עזרה וכמה שאלות אחרי שימוש ראשוני ב Live CD. - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה וכמה שאלות אחרי שימוש ראשוני ב Live CD.

Recommended Posts

private mode לא משאיר עקבות בדפדפן, אבל הכל נשמר בדיסק, גם לאחר פירמוט.

Private Mode לא משאיר שום עקבות מהגלישה שלך.

אם מה שאתה מנסה למנוע משמירה לדיסק זה לא רק דברים מהגלישה,

אלא גם דברים מהשימוש עצמו במערכת הפעלה, אז פשוט תגיד..

(אחרת יתנו לך פתרונותלבעיה שהיא לא הבעיה שעבורה אתה מחפש פתרון)

בקשר לרעיון של ה ramdisk, לא ממש הבנתי איך זה יעבוד: את ה-VM צריך להתקין קודם כל

על מערכת ההפעלה בדיסק הקשיח, כך שלא ברור לי איך אפשר לבחור להפעיל אותה מתוך

ה ramdisk.

מאד פשוט:

אתה מתקין את התוכנה VirtualBox.

לאחר מכן אתה משיג קובץ מכונה וירטואלית כלשהו.

לשם הפשטות בוא נניח שלא יצרת אותו, אלא הורדת איזה קובץ של מכונת מוכנה, מהאתר שנתתי לך.

את הקובץ הזה אתה שומר על ה-HD שלך.

עכשיו כל פעם לפני ההפעלה שלו, אתה עושה את הדבר הבא:

1) יוצר RAMDrive בזכרון, שגודלו כגודל הקובץ מכונה וירטואלית.

נניח והקובץ מכונה שהורדת הוא כלשהו ששוקל מעט - 40MB, אז תיצור RAMDrive של 41MB.

2) מעתיק את קובץ המכונה הוירטואלית אל ה-RAMDrive.

3) מפעיל את VirtualBox, ופותח ממנה את המכונה הוירטואלית, שיושבת ב-RAMDrive, ולא ב-HD שלך.

כך, כל עבודה שתעשה בתוך המכונה, ואפילו כל שינויים שתעשה בה, יעלמו מייד עם Reset/PowerOff של המחשב.

את 3 השלבים האלה ניתן לעשות בקלות, אם תיצור סקריפט קטן שעושה את זה,

למשל קובץ BAT.

אגב, קראתי פוסט של מישהו אחר שגם התעניין באופציה דומה, וכתבו לו שהכי בטוח זה

Live CD על גבי CD פיזי.

היתרון ב-LiveCD שרץ על CD הוא שבאמת אי אפשר לכתוב ל-CD.

הבעיה עם זה, היא שאתה לא יודע אם המערכת הפעלה הזו, תחליט פתאום לכתוב משהו ל-HD..

נניח והיא צריכה מקום לכתוב בו, היא יכולה לעשות סריקה של הכוננים הזמינים, ואז למצוא את ה-HD שלך,

ואם הוא מפורמט ב-File System שהיא מכירה, היא תוכל לכתוב לשם.

(ואם לא המערכת הפעלה, אז אולי תוכנה שרצה בתוכה.. כי הרי רוב הדברים לא מיועדים ולא מתוכננים לרוץ ממערכת הפעלה שרצה על CD..)

לעומת זאת,

בפתרון המכונה הוירטואלית,

בשילוב עם כונן RAMDrive,

אתה מקבל הגנה כנראה מושלמת:

כל הכוננים הזמינים הם רק בתוך המכונה הוירטואלית.

(זה בתנאי כמובן, שלא עשית Share לכונן/מחיצה מהמחשב האמיתי, אל המכונה הוירטואלית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני ממש רואה אותך עושה reboot למחשב שלך ועולה מliveCD כל פעם שאתה רוצה להיכנס לאתר הבנק שלך.

QttP, זה ברור לכולנו שכל העבודה הזו היא לא בשביל אתר של הבנק =]

הוא כנראה עושה משהו יותר מעניין, אולי הוא פורץ מסוכן, או לך תדע..

אבל אם זה כזה סודי, ואם הוא מתאמץ להסתיר את זה כל כך טוב מה-HD שלו,

אז גם אין סיכוי שהוא יספר לנו מה זה..

לצערנו.. =)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האפשרות שלה am disk טובה חוץ מדבר כזה : ברגע שלמחשב אין מספיק RAM, הוא ייכנס אם התוכן של ה ramdisk וגם אם הזיכרון "הרגיל" שהמכונה הוירטואלית תופסת לתוך ה pagefile ששמור על הדיסק הקשיח, והמידע יישאר שם. (לא בהכרח בצורה שקל להוציא ממנה מידע, אבל כנראה שלפחות stringsיהיה ניתן להוציא משם בצורה נקיה)

אז לפניי שמנסים את זה כדאי מאוד לחבר למחשב לפחות 4-6 GB RAM ולבטל לגמרי את ה pagefile

מערכת מ CD מחליטה לכתוב ל HD שלך :

- יכול לקרות אם הפצות לינוקס "חכמות" כמו אובונטו, שיכולות להחליט ליצור home בתוך קובץ על כונן C שלך וכדומה

- במערכות לינוקס פשוטות המקס' שיכול לקרות זה אם המערכת מזהה מחיצת swap על הדיסק הקשיח ומשתמשת איתה בברירת מחדל. מה שלא הולך לקרות אם לא מותקן לינוקס על ה HD. בכל מקרה ניתן לבדוק את זה כשה cd עולה, ואם המערכת מזהה מחיצת swap ניתן לעשות למחיצה disable ידני לפניי שפותחים על המחשב חומר סודי וזה מבטיח שלא יישאר כלום, או אם "מאוחרמידי" ניתן לפרמט את המחיצה אחריי השימוש (זה לא פוגע במערכת הלינוקס שמותקנת על המחשב שהמחיצה היתה שייכת לה מקס' יהיה צריך להגדיר את המחיצה מחדש אם היא מזוהה לפי UUID)

בקשר לתוכנות, האם אתה בטוח שאתה לא מפספס משהוא ? למשל, האם אתה מנסה להגן על נתונים של בצורה כזאת קיצונית, תוך כדיי שמותקן אצלך סקייפ שממילא גונב את כל הנתונים של הדפדפן (גרסא קודמת של סקייפ נתפסה על חם) וכנראה גם משדר אותם לאינטרנט (סביר, לפי כמות התעבורה שלו בזמן שלא משתמשים בו) ?

ומה מבטיח לך שתוכנה בכמה עשרות דולרים תעשה את העבודה ? אני הרבה יותר נוטה לסמוך על coreutils של בחינם ולא על תוכנת קוד סגור שלא משנה כמה היא עולה

וזה בלי להיכנס לדיון ארוך על עוד דברים שכנראה מותקנים לך במחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האפשרות שלה am disk טובה חוץ מדבר כזה : ברגע שלמחשב אין מספיק , הוא ייכנס אם התוכן של ה ramdisk וגם אם הזיכרון "הרגיל" שהמכונה הוירטואלית תופסת לתוך ה pagefile ששמור על הדיסק הקשיח, והמידע יישאר שם. (לא בהכרח בצורה שקל להוציא ממנה מידע, אבל כנראה שלפחות stringsיהיה ניתן להוציא משם בצורה נקיה)

יש משהו בדבריך,

אבל מצד שני,

אם יש לו 4GB זכרון,

והוא מוריד מכונה וירטואלית ששוקלת 40MB סה"כ, (למשל כי היא לינוקס, ולא Windows),

אז הסיכוי שזה יגלוש לו לתוך ה-SwapFile שואף לאפס.

(ודבר שיכול לעזור לו, הוא לוודא שכשהוא מריץ את המכונה הוירטואלית, שהזכרון של המחשב שלו פנוי, ולא עמוס בהמון תוכנות פתוחות.

כמו כן, מי שממש פרנואיד, יכוללבטל את ה-SwapFile, אם יש לו הרבה זכרון במחשב, כמו שהצעת לו)

אני חושב שלסיכום,

אם רוצים פתרון מושלם, זה יהיה אחד מהשניים הבאים:

1) מכונה וירטואלית, שהקובץ שלה יושב על RAMDrive, ותוך כדי שה-SwapFile במערכת הפעלה המריצה(החיצונית) מבוטל.

2) הרצת LiveCD, במחשב שיש בו כונן CD/DVD, אבל אין בו HD - אתה יכול פשוט להוציא את ה-HD מהמחשב.

אופציה לשיפור של אפשרות 2: כמו שנאמר קודם: במקום CD, תשתמש בכרטיס זכרון עם מתג ReadOnly, + קורא כרטיסים .

זה יהיה מחשב ל"גלישה נקייה", ולא רק גלישה, אלא כל עבודה שתעשה בתוך המערכת הפעלה גם.

(אגב, תוסיף לזה שירות ב-5$, ואז ממש תוכל להיות l33t hacker)

האם אתה מנסה להגן על נתונים של בצורה כזאת קיצונית, תוך כדיי שמותקן אצלך שממילא גונב את כל הנתונים של הדפדפן (גרסא קודמת של נתפסה על חם) וכנראה גם משדר אותם לאינטרנט (סביר, לפי כמות התעבורה שלו בזמן שלא משתמשים בו) ?

אתה רציני?

הסיפור עם שמשתמש ברוחב פס שלך, גם כשלא משתמשים בו,

הוא לשם relaying של קבצים בין משתמשים שנמצאים מאחורי NAT..

או לפחות כך אומרים.

יש לך משהו שמראה אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

כבר כמעט פרשתי, אבל התגובות האחרונות שיעשעו אותי....וגם הרגיזו במקצת.

אני לא פורץ מסוכן, ולא האקר (הלואי שהייתי, אבל כמו ששמתם לב חסר לי יותר מדי ידע).

הגלישה שלי היא (שוב, לצערי) פשוטה עד בנאלית. הייתי שמח מאד להיות מומחה בתחום

אבטחת-מידע ולהרויח המון כסף, או לחליפין להיות סוכן מוסד ולתקוף אתרים באיראן, אבל זה

לא יקרה בגלגול הזה.

אני גם לא גולש לאתרים "מפוקפקים" אם זה מה שחשבתם...כמו שכתבתי בעמוד הקודם, כל

נתוני הגלישה שלי שמורים אצל ספק האינטרנט.....אז מה יעזור לי מחיקה מהכוננים?

הדיון הזה החל אחרי שהיה לי ויכוח עם חבר אם הדיסק שומר מידע אחרי פירמוט או לא.

החבר שלי הוא מהנדס תוכנה,(עם תואר שני) אבל אני לא יודע עד כמה הוא מבין בחומרה. הוא אמר

שאמנם פירמוט לא מוחק כלום,אלא רק מסמן למערכת ההפעלה שמותר לכתוב, אבל

אמר שאם הדיסק מלא עד אפס מקום, אז דרסתי את כל המידע שהיה, ואין דרך לשחזר אותו.

זה לא נראה לי נכון, ולכן התקנתי את תוכנת Disk Investigator, יצרתי קבצים

על המחשב (קבצי טקסט פשוטים), מחקתי אותם ובדקתי אם הדיסק אכן שומר אותם.

כל ה"חפירה" אח"כ היתה בגלל שהשתדלתי לענות לכל מי שענה לי....וגם בגלל שככל שהנושא

התפתח זה התחיל לעניין אותי. מה לעשות- אני טיפוס כזה. אני מפנטז על מחשב חדש כבר

זמן מה, וחרשתי את האינטרנט בחיפוש אחרי שקטים, וקראתי מלא מאמרים, וראיתי

סרטונים...ועדיין לא קניתי מחשב...אז אני מישהו שיותר מהרהר מאשר עושה, זה מה יש...

אז נכון, הדיון הזה הוא לא ממש בשביל אתר של הבנק (אני גם לא כזה מליונר), אלא בגלל

האינרציה של הדיון עצמו, החפרנות שלי, והעובדה שככל שנכנסתי לזה, זה נהיה גם מעניין

יותר וגם מבלבל יותר.

איזה חפרן אתה ואיזה פתרונות מפגרים אתה ממציא לבעיות מנופחות...

אני ממש רואה אותך עושה reboot למחשב שלך ועולה מliveCD כל פעם שאתה רוצה להיכנס לאתר הבנק שלך. ואז עושה reboot חזרה כדי לשחק בBattlefield התורן. ואז 5 דקות אחר-כך נזכר שרצית גם לבדוק את האתר של חברת האשראי, ועושה reboot נוסף.

לחילופין, כדי לא להפעיל את המחשב מחדש כל הזמן, תגדיר לעצמך יום בחודש שאותו תקדיש לבדיקת אתרים רגישים, ותעשה את זה רק באותו יום.

או שתקדיש מחשב שלם שיעבוד רק עם liveCD/RAMdrive ספציפית למטרה הזו.

ועכשיו ברצינות.

אם אתה כל-כך פרנואיד, תשקיע כמה עשרות דולרים בתוכנה למחיקה מלאה של כוננים. יש תוכנות שעושות זאת באמצעות אלגוריתמים שעומדים בסטנדרטים של גופים ממשלתיים וחברות ביון. אם זה מספיק טוב להן, זה מספיק טוב לך.

ואם זה עדיין לא מספיק טוב - אל תמכור לעולם את הכוננים שלך ואל תעשה להם לעולם RMA. פשוט תגרוס אותם. זה מה שחברות רבות עושות, אגב. ההפסד הכספי הזעום שווה את מניעת הסיכון שמישהו ישחזר מידע מהדיסק שלך, ייכנס לאתר קופת החולים ויבדוק איזה מרשם קיבלת מהרופא שלך, ללא ספק.

שתה כוס מים ותרגע....אני ממש לא מתכוון לעשות ריבוט למחשב שלי 20 פעמים ביום. כמו שכתבתי לעיל,

הנושא התחיל לעניין אותי, אז נכנסתי לעומק (עד כמה שאני מבין). ואני בהחלט מתכוון לנסות ולגלוש לאתרים

רגישים בהתאם לרעיונות שקיבלתי כאן, אבל בדיוק כמו שכתבת: אולי פעם בשבוע, או משהו כזה, כך

שהתפרצת לדלת פתוחה. ולא צריך מחשב שלם בשביל זה...!

כמו שכתבתי, הדיון התפתח וקיבל אינרציה משל עצמו. אני לא באמת חושב שמישהו מתעניין במרשמי

קופת-החולים שלי, אבל עניין אותי לדעת איך למנוע את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://yro.slashdot.org/story/07/08/26/1312256/skype-linux-reads-password-and-firefox-profile

http://www.pagetable.com/?p=27

http://motherboard.vice.com/blog/microsoft-s-skype-is-killing-chat-privacy

כמות ההצפנה בקוד של סקייפ גבוהה ברמות על, ניתוח של ההצפנה בקוד מראה שהם עושים שם דברים סודיים ביותר. מעניין איזה

http://www.ossir.org/windows/supports/2005/2005-11-07/EADS-CCR_Fabrice_Skype.pdf

הדיון הזה לגיטימי ומצידי שימשיך בכיף. אני חושב שראוי שאתה תקבע כמה אתה רוצה להגן על המידע שלך ומה אתה עושה אם המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

תודה, אבל התגובות האחרונות קצת הוציאו לי את החשק....חשבתי שמנסים ללמד אותי דברים מעניינים, אך

גיליתי שמלגלגים על חוסר-ההבנה שלי.

בפעם הבאה, אפתח דיון כזה על נושא שמעניין אותי לא רק מבחינה תיאורטית, אלא גם מעשית.

חג שמח לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אבל התגובות האחרונות קצת הוציאו לי את החשק....

הגזמת..

לפעמים נושא מסוים יכול לעניין בן אדם אחד, ופחות לעניין בן אדם אחר,

אז אם האדם האחר אמר לך שזה לא מעניין אז זהו?

חשבתי שמנסים ללמד אותי דברים מעניינים, אך

גיליתי שמלגלגים על חוסר-ההבנה שלי.

לא חושב שמישהו לגלג על חוסר הבנה..

להפך, כולם ניסו לתת לך רעיונות + הסברים איך ליישם אותם.

פרטיות היא זכות בסיסית של בן אדם..

וגם הקונספט עצמו דיי מגניב - ליצור מחשב שהוא ReadOnly כזה - נקי לגמרי.

יש לזה יתרונות לא רק לפרטיות, אלא גם נגיד מחשב ציבורי שלא רוצים שידבק בוירוסים או משהו כזה,

אז כל restart הכל מתחיל נקי מההתחלה, בלי שום אפשרות של משתמשים להרוס אותו מבחינת מערכת הפעלה/תוכנה/הגדרות.

אני דווקא מאד אהבתי את הקונספט, ויכול למצוא לו עוד שימושים מעבר למקורי - .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמות ההצפנה בקוד של גבוהה ברמות על, ניתוח של ההצפנה בקוד מראה שהם עושים שם דברים סודיים ביותר. מעניין איזה

http://www.ossir.org/windows/supports/2005/2005-11-07/EADS-CCR_Fabrice_Skype.pdf

וואו

מעניין אותי איך הגעת למסמך הזה? :)

ממה שאני יודע, מצפינים את השיחה עצמה - את ה-Audio.

הסיבה שהם עושים את זה, היא כי הם לא רוצים שיעשו reverse engineering לפרוטוקול שלהם,

כדי שלא יצרו עוד clients לרשת שלהם.

במשך הרבה שנים לא פתחו את עצמם לפרוטוקול SIP, שהוא דיי הסטנדרט עבור VoIP,

ורק לפני כמה שנים הם סוףסוף החליטו לתת תמיכה ב-SIP.

(כך שאם יש לך ראוטר VoIP שעובד עם SIP, הוא יכול להתחבר לשרתים של סקייפ)

לעניות דעתי, זו הסיבה להצפנה ולהגנה מפני debuggers - פשוט כדי שלא ילמדו את הפרוטוקול שלהם ויעתיקו אותו או ייצרו עוד קליינט עבורו..

מניעת תחרות בקיצור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמי שדרכו עוברות כל ההודעות בפורום, הלגלוגים האלה הם תופעה קבועה בנושאים פחות או יותר קבועים, היא מסתכמת ב "אם אתה לא עושה משהוא לא חוקי אין לך מה להסתיר ואתה לא צריך פרטיות", "וינדוס הכי טוב לכולם אף אחד לא צריך לינוקס", ודברים בכיוון הזה. וחלק מהתגובות האלה הגיעו גם מאנשים "בעלי שם" בפורום כולל מנהלים

אתה מקבל ממני את הגיבוי המלא להמשיך את הדיון איך שבא לך ובכיוון שרצית. אל תיתן לתופעה הזאת של הלגלוגים להפריע לך יותר מידי. אם זה יגיע לרמה שמצריכה התערבות שלי אם מחיקות ועריכות אני אדאג לזה שהדיון יישאר נקי ולעניין ויוכל להמשיך בצורה תקינה

card : הגיוני, אבל - בדיוק כמו הכמות של התעבורה והטענה שהיא בשביל שירות ללקוחות אחרים : האם זה הדבר _היחיד_ שקורה שם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמי שדרכו עוברות כל ההודעות בפורום, הלגלוגים האלה הם תופעה קבועה בנושאים פחות או יותר קבועים, היא מסתכמת ב "אם אתה לא עושה משהוא לא חוקי אין לך מה להסתיר ואתה לא צריך פרטיות", "וינדוס הכי טוב לכולם אף אחד לא צריך לינוקס", ודברים בכיוון הזה. וחלק מהתגובות האלה הגיעו גם מאנשים "בעלי שם" בפורום כולל מנהלים

מן הסתם התכוונת אליי, לפחות בדיון זה.

לגבי המילים שאתה שם לאנשים בפה (כאילו מישהו כאן אמר "וינדוס הכי טוב לכולם אף אחד לא צריך לינוקס"). מכמה דיונים בנושא שבהם השתתפת, הרושם שנוצר אצלי הוא שזה פשוט עיוות שאתה יוצר על הטיעון שלך עצמך "לינוקס הכי טוב לכולם ואף אחד לא צריך ווינדוס", שמה לעשות, לא מתקבל אצל רוב האנשים.

נעזוב שנייה בצד את דעתי על , על איפה וכמה צריך אותה, האם אפשר בכלל לקבל אותה בימינו, איך, ובמה זה כרוך. זה דיון ארוך מידי והוא בכלל לא קשור לתגובה שלי לllime.

לו הבחור היה אומר מלכתחילה את מה שטען בהמשך - שמטרתו היא תאורטית, להבין יותר טוב איך דברים עובדים ומה הפתרונות האפשריים, גם התגובות היו אחרות.

לעומת זאת, הרושם שהוא יצר בהתחלה היה שהוא מחפש פתרון פרקטי לבעיה ממשית שמטרידה אותו. ובמקרה הזה מצאתי לנכון לתת את דעתי גם לגבי זה שהבעיה מנופחת מעבר לפרופורציה וגם לגבי זה שהפתרון הוא לא הפתרון המתאים, כי מעבר לגרימת אי-נוחות למשתמש הוא לא משיג הרבה. הזכרתי גם פתרונות אמיתיים לבעיה הזו שמשתמשים בהם ארגונים אמיתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תופעה קבועה שקשורה לנושאים קבועים - vs וינדוס/אבטחת מידע/נושאים דומים. למה נראה לך שאם אני מדבר על תופעה קבועה, אני צריך את הנושא הנוכחי כדוגמה ? לא יותר הגיוני שיש דוגמאות אחרות מנושאים וזמנים אחרים שעליהם אני מדבר ? - אתה מוזמן להיזכר בדיונים ביני לבין מנהלים אחרים בעניין, ב 1-2 מהמקרים כשההתלהמויות הנל קרו בעבר

עד כאן בעניין אמירת דברים במקום אחרים (במקומי במרקה הזה)

ללינוקס יש יתרון בהרבה מקרים, הרבה יותר ממה שמשתמש וינדוס (שרגיל לוינדוס) חושב, וכן, אם הדיון נפתח בפורום ומערכות הפעלה אחרות, כנראה שפותח הדיון גם כן ראוה את האפשרות שלינוקס תתאים לשימוש שלו. בהשוואה לפורום שבו vs וינדוס הוא נושא שבכלל נתון לדיון, לך לפורום וינדוס ותמצא שם דיון שבו לינוקס בכלל מומלצת כאופציה

עכשו תחזור לעמוד 1 של הדיון הזה עצמו ותמצא את התגובה הראשונה שלי - כתבתי תשובה כללית לוינדוס וללינוקס, כי אני לא רואה הרבה הבדל בין המערכות מבחינת שמירת נתוני גלישה - הם נשמרים בתיקיות קבועות ב 2 המערכות. איפה הנקודה שלך ?

ניתן לקבל גבוהה בתחום "שלי" - הבית "שלי", המחשב "שלי" וכדומה. היון הזה הוא בדיוק על אחד מהמצבים האלה - llime לא שאל איך הוא יכול לשבת בארומה ולהיות בלתי נראה. אם זאת, גם אם הוא היה שואל את זה, זה לא היה עושה את הדיון לפחות לגיטימי

נניח שאני פותח דיון בפורום, שבו אני שואל איך עושים משהוא. בא משתמש אחר, שנראה שיש לו את הידע שאני רוצה, ומתחיל במקום זה להסביר למה כל מה שאני עושה לא נכון. עכשו יכול להיות שאני פשוט לא שואל מה הדעה שלו, אני רוצה לקבל ממנו את הידע, vhh, סוף. אם סיווג השאלה כ תיאורטית יעזור לקבל את הידע נקי, זה בדיוק מה שיאפשר לדיון להתקדם מבחינתי כשואל השאלה, וזה בדיוק מה שיקרה

אז זה שהדיון מסווג כ "תיאורטי" לא רק לא אומר שהוא מחייב תשובות שונות, הסיווג עצמו עלול להיות תוצאה של התפתחות הדיון ולא של השאלה המקורית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חושב שהזלזול לא היה במקום. לא חייבים להסכים, אבל לקרוא לפותח הדיון בשמות זה לא מכובד ולא מנומס.

אם הדיון לא מעניין, אל תשתתף, ובמקום להתבקח, פשוט תבקש סליחה.

הרעיון של שימוש בLIVE CD להגברת פרטיות נמצא בשימוש מעשי, למשל במשרד ההגנה של אה"ב.

http://www.spi.dod.mil/lipose.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שפותח הדיון מפספס זה ההבדל בין תיאורתי למעשי.

באופן תיאורתי אפשר לחלץ סיסמאות מהזיכרון של . באופן מעשי זה לא כל כך קל.

להוציא מידע מדיסק קשיח יותר קשה. אולי תוכל למצוא את הקובץ אבל לא תוכל לקרוא אותו. בפרט אמ מישהו טרח לכתוב על אותו מקום מידע אקראי מספר פעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...