אייבורי התחילו לייבא שני דגמים של מקלדות מכניות של Das עם סוויצ'ים חומים וכחולים - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייבורי התחילו לייבא שני דגמים של מקלדות מכניות של Das עם סוויצ'ים חומים וכחולים

Splashy

Recommended Posts

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

להערכתי המחיר של G710+ עוד ירד אחרי שתהיה קצת תחרות בארץ. בינתיים רק ל-KSP יש אותה במלאי.

חבל מאד שהם לא מיבאים את המקלדות החלקות.

אני יכול להעיד נסיון אישי שאחרי חודש עם אחת כזו, לא יהיה אכפת לכם יותר ממש יש על המקלדת.

אני חושש מהבלבול בין מקשי סימני הפיסוק בעברית ובאננגלית.... איך אתה מתמודד עם הבעיה הזאת?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בימים הראשונים כשהקלדתי עליה, ראיתי את כל האותיות in my mind's eye, עד כמה שזה נשמע מוזר.

בנקודה מסויימת המוח שלי הבין שלהסתכל עליה לא יעזור לו יותר מדי ופשוט החליט שעדיף לתפוס את הטעויות על המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלפטופ שלי נקנה בארה"ב. כמובן שאין עליה אותיות בעברית. חיפשתי לבצע חריטה (יש תאורה אחורית). תוך שבועיים-שלושה התרגלתי למקלדת

ועד מהרה התחלתי להקליד עיוור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם העברית אני חושב שאסתדר. האנגלית זה מה שאני חושש ממנו.

בכל מקרה, אני חושב שהכי נכון זה לקנות מקלדת רגילה עם keycaps כתובים ולקנות ערכה של חלופיים נקיים.

תמיד אפשר לשמור קובץ תמונה של מקלדת עם כיתוב למקרה שמתחילים להתבלבל או מקבלים blackout....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מספיק תשובות לשאלתך בדיונים הרלוונטיים.

המקלדות האלה לא אמורות לעלות 700 ש"ח, זאת סתם הגזמה ולכן כרגע אני נשאר עם המקלדת הרגילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יסביר לי איך המקלדות האלה ב700 שקל נותנות לכם יתרון על מקלדת פשוטה ואמינה לדוגמא ? במשחקים או כתיבה או כל דבר

כשתרצה באמצע משחק ללחוץ במהירות על מקש רווח למשל בקצה שלו והוא יתקע או לא ירד חלק, תזכור שבמקלדת מכאנית

זה לא יקרה לך ולא משנה באיזו מהירות או איפה תלחץ ובאיזו עוצמה, המכאנית תמיד תגיב ותספק את הסחורה, גם בעוד 10 שנים.

תחושת ההקלדה עלייהן נותנת חוויה אחרת(יותר נוחה) אמיתית, מקלדות של פעם היו מכאניות דרך אגב.

חוץ מזה חלק מהמקלדות הללו מצויידות בהמון פיצ׳רים כמו תאורה אחורית, מקשי קיצורים ועוד.

החסרון בהן... שרובן עושות רעש בהקלדה(תלוי בסוג הסוויץ׳).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקלדות של פעם היו מכאניות דרך אגב.

לא בדיוק, אבל פעלו בשיטה די דומה.

החסרון בהן... שרובן עושות רעש בהקלדה(תלוי בסוג הסוויץ׳).

לא. זה החיסרון של מי שמקליד.

הקלדה ללא רעש היא מיומנות. (הרעש נגרם מלחיצת המקש מעבר לנק' ההפעלה שלו עד נקישה בתחתית המקלדת = bottoming out)

הרעש בהקלדה יכול להיווצר גם במקלדת שאינה מכנית.

הסוויצ'ים הרועשים הם הקליקיים - בעיקר כחולים. קיימים גם ירוקים שהם נדירים יותר. בכל אופן הם מכוונים להיות כאלו.

מי שרוצה יכול לבחור בסוג אחר שאינו רועש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סותר את עצמך, הסוויצים הכחולים למשל לא משנה כמה תלחץ חלש, הם עדיין יעשו את הקליק.

ועם הרבה כאלו ביחד נוצר רעש, אתה לא קונה כזו מקלדת כדי ללחוץ עליה עדין.

ועוד משהו, אני רוצה לראות איך אתה או מישהו פה מצליח להקליד על המקלדת עם הכחולים בלי לעשות רעש,

כמו לתת לפיל ללכת בחנות חרסינה :bash:

כנראה שלא ממש ניסית אותה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...