס והמקלדת ( ללא החזקה רצופה בידיים ) ?

2.איך איכות צילומי הסטילס והאם יש אפשרות להגדיר את המצלמה לצילום במצב מקרו ( תקריב ) ,לדוגמה צילום טקסט ? , האם תוכל לצלם דף מעיתון ולעלות לאתר שיתוף תמונות ?

3.האם קיימת מגבלה על אורך ההקלטה בוידיאו ב- Full hd ?

4.האם המסך קריא גם בתנאי חוץ בשמש ?

5.המסך הינו מסך מבריק . האם ההשתקפויות מהוות בעיה חמורה ?

6. האם ניתן להריץ עליו בצורה סבירה משחקים בני כמה שנים כמו למשל :

Call of Duty: World at War

האם תוכל להוריד את הדמו ולנסות :

http://www.gamezone.com/games/call-of-duty-world-at-war/downloads/call-of-duty-world-at-war-demo

7. האם ME400C עובד היטב עם STYLUS פשוט כדי לשרבט בו על המסך בצורה סבירה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הרצון הטוב - אתה כלל לא בכיוון הנכון :nixweiss::nono:

1. למספק הפיקסלים אין כמעט כל משמעות לאיכות הצילום אלא לאופטיקה ולחיישן וכאן מצלמות של לא מעשיות בגרוש (שלא נדבר על ארגונומיה בצילום). זה לא פתרון מעשי אלא אם אתה מסתפק באיכות ירודה, ללא זום, רק באור יום וסטאטיות. גם מקרו בעייתי מאוד...

2. מעבד לא יצלח לחצי מהדברים שאתה רוצה - הטמעת אובייקטים על תמונה, גיימינג קל ועבודה זורמת באותו זמן על מספר רב.

3. שימוש בנייד בחוץ מוגבל מאוד מבחינת ראות של המסך (אור שמש), במיוחד אם הוא מבריק.

4. ניסיון לעבוד עם מסך מגע כשהמחשב פתוח בנייד עם מקלדת (המסך באוויר ללא תמיכה) כמעט חסר תוחלת ומתסכל. מניסיון.

5. לנסות חעבור ממצב "טאבלט" ל"נייד" עם מקלדת כל פעם שצריך לכתוב משהו (וההיפך כשרוצים לשרבט) הוא מתסכל ולא מעשי בעליל.

כדי לפתור לך את הבעיה ולא לנסות "לאנוס" פיתרון אני יכול להציע לך את הפתרון הבא (ולא היחידי):

* ראשית, קנה מצלמפון עם מסך גדול ומצלמה איכותית כמו ה-PUREVIEW שב- 920 או אפילו ה-NOTE/S3/אייפון5 ודומיהם.

זה יאפשר לך:

1. לצרף חתימת-מיקום (GeoTagging) לקבצי וידאו/תמונה כך שלא תתבלבל יותר היכן ומתי צולמה.

2. לערוך להוסיף טקסט, הערות, תגיות וסימונים על התמונה עם אחת מ-1000 האפליקציות שיש בשוק.

עם ה-NOTE2 בעל המסך הענק וה-S-PEN המצויין למשל זה מאוד מאוד נוח.

3. מיד לשתף אותן לאן ואיך שתרצה.

* תתקין או SUGARSYNC שמעלות את התמונות over-the-air, בזמן אמת,לטאבלט אנדרואיד, לנייד WIN או ל-PC (או לכולם) ללא כל התערבות ידנית ותוכל לעשות את שאר העבודה שלא נוח על הסמארטפון שם. אני ממליץ על טאבלט אנדרואידי איכותי אבל גם נייד WIN או יתאים כמובן.

* כדי לאפשר סינכרון בזמן אמת עם המצלמפון תספק AP לנייד/טאבלט שאיתך ע"י Tethering

יש כבר היום מצלמות "אמיתיות" עם GEOTAGGING שמאפשרות סינכרון בזמן אמת (מריצות יעודי) והן ככל הנראה עדיפות על סמארטפון מבחינת איכות צילום - שילוב שלהם עם יכול להיות פיתרון עדיף אם אתה זקוק לזום אופטי ויכולות צילום רציניות יותר.

לגיימינג קל של משחקים ישנים עם משקל נמוך לדרכים ומסך מגע - לך על זה למשל:

http://goo.gl/Ilf1G

בפשרת מה על יכולת מעבד (לא קריטית לך מאוד) יש מפרטי עדיפים מבחינת יכולת גרפית, אבל ללא מסך מגע:

http://goo.gl/FeULJ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך על העצות .

לצערי אני עומד בפני מספר אילוצים :

מגבלה תקציבית

אין לי סמארטפון העונה לדרישות .

יש לי הבנה מוגבלת בעניינים הטכניים הרלבנטיים וחוסר בזמן וברצון לשבור את הראש בנושאים אלו .

אני לא מעוניין בפיתרון שדורש להיסחב עם 2 רכיבים (מצלמה +טאבלט או סמארטפון +טאבלט ) ומחייב דאגה לתקשורת טובה ורציפה בין שניהם .

אני מוכן להתפשר ולהסתפק בתוצאות סבירות .

1. למספק הפיקסלים אין כמעט כל משמעות לאיכות הצילום אלא לאופטיקה ולחיישן וכאן מצלמות של ניידים לא מעשיות בגרוש (שלא נדבר על ארגונומיה בצילום). זה לא פתרון מעשי אלא אם אתה מסתפק תמונות באיכות ירודה, ללא זום, רק באור יום וסטאטיות. גם מקרו בעייתי מאוד[/q][/q]

אתה אכן צודק . ניסיתי את הסמסונג אטיב ובאמת החיישן שלו שמיתהדר ב-8 מגה פיקסל

לא מיתקרב לקרסוליו של החיישנים שיש בסמארטפונים כמו גלקסי

.S3 S2

גם צילום של טקסט בתנאי תאורה טובים יצא מטושטש למדיי .

התאכזבתי לגלות שאין אפילו אפשרות מובנית של מקרו בתפריט ההפעלה של המצלמה .

כמו כן זה לא ממש נוח לצלם עם טאבלט גדול כל כך .

יחד עם זאת ,היות ואני מוכן להסתפק בתמונות סבירות בתנאי תאורה טובים ובמקרו שיהיה לפחות לא מטושטש ,אני מקווה שהחיישן העדיף של האסוס יוכל לספק את הסחורה :

http://www.asus.com/Tablets_Mobile/ASUS_VivoTab_Smart/#overview

CMOS sensor and F/2.2 aperture

The large aperture and backlit CMOS sensor combine to improve the quality of your photos in low light with less noise and increased clarity. It allows for faster shutter speeds too, thus reducing camera shake.

2. מעבד ATOM לא יצלח לחצי מהדברים שאתה רוצה - הטמעת אובייקטים על תמונה, גיימינג קל ועבודה זורמת באותו זמן על מספר אפליקציות רב.

אין לי שום כוונה להריץ בו זמנית מספר רב של אפליקציות ולהשתמש בתוכנות עיבוד תמונה מיתקדמות ותובעניות כמו פוטושופ .

בסך הכל מדובר בשירטוט של קווים והערות על גבי תמונות בעזרת הסטילוס .

מבחינת הגימינג אני מוכן להתפשר .

נידמה לי שמשחקים בני שש שנים אמורים לרוץ בצורה סבירה על טאבלט שכזה , תוך התפשרות על רזולוצייה וויתור על ופילטרים .

3. שימוש בנייד בחוץ מוגבל מאוד מבחינת ראות של המסך (אור שמש), במיוחד אם הוא מבריק.

כמו כן בכוונתי להזמין כיסוי מיוחד שהופך את המסך המבריק למט :

http://www.asus.com/Tablet_Mobile_Accessories/ASUS_VivoTab_Smart_ME400C_Screen_Protector/

4. ניסיון לעבוד עם מסך מגע כשהמחשב פתוח בנייד עם מקלדת (המסך באוויר ללא תמיכה) כמעט חסר תוחלת ומתסכל. מניסיון.

האם לא ניתן להשכיב את המסך ל-180 מעלות בזמן שהוא מחובר למקלדת ?

5. לנסות לעבור ממצב "טאבלט" ל"נייד" עם מקלדת כל פעם שצריך לכתוב משהו (וההיפך כשרוצים לשרבט) הוא מתסכל ולא מעשי בעליל.

אכן זה לא אופטימלי אבל יתכן שזה מספיק כדי לשרבט הערות קצרות בתוך תמונה .

כדי לפתור לך את הבעיה ולא לנסות "לאנוס" פיתרון אני יכול להציע לך את הפתרון הבא (ולא היחידי):

* ראשית, קנה מצלמפון עם מסך גדול ומצלמה איכותית כמו ה-PUREVIEW שב-LUMIA 920 או אפילו ה-NOTE/S3/אייפון5 ודומיהם.

זה יאפשר לך:

1. לצרף חתימת-מיקום (GeoTagging) לקבצי וידאו/תמונה כך שלא תתבלבל יותר היכן ומתי צולמה.

2. לערוך להוסיף טקסט, הערות, תגיות וסימונים על התמונה עם אחת מ-1000 האפליקציות שיש בשוק.

עם ה-NOTE2 בעל המסך הענק וה-S-PEN המצויין למשל זה מאוד מאוד נוח.

3. מיד לשתף אותן לאן ואיך שתרצה.

* תתקין DROPBOX או SUGARSYNC שמעלות את התמונות over-the-air, בזמן אמת,לטאבלט אנדרואיד, לנייד WIN או ל-PC (או לכולם) ללא כל התערבות ידנית ותוכל לעשות את שאר העבודה שלא נוח על הסמארטפון שם. אני ממליץ על טאבלט אנדרואידי איכותי אבל גם נייד WIN או MAC יתאים כמובן.

* כדי לאפשר סינכרון בזמן אמת עם המצלמפון תספק AP אלחוטי לנייד/טאבלט שאיתך ע"י Tethering

יש כבר היום מצלמות "אמיתיות" עם GEOTAGGING שמאפשרות סינכרון בזמן אמת (מריצות אנדרואיד יעודי) והן ככל הנראה עדיפות על סמארטפון מבחינת איכות צילום - שילוב שלהם עם טאבלט יכול להיות פיתרון עדיף אם אתה זקוק לזום אופטי ויכולות צילום רציניות יותר.

השילובים הללו הינם יקרים ודורשים "עקומת למידה" תלולה יחסית .

לגיימינג קל של משחקים ישנים עם משקל נמוך לדרכים ומסך מגע - לך על זה למשל:

http://goo.gl/Ilf1G

בפשרת מה על יכולת מעבד (לא קריטית לך מאוד) יש מפרטי AMD עדיפים מבחינת יכולת גרפית, אבל ללא מסך מגע:

http://goo.gl/FeULJ

הניידים הללו מאופינים בזמן עבודה קצר יחסית של כ-3 שעות ,כך שמבחינתי הן לא אופציה בכלל .

[/r]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן .. הטעינה דרך המיקרו USB ועד כמה שאני יודע החיבורים הם אלחוטיים...

(אני עובד עם BLUETOOTH)

האם זה אפשרי לחבר את המיקרו USB ל- HUB שאליו יהיו מחוברים גם התקני USB

(מקלדת,עכבר,DOK וכיוצא בזה ) וגם המטען בו זמנית, כך שאפשר יהיה להמשיך לעבוד עם הטאבלט גם במצב שבו הסוללה התרוקנה לגמרי?

כמו כן אודה לך מאוד אם תוכל להשיב על שאלותי הבאות :

1. כיצד אפשר לשים את הטאבלט על שולחן ולכוון את העדשה האחורית לכיוון הרצוי כדי לצלם וידיאו ללא שימוש בצירים של "הבסיס" -ה-DOCKING שמכיל את המקלדת ?

2.איך איכות צילומי הסטילס והאם יש אפשרות להגדיר את המצלמה לצילום במצב מקרו ( תקריב ) ,לדוגמה צילום של טקסט ? , האם תוכל לצלם דף מעיתון ולהעלות את התמונה לאתר?

3.האם קיימת מגבלה כולשהיא על אורך ההקלטה בוידיאו ב- Full HD ?

4.האם המסך מספיק בהיר כדי להיות קריא גם בתנאי חוץ בשמש ?

5.המסך הינו מסך מבריק . האם ההשתקפויות מהוות בעיה חמורה ?

6. אפשר להריץ עליו בצורה סבירה משחקים בני כמה שנים ?

כמו למשל :

Call of Duty: World at War

האם תוכל להוריד את הדמו ולנסות :

http://www.gamezone.com/games/call-of-duty-world-at-war/downloads/call-of-duty-world-at-war-demo

7. האם ME400C עובד היטב עם STYLUS פשוט כדי לשרבט בו על המסך בצורה סבירה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזוי,פשוט הזוי :screwy:

האתר הזה ואחרים ממשיכים לעשות ביקורות על מוצרים שאבד עליהם הכלח

כמו זה למשל :

http://hwzone.co.il/gadgets/reviews/notebooks/asus_vivobook_s400c

בשעה שרוב הציבור מצביע ברגליים ורוכש בהמוניו וטאבלטים קלים,קומפקטיים

שעובדים יום שלם על טעינה בודדת ושהחזקים שבהם (כמו PRO ) יכולים גם להחליף גם מחשבים שולחניים.

לא סתם יש ירידה דרסטית במכירות של ושולחניים .

בסופו של דבר מחשבים שולחניים וניידים רגילים יהפכו למוצרי נישה של מגזר מצומצם של צרכנים כבדים ,בדומה למה שהתרחש לשוק נגני MP3 ,מכשירי ומצלמות קומפקטיות .

התעלמות וטמינת הראש בחול לא ישנו את המגמה הזאת .

מתברר שרוב הציבור יותר נבון .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...