גלישה במחשב נייד דרך אינטרנט של הסלולרי - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלישה במחשב נייד דרך אינטרנט של הסלולרי

deluxe

Recommended Posts

לא סביר.

יותר הגיוני שהמיקום שלך בארץ יסרס לך את המהירות.

לדוגמה אצלי ברשת פלאפון באזור חדרה והסביבה לרוב לא עובר את ה5 מגה, לעומת זאת בחיפה והמרכז אני יכול להגיע גם ל10 מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אוסיף לדיון הזה שכיום כל פלאפון מסוגל מבחינה טכנית לספק את האופציה הזו (וגם הטלפון הקודם שלי היה מסוגל, לפני שנים, עוד לפני שקניתי סמארטפון), אבל שים לב איזו חבילה אתה רוכש. כשאני קניתי את המכשיר הנוכחי ואת החבילה, החבילה (2GB) לא הוגבלה לפלאפון בלבד, כלומר השימוש בה היה זהה בין אם גלשתי דרך הפלאפון עצמו ובין אם במחשב תוך שימוש בפלאפון כמודם - ואגב, בלבד, שכן לא מצאתי דרך לשכנעו לספק תקשורת דרך הUSB. בין אז לבין היום, חברות הסלולר עלו על זה שהסידור הזה לא כל כך משתלם להן, ועתה יש חבילות שנמכרות לשימוש באמצעות הפלאפון בלבד, וכל נסיון להשתמש בו כמודם יחוייב בנפרד כאילו אין לך חבילה כלל. לפחות, זה מה ששמעתי. אני יודע עובדתית שזה היה המצב פעם, לפני עידן הסמארטפונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפלאפון מחייבים אותך לדבר\ לשלוח סמס ב60 'יחידות' בחודש על מנת לעמוד בתנאי החבילה ללא הגבלה וזה כמובן שאנשים לא ישתמשו בסים לאינטרנט במחשב בלבד. (כך לפחות בחבילה שלי של 3 חודשים חינם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...