הזמנתי מכונת תספורת מארה"ב אך החיבור לא מתאים - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנתי מכונת תספורת מארה"ב אך החיבור לא מתאים

Yaniv

Recommended Posts

הזמנתי מכונת תספורת מארה"ב אך שכחתי שזה מגיע עם חיבור ארה"ב, עכשיו אני לא יודע איך להשתמש בזה.

על החיבור רשום 125V ולפי מה שקראתי אם אני ישים מתאם פשוט המכונה תיהרס בגלל שהמכונה צריכה זרם מסויים והיא מקבל אחר, מה עושים במצב כזה?</blockquote>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המהירות של ה AC שמגיעה מהקיר קובעת את המהירות של המכונה. אמריקה יש 60 hz ולכן המכונה תעבוד במהירות מסויימת. בארץ יש 50 hz ולכן המכונה תעבוד במהירות איטית יותר בהתאמה. המתאם שנתנו לך לינק אליו משנה את המתח מ 240V ל 120V כמו שהמכונה צריעכה אבל לא ניתן לעשות כלום אם המהירות, המכונה תצתרך להתמודד אם 50 hz במקום 60 hz. חוץ מהמהירות יש בעיה נוספת והיא שהמנוע מתחמם יותר אם 50 hz , אבל כנראה שהוא לא יתחמם הרבה כי לא משתמשים אם המכונה זמן ארוך בצורה רציפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלי הלך ל2 חנויות חשמל ואמרו לו שצריך שנאי של 60HZ (משהו כזה) ולא 50HZ כמו בארץ (או להפך), ואני יצטרך להזמין מחו"ל שנאי מתאים או לחפש באינטרנט אחד מתאים...

האם זה נכון? אבא שלי אומר שהבנאדם חיבר לחשמל וזה עשה רעש כמו טרקטור ורעד הרבה מה שלא אמור להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום שנאי שמסוגל להמיר את תדר הרשת.

מה שיש זה מכשירים יקרים בהרבה שמייצרים תדר מחדש, והם עולים הרבה יותר מכל המכונה שלך, וגם גדולים וכבדים פי כמה.

או שתחזיר אותה, או שתזרוק אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זזום ורטט חזק - נמע כיאלו שהוא חיבר אותה ישר ל 240 או אוליי דרך "שנאי אלקטרוני"

שנאים אלקטרוניים כאלה (נראים קטנים וקלים, ואם הספק גדול בהחלט יחסית לגודל שלהם- 1500W משנאי קיר קטן...) הם לא באמת שנאים, הם לא מורידים את המתח, הם רק מורידים את ההספק על ידיי PWM - כמו שדימר מוריד את הבהירות של מנורות אבל עדיין יש שם את אותם 240V. "שנאים אלקטרוניים" כאלה מתאימים רק לגופי חיום - טוסטרים מגהצים וכו אבל ממש לא לאף דבר אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את השנאי המתאים מamperel אך שחיברתי לחשמל המכונה עשתה רעש ממש ממש ממש רועש!

יש במכונה מה שנקרא Power Screw ואפשר לסובב את זה, אז הנמכתי את זה והרעש ניהיה קצת יותר חלש אבל עדיין מעצבן ושניסיתי להסתפר זה ממש כאב ואז שמתי לב שהלהבים בקושי זזים, מה עושים במקרה הזה?

זורקים את המכונה לפח ומוציאים מעל ה300 ש"ח על מכונה נורמלית מחנות בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...