שדרוג מחשב ב 2000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מחשב ב 2000 ש"ח

mazinya

Recommended Posts

הרכבתי מפרט לשדרוג המחשב הקיים. אנ מעוניין להוציא סביבות 2000 ש"ח. כלומר אם צריך לחרוג קצת אין בעיה. החלקים שנלקחים מהמחשב הישן הם: המארז 300, כונן דיסקים, כרטיס מסך HD6850 וספק כוח CORSAIR VX450

המטרה זה גלישה עם הרבה חלונות פתוחים בו זמנית, עבודה עם מסמכים וגיימינג בינוני - כבד ואין שום כוונה לבצע OC

זה המפרט הסופי שאני מעוניין בו:

ntel i5 3470 3.2Ghz s1155 6MB, GPU , Tray‎

Gigabyte GA-B75M-D3V

Arctic Freezer 7 Pro Rev.2 ‎

Corsair Value 4GBX2 1600MHz

Western Digital Caviar Blue 1TB 64MB 7200RPM Sata III WD10EZEX

סה"כ יוצא 1950 ש"ח

השאלות הן

1. האם יש התאמה בין החלקים?

2. האם הלוח אם יספיק או שעדיף ללכת על ה H77 שקצת יקר יותר?

3. הספק שלי איכותי, אך הוא בן 5 שנים ואולי הוא איבד קצת מהנצילות שלו, אין לי מושג. הספק יצליח להחזיק את המפרט הזה בלי בעיות או שכדאי לקנות אחד של 500W?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) יש התאמה בין החלקים. מהיכרות עם הלוח הספיציפי הזה מומלץ לעשות עדכון לביוס על מנת לקבל תמיכה מלאה למעבד ולזכרון.

2) אם אתה לא מתכוון לעשות אוברקולוקינג הלוח הזה מתאים לך. אם אתה מתכוון לעשות שדרג ל - Z77.

3) הספק שלך יחזיק את המערכת הזאת בלי בעיה.

כעיקרון, זה לא נקרא ממש שדרוג אלא כמעט מערכת חדשה. אישית הייתי כבר קונה ספק חדש אבל זה נתון לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי למרות שמדובר בספק איכותי ביותר עם הזמן הוא "מתעייף".

בגלל שאתה מרכיב מחשב כמעט חדש לחלוטין אני אישית הייתי מחליף גם את הספק אבל, שוב, מדובר בהמלצה אישית לחלוטין. (החלפתי ספק SEASONIC בן שלוש בשבוע שעבר כששדרגתי את המחשב שלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי למרות שמדובר בספק איכותי ביותר עם הזמן הוא "מתעייף".

בגלל שאתה מרכיב מחשב כמעט חדש לחלוטין אני אישית הייתי מחליף גם את הספק אבל, שוב, מדובר בהמלצה אישית לחלוטין. (החלפתי ספק SEASONIC בן שלוש בשבוע שעבר כששדרגתי את המחשב שלי).

השאלה בכמה זה יקפיץ לי את המחיר..

ועוד שאלה קטנה ששכחתי לשאול. המעבד מגיע עם משחה טרמית או שגם את זה צריך לקנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק איכותי שעובד ותקין אין טעם להחליף אלא אם ישנה בעיה או חוסר בהספק, מה גם שמערכת ה-300W הזאת לא ממש אמורה לעשות

בעיות לספק של קורסייר 450W גם אם הוא בן כמה שנים. אם המערכת הישנה עבדה ללא בעיות אין סיבה שזו לא תעבוד.

חוץ מזה שלא חבל לקנות בלי לנסות? תנסה, במקרה שלא יחזיק, תחליף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר מגיע עם משחה טרמית.

בכמה זה יקפיץ את המחיר?

ספק 550W של קורסאייר עולה בערך 260 ש"ח.

התכוונתי למעבד. המעבד עצמו מגיע עם משחה טרמית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד בגרסת הtray מגיע בלי כלום. גם בלי קופסה. בתוך חתיכת פלסטיק.

כמו שנאמר הקירור הנפרד שקנית מגיע עם משחה טרמית בתוך מזרק קטן.

אבל לפי מה שאני יודע משחה טרמית אמורים למרוח גם על הקירור וגם על המעבד לא? כלומר אני צריך לקנות משחה טרמית למעבד? או פשוט להשתמש במזרק שמגיע עם הקירור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מורח משחה גם על המעבד וגם על הקירור. לאחר חיבור המעבד ללוח אתה שם במרכזו משחה בכמות שדומה בגודלה לאפונה ואז מחבר

את הקירור זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...