שוב בזק בינלאומי ו TORRENT - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוב בזק בינלאומי ו TORRENT

X7-007

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי העצמות אצלי תקינות - ואני חושד בהוט נט כי הם פשוט לא עומדים בעומס של החגים - ניסיתי גם את nv וגם ccc ושם לא היו תקלות של פינג - אמנם נאלצתי להתחבר ב l2tp

ואיי יש לך 4 ערוצים של אפלוד :x

בקשר לפינג התנתקת מהוטנט לפני שהתחברת לספק אחר ? כי אם אני בהוטנט ומתחבר בחייגן ל 014 אני מקבל אפילו פינגים יותר גבוהים, פשוט כפולים.

חיברתי כעת את המגבר. מצורף קובץ עם מצב העוצמות.

הPOWER כעת בין 7.7 ל10.9.

SNR בין 39.5 ל40.8

בנתיים אין ניתוקים

איזה מגבר חיברת ? 3 - 6 - 10 ? עם סטיקר של או סטיקר כחול שרשום FAM ? כשיגיע לך טכנאי תראה לו קצת ידע, כמו שאמרתי פה, הוא מקסימום ישאיר לך 3 מגברים שתוכל לבדוק איתם.

תבדוק תודיע לנו אם יש ארורים, איבודי מידע וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן התנתקתי

הבוקר בטעות החזירו לי את החיבור של הוטנט - מייד חשתי בהבדל שוב פעם פינגים לא יציבים לעיתים 50 MS - חזרתי ל 014 התייצב סביב 18-20 MS

אז לפי דבריך, מה שאנחנו מבינים זה

HOTNET - פינגים גבוהים יחסית - לאן ? ( תוכל להראות תמונה של התוצאות שלך כולל TRACERT ).

הורדות תקינות מ TL וטורנטים ובדיקת מהירות תקינה speed.013.net speed.hot.net.il.

בזק בינלאומי - פינגים נמוכים בהשוואה ל HOTNET לשרתים X - ( תוכל להראות תמונות גם שנוכל לראות את ההבדלים כולל TRACERT ).

תקלת הורדות ב TL או ב בכלל, מהירות לא תקינה ב speed.hot.net.il או speed.013.net שמוגבלת ל 50MB בלבד.

ושוב פרט חשוב בנוגע לשני הספקים, על איזה אייפי היית ? בבזק בינלאומי 84.179 נראה לי אני לא זוכר.

HotNet

5.29

37

213

האם זה מקצה את הדברים שחוויתם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו שאני שמתי לב אליו שלא תקין בהוטנט:

אתמול שלחתי למישהו בהוטנט קובץ ושמתי לב שזה היה איטי רק על 1.2MB ובדקתי וראיתי שהניתוב ממנו אליי יוצא דרך איטליה ואז צרפת ואז לונדון ואז אליי.

עשיתי טרייס מאצלי וגם הראה את אותן תוצאות לונדון > צרפת > איטליה > הוטנט.

מה שנשמע הגיוני שגורם לכל העלייה בלייטנסי של הוטנט.

הIP שלו התחיל ב37.

השאלה האם הם עשו זאת בכוונה או האם הם פשוט לא מודעים לכך?

לגביי 014 אין 84.179 יש את 84.108 84.109 84.111 זה לחיבור DHCP לחייגן זה 82.81 ו84.110 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אין לי כעת אפשרות לצילומי מסך

בגדול עם החיבור להוטנט אמש גם בדיקת מהירות מול NV נתנה 50 -בדיקת תשתית היתה תקינה 100 מגה

בדיקות הפינגים בוצעו ל DNS של NV וגם ל שרת ה L2TP של 014 ולעוד אתרים ישראלים אקראיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לפי דבריך, מה שאנחנו מבינים זה

HOTNET - פינגים גבוהים יחסית - לאן ? ( תוכל להראות תמונה של התוצאות שלך כולל TRACERT ).

הורדות תקינות מ TL וטורנטים ובדיקת מהירות תקינה speed.013.net speed.hot.net.il.

בזק בינלאומי - פינגים נמוכים בהשוואה ל HOTNET לשרתים X - ( תוכל להראות תמונות גם שנוכל לראות את ההבדלים כולל TRACERT ).

תקלת הורדות ב TL או ב בכלל, מהירות לא תקינה ב speed.hot.net.il או speed.013.net שמוגבלת ל 50MB בלבד.

ושוב פרט חשוב בנוגע לשני הספקים, על איזה אייפי היית ? בבזק בינלאומי 84.179 נראה לי אני לא זוכר.

HotNet

5.29

37

213

האם זה מקצה את הדברים שחוויתם ?

בהוטנט היה לי איפי 37 וב 014 84.109

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיי יש לך 4 ערוצים של אפלוד :x

בקשר לפינג התנתקת מהוטנט לפני שהתחברת לספק אחר ? כי אם אני בהוטנט ומתחבר בחייגן ל 014 אני מקבל אפילו פינגים יותר גבוהים, פשוט כפולים.

איזה מגבר חיברת ? 3 - 6 - 10 ? עם סטיקר של או סטיקר כחול שרשום FAM ? כשיגיע לך טכנאי תראה לו קצת ידע, כמו שאמרתי פה, הוא מקסימום ישאיר לך 3 מגברים שתוכל לבדוק איתם.

תבדוק תודיע לנו אם יש ארורים, איבודי מידע וכו'.

זה מה שכתוב על המגבר:

MDAR421G 5-42 54-1000MHZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בערך שעתיים אחרי שחיברתי חזרה את המגבר קפץ לי הפחת בארון החשמל.

האם יתכן שההוטבוקס לא עומד בעוצמות? הוא רותח ממש.

יש לי גם מנחת של 6DB שהשאיר לי אחד הטכנאים.

אם אני מוסיף את המנחת בין המגבר להוטבוקס אז עוצמת הPOWER יורדת מסביבות 10 לסביבות 4 בממוצע.

השאלה כמה זה העוצמה האופטימלית?

דרך אגב, כבר 16 שעות מאז שחיברתי את המנחת, בנתיים אפס איבודי מידע וניתוקים.

עידכון: כבר 3 ימים המצב רוב הזמן תקין ללא ניתוקים. מה שכן, אני רואה שיש כל הזמן שינויים בעוצמות (POWER) של 8 הערוצים.

כנראה שהרשת שלהם בסביבה שלי לא יציבה. לפעמים הממוצע סביב +4DB ולפעמים קרוב ל0.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...