מחשב גיימינג - 8,000 ש"ח ללא ציוד היקפי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב גיימינג - 8,000 ש"ח ללא ציוד היקפי

BlindFaith

Recommended Posts

שלום.

(סיימתי לערוך ולהוסיף פרטים)

מאז הפעם האחרונה שביקרתי כאן, עברה חצי שנה, אבל עדיין לא קניתי את המחשב, מפאת חוסר תקציב. עכשיו השגתי סוף סוף את התקציב שאני רוצה, אז אני פותח את הדיון מחדש, בנוסף בשביל עוד כמה צרכים.

1. תקציב: 8,000 ש"ח. עדיף לחסוך במידת האפשר. אני נותן את הסכום בתור גבול עליון. אם ניתן לבנות משהו הרבה יותר יעיל בפחות כסף (בנוסף לצרכים שבסעיפים 2 ו9), אני אשמח מאוד. לפי מה שהבנתי מקריאת דיונים בפורום, לא צריך תקציב כזה גדול למחשבים ללא אוברקלוק וללא צורך בשקט, אז שוב, לחסוך איפה שיש אפשרות.

2. שימושי המחשב: גיימינג בתור שימוש עיקרי. בנוסף יש שימוש של תכנות והפעלת virtual machine של OSX. זה מאוד חשוב לי שיתאפשר. הוא צריך להריץ משחקים שיצאו ב2013 ברמה הכי גבוהה (דוגמא: Crysis 3). בנוסף אני רוצה גם לעשות הקלטות וידאו ואודיו לערוץ יוטוב. רזולוציה 1920:1080. 24 אינטש. ראוי לציין שזה שלושה מסכים.

3. ציוד היקפי לא רלוונטי לכרגע.

4. יש צורך לכלול את כל הרכיבים.

5. המחשב לא נמצא בחדר שינה, אבל אני מעוניין להקליט דברים, אז אני מניח שהוא צריך להיות מספיק שקט. המחשב נמצא בערך מרחק של חצי מטר מהמיקרופון. זה לא הכי קריטי כי יש תוכנות שפשוט מסננות את זה.

6. אין צורך באוברקלוק.

7. אין צורך לכלול מערכת הפעלה.

8. לא קונה מחנות ספציפית, אלא מאיש מחשבים פרטי.

9.

2 כרטיסי מסך של ב SLI. אני מתכנן לחבר 3 מסכים למחשב.

מעבד של אינטל מסדרת i7. יש לי הנחה משמעותית על מעבדים של אינטל. אין צורך לקחת את זה בחישוב המחיר.

8 ג'יגה זכרון .

כונן שיכיל את המערכת הפעלה.

כונן קשיח 1tb.

כרטיס עם יציאת HD ויציאת בננה (צהוב אדום לבן).

אני משתמש בכוננים שיש לי במחשב הקודם (בנוסף ל 1tb חדש), אולי יש צורך לקחת את זה בחשבון.

10. רצוי שיהיה אפשר לשדרג אותו. אני מתכנן להחזיק אותו למספר שנים גבוה.

תודה רבה על העזרה. לאור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצטער שאני מקפיץ את זה כ"כ מוקדם, אבל מבחינת הכסף אני כבר יכול לקנות את המחשב עכשיו, ואני מחכה שמישהו יציע מפרט כדי שאני אוכל להמשיך בתהליך.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך ניתן לבנות מפרט בלי לדעת מאילו רכיבים אפשר לבחור?

אתה מבקש דברים ספציפיים מאוד שלא בהכרח יהיו בחירה כלכלית נבונה, אבל גם עם נזרום איתך ונמצה את הדרישות, כמו שציינתי

יש מיליון אלטרנטיבות לכל רכיב וכל עוד לא ניתן לבחור מהרכיבים שבהיצע של החנות או האיש מחשבים הזה קשה לבנות משהו.

גם אם הוא קונה את הרכיבים מחנות וגוזר קופון צריך לדעת מאיזו חנות זו על מנת להבין מה המגוון רכיבים שלה.

להריץ קרייסיס על הגדרות מקס' ברזולוציה של שלושה מחשבים צריך חתיכת מערכת, אתה יכול ללכת לאותו אדם

ולבקש מפרט שלדעתו יתאים ולהעלות אותו פה לאחר מכן, גם ככה על חצי מהמפרט אתה סגור.

-מעבד ידוע, לך על גרסת הבוקס או על גרסת ה-TRAY ותוסיף קירור סביר שיספיק בהתאם להיצע שלו.

-SSD בנפח 120GB בעלות של כ-500 שקלים יהיה מצויין. יש לא מעט חברות מומלצות כגון סמסונג\פלקסטור\קורסייר ועוד.

-לוח שמאפשר תמיכת שזה לוח שנותן רוחב פס של X8X8 מכל יצרן יהיה מתאים. גם ככה אלו לוחות יקרים ואת

רוב הפיצ'רים הנחוצים והלא נחוצים אפשר למצוא בהם.

-8 ג'יגה ראם מהיצרן הזול ביותר שבמגוון שלו יהיה מתאים.

-קשיח של WD או סיגייט מהסדרות החדשות בעלות של עד 380 שקלים יהיה מצויין.

-כרטיסי מסך, אם אתה מעוניין ב- NV בלבד ו- זה MUST ואתה לא מוכן להתפשר בהגדרות בכלל לך על זוג מפלצות

כמו GTX670 או GTX680 בגרסה הכי משתלמת שיש ברשותו.

-לך על ספק איכותי שסביר שיהיה במלאי לפחות אחד מהיצרנים הללו לדוגמת סיסוניק\אנרמקס\קורסייר שיחזיק מערכת כזו.

תוכל להתייעץ לגבי ההספק לאחר שבחירת הרכיבים תושלם.

-תבחר במארז מאוורר כראוי ולא צפוף מידי שיוכל להכיל את כל החומרה הזו, גם פה יש עשרות חברות טובות והרבה

מהן יעשו את העבודה מצוין אם רמת שקט גבוהה לא תידרש, שוב קשה להמליץ מבלי לדעת מהן האפשרויות.

כרטיס פשוט תקנה את מה שבא לך, אתה יודע מה אתה צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה.

אני אדבר עם הבן אדם מחר ואשאל אותו את הפרטים הנחוצים. בעיקרון קיוויתי שיביאו לי מפרט כאן ואני אתן אותו לבחור ואני אראה אם הוא יכול להציע לי דברים בקירוב לזה. במידה והוא לא יכול, אז הייתי הולך לחנות שממנה הביאו את המפרט (לפי הסתכלות בפורום, הבנתי ש tms היא חנות טובה).

קנייה מהבן אדם היא לא דבר בטוח, אלא אופציה נוחה אם הוא יוכל להתאים את עצמו לצרכים שלי.

נ.ב: יכול להיות שהבאתי רושם שאני אדם שמבין בתחום החומרה, אבל ההפך הוא הנכון. זה תחום שמאוד רחוק ממני, ואני נותן פרטים מאוד בסיסיים לפי הצרכים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב יהיה לקחת את כל הנתונים שציינתי ואת הדרישות שלך ולבקש מפרט שלם עם פרטי החלקים והמחיר, אחר כך תדע אם המחיר

שווה או שיש אלטרנטיבות זולות או טובות יותר, או שסתם עושים עליך קופה.

אם יש איך לדעת מה ההיצע והמחירים שלו אז בכלל זה מעולה.

לדעתי, אם אתה לא מבין דבר וחצי דבר במחשבים ומדובר באיזה טכנאי או בעל חנות מחשבים מקומית, סביר להניח שזה יעלה לך יותר

יקר ושההיצע מצומצם יותר מחנויות מקצועיות וזולות אבל בוא נראה.. בכל מקרה חשוב להתייעץ לפני הקניה מאחר ומדובר בסכום משמעותי

אז אל תקנה סיפורים הבטחות ומעשיות. תחזור להתייעץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם הבחור, והוא מזמין את החלקים שלו מאייבורי ומחנות פרטית בגבעת חן של (או שזה שם החנות) גדעון רייס. הבעיה העיקרית כרגע היא למצוא חומרה תואמת vm של osx, אז אם תוכלו לעזור לי בנושא זה אני אשמח.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח gigabyte ga z77x up4th

זיכרון 2x 4 1600mhz. Geil

הארד דיסק 1TB

כ. מסך ATI HD 7850 כפול 2

ספק . 850w

מאורר שקט. Mugen 3

צורב asus

מארז. thermatake revo black

הכולל חמישה מאווררים

6700 ש״ח

תוספת למעבד I 7 3820

1445 ש״ח

מחשב חזק ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי בדיוק מה אני צריך לעשות. לבקש ממנו שדרוג לתושבת של המעבד? שדרוג למה בדיוק?

לוח האם שהוצע לך, GA-Z77X-UP4 TH, תומך בתושבת LGA1155, בייעוד למעבדי (גם במעבדי SB), כגון i5-3570 \ i7-3770 וכן הלאה..

המעבד אליו הוצע לך להתשדרג, הינו מעבד בתושבת LGA 2011, או בכינויו, -E.

המעבד לא תואם ללוח האם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף לחוסר התאמה כמו שצויין המפרט לא להיט, אפשר לבנות משהו משתלם יותר. לא מצוין גם אם מדובר ב7850 בגרסת ה2 ג׳יגה או ה1 ג׳יגה

שזול יותר ויתכן שיגביל רזולוציות גבוהות במיוחד כמו בחיבור שלושה מסכי fhd.

לזוג כרטיסי 7850 ספק חלש בהרבה יספיק, לא צויין גם דגם הקשיח והקירור די מיותר ללא oc.

במקרה שבסופו של דבר אתה לא הולך על מערך כרטיסי אקסטרים שווה אולי לשקול כרטיס בודד עוצמתי שיוזיל את עלויות הספק והלוח ואת צריכת

החשמל פליטת החום ורמת הרעש.

המפרט גם לא כולל כמו שביקשת בתחילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי פה את המפרט מהר כי לא יכולתי להגיב באותו רגע.

אני אבקש ממנו להוסיף ssd (אני משער ש 64gb יספיק בשביל להכיל את מערכת ההפעלה ועוד תוכנה אחד מזדמנת). בנוסף הייתי רוצה לשמוע חוות דעת על ההבדלים בין כרטיסי מסך של ל ati ומה אני צריך בדיוק בשביל להריץ 3 מסכים על 1920:1080. אם קיים כרטיס שאליו אני יכול לחבר אליו 3 מסכים אז הוא גם יעבוד. לגבי המעבד הבנתי שיש צורך להחליף ל3770.

אני אשמח לאלטרנטיבות לכל הדברים שאמרתם שלא נחוצים, פשוט כדי שאני אדע עם מה לגשת אליו. יש לי עוד כמה ימים שאני אוכל לקנות את המחשב, כי רק בחמישי אני אוכל לקבל גישה להנחה למעבד. אז אין לחץ קריטי בזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט אפשרי חלקי בשביל לתת כיוון.

מעבד i7-3770

לוח אם תומך x8/x8

GTX 670 SLI

SSD 120GB

מארז איכותי + ספק 750W (לדעתי אפשר גם לרדת)

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il

מעבד:

Intel Quad-Core i7 3770 3.4Ghz HyperThreading 8MB Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪1429

קירור למעבד:

Intel Original 1155 ליבת נחושת - עד 95W

כמות: 1 - מחיר: ₪44

לוח אם:

MSI Z77A-G45 Sata3 Usb3 VGA/DVI/HDMI

כמות: 1 - מחיר: ₪648

מארז:

Fractal Design Define R4 - Black + Seasonic M12II-750- בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪999

זיכרון:

Corsair 8Gb CMV8GX3M1A1600C11 CL11

כמות: 1 - מחיר: ₪299

קשיח למחשב שולחני:

WD 1TB Sata3 Caviar Blue 1TB Platter

כמות: 1 - מחיר: ₪362

קשיח למחשב שולחני:

Samsung 120GB 2.5" SSD 840 Series - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪490

כרטיס מסך:

MSI GTX670 2GB GDDR5 HDMI OC Retail - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 2 - מחיר: ₪1901

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪8073

המחירים כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 7912 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/fzs9cg84

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח אם שהבאת לא תומך במערך כרטיסים של nvidia אלא רק של לכן אתה צריך להחלף אותו לאחד שתומך sli

למערך כרטיסים טוב שלקחת כי יש להם פחות בעיות עם ננפילת Fps

הלוח תומך, ראה פירוט תוכנות באתר היצרן דרך הקישור הבא:

http://www.msi.com/product/mb/Z77A-G45.html

מאיפה נפלת עלינו? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...