אייבורי התחילו לייבא שני דגמים של מקלדות מכניות של Das עם סוויצ'ים חומים וכחולים - עמוד 4 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייבורי התחילו לייבא שני דגמים של מקלדות מכניות של Das עם סוויצ'ים חומים וכחולים

Splashy

Recommended Posts

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ההסבר כשלעצמו אולי נשמע מאד משכנע בתיאוריה, אבל אני מנסה לשחזר את מה שאתם טוענים בשתי מקלדות "פשוטות" שונות, וללא הצלחה. לא חשוב איפה אני לוחץ, באמצע או בקצה, וכמה פעמים, הרווח יורד לי באותו אופן, ומרגיש חלק לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההסבר כשלעצמו אולי נשמע מאד משכנע בתיאוריה, אבל אני מנסה לשחזר את מה שאתם טוענים בשתי מקלדות "פשוטות" שונות, וללא הצלחה. לא חשוב איפה אני לוחץ, באמצע או בקצה, וכמה פעמים, הרווח יורד לי באותו אופן, ומרגיש חלק לגמרי.

תנסה בפינה ולאט, אין מצב שלא תרגיש(מרגישים את ציר המקש מתחכך בדופן הפנימית של הגומה/קדח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סחטיין על האיתור... :yelclap:

128 שקל זה המון.. אלא אם אתה בעלים "גאה" של מקלדת כזו. :xyxthumbs:

דרך אגב אנשים ..פה ממש אפשר להבין אין כל סוויץ' עובד(בתחתית הדף):

http://www.ebay.com/itm/CHERRY-MX-Series-Keyswitches-Black-Keyboards-Switches-ORIGINAL-/120951918447?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c294bcf6f

Luxurious בשבילך..תראה מה רשום ליד כל סוויץ', בגלל זה בעקרון בחרתי שחורים:

Black

It has minimum click sound. Trigger requires only press 1.5mm. The most suitable in the or the fastest typing.

במשחקים כמו טומב ריידר אתה מבין למה כדאי שחורים או אדומים, לא חסכו שם בהמון לחיצות מהירות(שעם כחולים או חומים)

היית מעיר את כל הבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שנתקלתי בזה בעבר כשחיפשתי Keycaps להחלפה. הצלחתי בורדרלנדס 2 הצליח לשבור לי אחד.

יש באיביי איזו חברה שמוכרת כל מיני Layouts הזוים כאלה שמתאימים לכל מקלדת MX כמעט, אבל אני לא זוכר את מילות החיפוש וזה לא באמת כזה חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lux, מהשימוש שלי, הרגשתי את זה בצורה דיי חזקה.

idan, לפי המרחק שהאצבע שלך צריכה ללכת כדי להגיע לכל אחד מהכפתורים.

באיזור הירוק אתה מניח את האצבע וזה נלחץ, באיזור הצהוב זה משהו שאתה לא משתמש בו הרבה, אז אתה 'זורק' אצבע אז היא נותחת הרבה יותר חזק, וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזור הירוק אתה מניח את האצבע וזה נלחץ, באיזור הצהוב זה משהו שאתה לא משתמש בו הרבה, אז אתה 'זורק' אצבע אז היא נותחת הרבה יותר חזק, וכו'.

לפי ההיגיון הזה הצהובים צריכים להיות יותר כבדים, אבל הם יותר קלים. לדעתי הסיבה היא כי אלה המקשים שמיועדים לאצבעות ה"חלשות" (קמיצה וזרת). ההסבר שלך מתאים יותר למקשים הכחולים (שהם אכן כבדים יותר ונמצאים מחוץ לאזור ההקלדה). הסיבה לכובד המוגזם של המקשים האדומים היא די ברורה - המקשים הקדמיים הכי נוטים להלחץ בטעות.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...