החלפת כרטיס רשת אלחוטי ב DELL INSPIRON 1545 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת כרטיס רשת אלחוטי ב DELL INSPIRON 1545

blizzard20

Recommended Posts

שלום

יש לי INSPIRON 1545 וכבר כמה שנים שהאינטרנט האלחוטי לא עובר את ה 1.5-2 MB, כלומר כשאני מוריד משהו המהירות היא מקסימות 150KB בלחץ למרות שיש לי 30 MB אינטרנט.

כשאני מחבר את המחשב ישירות עם כבל המהירות תקינה, רק ה WIFI הוא הבעייתי אז אני רוצה להחליף את הכרטיס רשת האלחוטי, אני פשוט לא יודע מה בדיוק אני צריך- האם כל כרטיס רשת אלחוטי למחשב נייד יתאים? מה הטווח מחירים? אני לא רוצה משהו חיצוני כמו , אלא פשוט כרטיס קטן להחליף את הקיים וזה הכל.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיבור ברשתות אחרות (לא הביתית) אתה מקבל מהירות טובה?

איזה כרטיס כרגע מותקן אצלך? (דגם) כך שאולי אפשר לקנות כרטיס טוב יותר.

ההחלפה היא פשוטה ונוחה כי יש פאנל אחד בתחתית המחשב שיש להוציא ואז יש גישה לכרטיס .

לדעתי לפני שאתה מחליף צריך לעשות בדיקות כדי לאתר שאכן הבעיה היא בכרטיס ולא בגורמים או הגדרות אחרות במחשב או בנתב האלחוטי שלך.

הדיון הזה בתור התחלה צריך להתנהל בפורום כדי לאתר את הבעיה ואולי לתקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התלבטתי לאיזה פורום לשייך את ההודעה, אבל הגעתי למסקנה שבלפטופ הכרטיס הוא שונה לחלוטין מאשר לנייח, אז פתחתי את ההודעה פה :)

אני לא זוכר את הדגם של הכרטיס והמחשב לא אצלי כרגע, אבל אני בדקתי לא מעט בגוגל וראיתי שזו בעיה מוכרת של הכרטיס הזה במחשב הזה ושכל האנשים בסופו של דבר קנו כרטיס אחר והבעיה נפתרה.

בחיבורים לרשתות אלחוטיות אחרות הבעיה עדיין נמשכת- כלומר הגעתי כבר למסקנה החד משמעית שהבעיה היא בכרטיס האלחוטי בלבד.

הדבר העיקרי שאני לא מצליח להבין הוא- האם כל כרטיס רשת למחשב שאני אקנה יתאים? מבחינת מימדים גודל וכו'- או שיש המון סוגים של כרטיסים ויכול להיות שגם אם בגודל הכרטיס מתאים עדיין יכול להיות שהוא לא יעבוד במחשב שלי או משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...