תשתית - נותרתי חסר אונים, גזל דואפולי. - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשתית - נותרתי חסר אונים, גזל דואפולי.

אנטי-פסטו

Recommended Posts

^^

תיקון קל - מודם אתה זכאי לקחת מבזק בחינם (צריך להחזיר אותו לבזקסטור בסוף הרומן). ככל הנראה שהתכוונת למודם-ראוטר.

בבזק כבר אין מודמים בהשאלה - העלות היא 99 שקל וקשה מאוד עד בלתי אפשרי להתמקח על כך. ב-HOT אפשר להקטין את דמי ההתקנה אם מוכנים להתווכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר, למה לא ל 100 מגה באותו מחיר ?

אין לי צורך גם ב50.. הייתי על 20מגה.

ובכלל המודם מסונכרן על 70/45מגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הצטרפתי אליהם (הוט) באמצעות הצ'אט שלהם באתר.

המוקדנית הציעה מחיר + דמי התקנה.

אז אמרתי לה שתחזור אלי אם היא מוכנה לבטל את דמי ההתקנה ואז אני אצטרף.

היא עשתה קצת "בירורים", וכמובן שבסוף לא שילמתי שקל דמי התקנה.

אז..אם בטלפון לא הולך, נסה בצ'אט :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני השתמשתי בזה לשלושת החודשים הקרובים (עוד שלושה חודשים של 50מגה ב70שח).

כן ראיתי את זה. השארתי מספר טלפון ונראה אם יחזרו אלי מחר. חבל שבכל שב3 פעמים התקשרתי למוקד של לא ציינו את האפשרות הזאת.

בינתיים אני פוזל לחבילה של עם 100 מגה + 16 ערוצים בסיסיים. אומנם הטלוויזה מחוברת ישירות למחשב, אך נחמד מידי פעם לבהות בטלוויזיה בלי לברור שעה אחרי סדרה או סרט.

אך שוב, דמי התקנה 299 בחבילה זו. אין סיכוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם על שדרוג מהירות ב3 חודשים ללא עלות. לצערי התשתית באזורי תומכת עד 30 מגה ( כך גם היה שהצטרפתי אליהם לפני שנה), כנראה לא נגעו בתשתית מאז.

קמת מוזר, בפםעם האחרונה שטכנאי של היה בביתי הוא קבע שאני יכול להתחבר גם ל 100 מגה. מוזר.

בינתיים נבחר באופציה זו עד שהתחרות תיפתח.

עריכה: טוב כבר יש לי בחילה. העושק הזה מגעיל אותי.

לאחר שהסכמתי לשדרוג המהירות ב"חינם" ל3 חודשים, ורגע לפני שהנציגה כבר לחצה ok, שאלתי אותה אם יש עלויות נוספות במעבר ל30 מגה מעבר לתשלום 19 שח עבור משלוח על המודם.

הנציגה גימגמה, שמה אותי על הולד ואחרי בירור מעמיק נזכרה להגיד שהמודם בעלות 10 שח לחודש ל 24 חודשים! במידה ואתנתק אשלם 20 שח לחודש על הציוד. אחרי שצחקתי לה בפנים היא נתנה לי אפשרות לרכוש מודם בלבד באופן חד פעמי בעלות של 100 שקל.

רק לפני חודש היתה אפשרות להשאיל את הציוד, למה מנסים לעשוק אותי?

אין מתנות חינם באף חברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה שאולי היא לא אמרה לך , שב100 שקל אתה לא רוכש את המודם , אלא אתה משאיל אותו והוא נשאר רכוש בזק!!!

אני כתבתי את זה מההתחלה ואני מרגיש אידיוט לחזור על הדברים עוד פעם ועוד פעם...

מה שהם עושים זה התנייה בהמשך ההתקשרות איתם , ואני חושב שמשרד התקשורת חייב לטפל בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אמרתי לבזק שאני מתנתק ברגע שהוט מגיעים להתקנה ולא הזיז להם, לא מוכנים לרדת מ99.

חשבתי לגשת לאחד מדוכני המכירה של הוט ולנסות להתחבר דרכם, אני חושב שיש להם יותר כלים "לסגור עיסקה", אולי אפשר להתמקח על מחיר ההתקנה.

טוב, עברתי להוט. ניגשתי לדוכן מכירה באחד הקניונים והצלחתי להוציא התקנה בחינם. בדיוק כמו שחשבתי שיהיה. הצטרפתי לחבילת קומפקט עם 100 מגה , ממיר מקליט ו16 ערוצים ב199. להתראות .

לגבי , שאלתי את הנציגה כמה פעמים לגבי המודם והיא אמרה שהמודם נשאר אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, חכו עם המעברים, בקרוב מאוד יהיו דילים טובים של 018 ספק+תשתית כחברה אחת, ויצטרפו עוד חברות בחודשים הקרובים, חבל להיכנע לבזק ולהוט עכשיו עם המחירי שדרוג הגבוהים האלה, הם עושים את זה כי עוד רגע אחרי הסיבוב יכנסו הרבה שחקנים חדשים לשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עברתי להוט. ניגשתי לדוכן מכירה באחד הקניונים והצלחתי להוציא התקנה בחינם. בדיוק כמו שחשבתי שיהיה. הצטרפתי לחבילת קומפקט עם 100 מגה , ממיר מקליט ו16 ערוצים ב199. להתראות .

לגבי , שאלתי את הנציגה כמה פעמים לגבי המודם והיא אמרה שהמודם נשאר אצלי.

שיחקת אותה, תודה על המידע. יכול להיות שהוא יהיה שימושי בחודשים הקרובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, חכו עם המעברים, בקרוב מאוד יהיו דילים טובים של 018 ספק+תשתית כחברה אחת, ויצטרפו עוד חברות בחודשים הקרובים, חבל להיכנע לבזק ולהוט עכשיו עם המחירי שדרוג הגבוהים האלה, הם עושים את זה כי עוד רגע אחרי הסיבוב יכנסו הרבה שחקנים חדשים לשוק.

ואז אפשר יהיה לעזוב אותם בכל מקרה. אין כיום התחייבויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה שאולי היא לא אמרה לך , שב100 שקל אתה לא רוכש את המודם , אלא אתה משאיל אותו והוא נשאר רכוש בזק!!!

נגמר עידן מודם בהשאלה בבזק

זה או מודם בקנייה בעלות חד פעמית של 99 או 10X24 על בעת שידרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עברתי להוט. ניגשתי לדוכן מכירה באחד הקניונים והצלחתי להוציא התקנה בחינם. בדיוק כמו שחשבתי שיהיה. הצטרפתי לחבילת קומפקט עם 100 מגה , ממיר מקליט ו16 ערוצים ב199. להתראות בזק.

לגבי בזק, שאלתי את הנציגה כמה פעמים לגבי המודם והיא אמרה שהמודם נשאר אצלי.

אתה אמור גם לקבל קו טלפון עם 60 דקות כל חודש.

ואם אתה רוצה אתה יכול לקבל יותר מ- 16 ערוצים חינם:

http://www.hot.net.il/UploadFiles/03_2013/35765_hot_narrow_pack.pdf

אתה יכול גם לרכוש ערוצים בתוספת כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...