ספק כוח לOVERCLOCK - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק כוח לOVERCLOCK

rawEnuf

Recommended Posts

מפרט מחשב:

amd fx 8150 clocked at 4.6

corsair vangence ddr3 1866 clocked at 1920

antec water cooling 920

wd black 1tb + wd black 2tb

wd 500gb and crucial ssd 128 m4

two external hdds 3.5

lg external dvd burner

logitech g25 racing wheel

sabertooth 990fx motherboard

MSI HAWK 7870 clocked at 1200\1450

antec p193v3 case

CM Storm Sirus 5.1 headphones

זה בערך הכל ... עכשיו הבעיה היא שיש לי PSU של 750tx וקניתי אותו יד שניה. בקיצור הוא כבר לא עושה את העבודה ואני צריך ספק חדש. בבקשה המלצות. אני חשבתי על ספק של לפחות 850W האם אני מגזים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה הכוונה בלא עושה את העבודה?

מבחינת הספק אתה לא צריך יותר

לגבי התוצאות שהעלתי, לא היתה את המשאבה שלך ברשימה שמתי אקראית משהו אחר

אין אופציה להמהרה לכרטיס מסך תוסיף כמה שתחליט,

מצד שני שמתי capacitor aging 30% שזה יחסית

גבוה

*לפי מה שבדקתי להגה שלך יש מקור כח חיצוני תבדוק אם הדבר הזה צורך חשמל בצורה מיוחדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך ספק מצויין, למה אתה מתכוון ב"לא עושה את העבודה"? קריסות וארטיפקטים? זה עלול להיגרם מ-OC לא נכון.

כי הספק שלך אפילו אוברקיל למערכת שכזו..

אתה מאוד מגזים עם ספק 850W, אני עם 2500K על 1.3V ששותה חשמל ו-GTX680 עם ספק 850W וזה יכול להחזיק שני כרטיסים בשקט.. ואפילו שלושה בלחץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחזור על זה... הספק הנוכחי נקנה יד שניה ונראה לי שכבר לא עומד בעומס או שמסילת ה12V+ שלו כבר לא נותנת 30A בכל מקרה כל פעם שאני עולה מעל תדר 1200 בכרטיס מסך או מעלה את המתח מעל 1.281 מסך כחול או מסך קפוא וכדומה... מבדיקה קלה שעשיתי הבנתי שזאת תקלה שקשורה רק לכוח!!! כי הכרטיס שלי אמור לשבת יציב על 1300 בשקט...

ואני לא מבין מה הבעיה לענות לי? פשוט תבחרו ספק ממה שרשמתי ותפסיקו לומר לי שהספק שלי מספיק ל7 כרטיסים כמו שלי. תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז פשוט אתה צריך להעלות מתח לכרטיס, אם הוא מתחמם \ אי אפשר עוד להעלות מתח זו לא בעיה בספק.\

מסכים כחולים וקריסות לא נגרמים מספק כוח, וזה שאצלך מצויין!

איזה ספקים רשמת? אני לא רואה..

יכול להיות שהגעת למקסימום שהכרטיס שלך יכול, גם זה קיים. אני יכול להעלות ל-680 את המתח כמה שבא לי והוא לא יהיה יציב ב-1300.

אין כזה דבר "אמור" כל כרטיס שונה והליבה יוצאת בדרגות איכות שונות. יכול להיות ש"נפלת" על שבב עם יכולת לא משהו :\

ראיתי עכשיו בנייה של מישהו עם שני כרטיסי 7950, עם OC, עם ספק 750W של , שאם אתה מכיר את החברה, הרפרטואר בתחום ספקי הכוח לא ממש...מלבב אצלם. אז עם 750W של קורסאיר? פחח קטן עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחזור על זה... הספק הנוכחי נקנה יד שניה ונראה לי שכבר לא עומד בעומס או שמסילת ה12V+ שלו כבר לא נותנת 30A בכל מקרה כל פעם שאני עולה מעל תדר 1200 בכרטיס מסך או מעלה את המתח מעל 1.281 מסך כחול או מסך קפוא וכדומה... מבדיקה קלה שעשיתי הבנתי שזאת תקלה שקשורה רק לכוח!!! כי הכרטיס שלי אמור לשבת יציב על 1300 ליבה בשקט...

ואני לא מבין מה הבעיה לענות לי? פשוט תבחרו ספק ממה שרשמתי ותפסיקו לומר לי שהספק שלי מספיק ל7 כרטיסים כמו שלי. תודה

ואתה עושה לכרטיס מסך בנפרד מהמעבד?

כדאי לך לבדוק בנפרד בשביל לוודא שזו אכן בעיה של כח מהספק.

אל תיקח קשה את ההערות של חברי הפורום. רובם מנסים לחסוך כסף לאנשים כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שקצת הגזמת עם הoc, תעלה בקפיצות של 20-25 עם הכרטיס ותערוך בדיקות.

אני משער שמסך כחול אתה מקבל בגלל oc לא נכון למעבד וקפיאה של המסך זה oc לא נכון לכרטיס.

תערוך בדיקות עם occt ותראה אם יש שגיאות, מעבד למשך שעתיים לפחות, כרטיס מסך 10 דקות לפחות, ספק וכו׳.

תחזור לעדכן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן האוברקלוק למעבד ולכרטיס מסך נעשה בנפרד. המעבד עובד מעולה על 4.6 מתח 1.400 וNB על 1.23750 עובד חלק מעל 48 שעות

ולגבי כרטיס המסך כשהוא לא באוברקלוק הוא עובד מצויין. וגם כשהוא באוברקלוק הוא עובד מצויין רק לא כמו שאני רוצה. כרגע הוא על 1200MHZ ו1450MHZ לזיכרון עם מתח 1.281 לליבה ו+20 בPOWER LIMIT. וכרגע הוא עובד מעולה. אבל אני רוצה להגיע ל1300 על 1450 וכרגע זה לא הולך לי. בכל מקרה כפי שאמרתי כשאני מחבר את כל מכשירי היו אס בי שיש לי לפעמים הוא קורס ואני חושש שזה בגלל הספק. ניסיתי הכל גם בפורום של האוברקלוק ביקשתי עזרה וכולם אומרים לי להעלות מתח והליבה תגיע בכיף ל1300 אז...בכל מקרה אני רק רוצה המלצה לספק מעולה לכרטיסי מסך ששואבים הרבה. והכרטיס הזה כשהוא באוברקלוק שואב יותר מה7970. אני תמיד מעדיף לקחת יותר מאשר פחות או בדיוק. אז אני רוצה המלצה לספק כוח 850-900W עדיפות לGOLD או PLATINUM.

אה כן... העליתי תדר 5MHZ כל פעם וניסיתי ועדיין מעל 1200 הוא קורס. דרך אגב הזכרון על 1450 בלי שינוי מתח הוא יושב על 1.600 כרגיל ועובד מעולה. הבעיה שלי זאת הליבה שלא עוברת את ה1200MHZ וכשהכרטיס מסך עם האוברקלוק מהמפעל בכל פועל חלק ואין מסכים כחולים וכלום לא נתקע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה עקשן? אומרים לך שהספק שלך מספיק למערכת כזו, למה לקנות ספק יותר חזק ולגלות שההבעיה לא נפתרה?

בדקת עם occt(תוכנת מאמץ) בדיקות יציבות? תבדוק גם למעבד וגם לכרטיס מסך ותדווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב, זה יפה ש"אתה רוצה" לדחוף את הכרטיס יותר ב-OC, לצערי יכול להיות שהגעת לקצה גבול היכולת שלו.

תבצע את ה-OC בנפרד, רק כשאתה מוודא שהמעבד יציב כמו סלע תתחיל עם כרטיס המסך. קריסות לא נובעות מבעיה בספק! הן נובעות מאוברקלוק לא יציב!

אני מוכן לחתום לך שאם תקנה ספק חדש הבעיה לא תיפתר, אתה תוציא סתם 700+ ש"ח ותהיה מבואס מאוד..

יש כמה אנשים שנותנים לך תשובה ואתה מתעקש, אולי הם מבינים יותר? אולי אתה לא מבין את הבעיה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שלי הייתה, לעשות למעבד קודם, אז לעשות OC גם לכרטיס המסך, ובשלב שהוא קורס,

להוריד את הOC של המעבד ולראות אם הבעיה נפתרת.

(להוריד את העומס על הספק בזמן ה-OC לכרטיס מסך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן האוברקלוק למעבד ולכרטיס מסך נעשה בנפרד. המעבד עובד מעולה על 4.6 מתח 1.400 וNB על 1.23750 עובד חלק מעל 48 שעות

ולגבי כרטיס המסך כשהוא לא באוברקלוק הוא עובד מצויין. וגם כשהוא באוברקלוק הוא עובד מצויין רק לא כמו שאני רוצה. כרגע הוא על 1200MHZ ליבה ו1450MHZ לזיכרון עם מתח 1.281 לליבה ו+20 בPOWER LIMIT. וכרגע הוא עובד מעולה. אבל אני רוצה להגיע ל1300 על 1450 וכרגע זה לא הולך לי. בכל מקרה כפי שאמרתי כשאני מחבר את כל מכשירי היו אס בי שיש לי לפעמים הוא קורס ואני חושש שזה בגלל הספק. ניסיתי הכל גם בפורום של האוברקלוק ביקשתי עזרה וכולם אומרים לי להעלות מתח והליבה תגיע בכיף ל1300 אז...בכל מקרה אני רק רוצה המלצה לספק מעולה לכרטיסי מסך ששואבים הרבה. והכרטיס הזה כשהוא באוברקלוק שואב יותר מה7970. אני תמיד מעדיף לקחת יותר מאשר פחות או בדיוק. אז אני רוצה המלצה לספק כוח 850-900W עדיפות לGOLD או PLATINUM.

אה כן... העליתי תדר 5MHZ כל פעם וניסיתי ועדיין מעל 1200 הוא קורס. דרך אגב הזכרון על 1450 בלי שינוי מתח הוא יושב על 1.600 כרגיל ועובד מעולה. הבעיה שלי זאת הליבה שלא עוברת את ה1200MHZ וכשהכרטיס מסך עם האוברקלוק מהמפעל בכל פועל חלק ואין מסכים כחולים וכלום לא נתקע...

ואני רוצה שמחר יצחק תשובה יפקיד לי בחשבון חצי מיליון שקל, אתה רציני? שקלת את העובדה שהכרטיס שלך פשוט הגיע ללימיט שלו? זה שאנשים אחרים הגיעו איתו ל-1300 לא אומר כלום לגבי פוטנציאל האוברקלוק של הכרטיס שלך. כל צ'יפ והגבול שלו, יכול להיות ששלך הגיע לתקרה. הרי אמרת כמה פעמים שאתה מקבל קריסות מסכים כחולים (שאגב לא קשורים לכרטיס מסך אלא לאוברקלוק שלך במקרה והוא לא יציב, כרטיס מסך לא גורם למסך כחול, מקסימום לכיבוי מחשב או קריסת דרייבר במקרה של התחממות יתר)רק כשאתה באוברקלוק, אז תעשה 1+1, בלי אוברקלוק לכרטיס זה לא קורה לך. מה גם שאתה גם אומר שאתה עם כרטיס עם אוברקלוק מהמפעל מה שמוריד עוד יותר את מרווח האוברקלוק הנוסף שיש לך ואתה על מתח 1.28 שזה כבר כמעט הלימיט של Afterburner, אתה רוצה לשרוף עוד הכרטיס בשביל עוד כמה פריימים?

אם אתה באמת רוצה לדעת מה גורם למסכים הכחולים שלך, תוריד את האפליקציה הזו: http://download.cnet.com/BlueScreenView/3000-2094_4-10965136.html

ברגע שיהיה לך מסך כחול ותעלה את המחשב מחדש היא תציג לך לוג מסודר של המסך הכחול כולל קוד השגיאה, תכנס לפה ותראה בדיוק מה גרם לשגיאה: http://www.overclock.net/a/common-bsod-error-code-list-for-overclocking

אגב היא נותנת גם קריאה אחורה לדעתי אז אתה יכול לבדוק את הלוגים של המסכים הכחולים האחרונים גם לפני שהתקנת אותה ולראות מה גרם לקריסות.

לגבי הספק, גם אם התיישן ואיבד 250W ואני מגזים עכשיו עדיין הוא אמור להחזיק לך את המערכת ללא בעיות. גבר, אין שום, אני חוזר, שום שום שום סיבה שבעולם שאתה צריך ספק 850W למערכת שלך, ולדעתי הספק שלך בסדר גמור. וכשאתה אומר התיישן תפרט כמה זמן הוא אצלך? מדובר בספק איכותי מאוד שאלא אם כן דחפת אותו עד הלימיט בשימוש אינטנסיבי לאורך זמן (וממפרט המערכת שלך לא נראה ככה בכלל) לא אמור להפסיק לתת תוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...