קונסולת ה-PS4 הוכרזה! - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונסולת ה-PS4 הוכרזה!

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ולמה זה דבר טוב?

זה רק יגרום לאנשים לחכות עם הקניה של הPS4 כי הם יצטרכו להחזיק 2 מחוברות על מנת לשחק בכל המשחקים שלהם.

זה ממש טיפשי בייחוד בגלל שהם טוענים שכן יהיה backwards compability אבל רק באמצעות streaming. לפי זה, אפילו שיש לך את המשחק קנוי בPSN כעותק דיגיטלי, אתה *עדיין* לא יכול לשחק אותו בPS4 אלא אם תקנה אותו שוב!

:facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה זה דבר טוב?

זה רק יגרום לאנשים לחכות עם הקניה של הPS4 כי הם יצטרכו להחזיק 2 מחוברות על מנת לשחק בכל המשחקים שלהם.

זה ממש טיפשי בייחוד בגלל שהם טוענים שכן יהיה backwards compability אבל רק באמצעות streaming. לפי זה, אפילו שיש לך את המשחק קנוי בPSN כעותק דיגיטלי, אתה *עדיין* לא יכול לשחק אותו בPS4 אלא אם תקנה אותו שוב!

:facepalm:

לא טענתי שזה טוב.

יש מספיק אנשים שלא יחכו, במיוחד כאלה שיהיו לחוצים על משחקים חדשים. אחרים, ימשיכו לשחק ב PS3 מספיק זמן אחרי ההשקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל זאת מדובר בקונסולות שמסוגלות להריץ משחקים שמחשבים בינוניים + לא מסוגלים, כי זה הכל ענין של תכנות ופיתוח ייעודי.

אם XBOX360 הזקן מריץ משחק כמו HALO4 חלק, אין מה להשוות בין לקונסולה, זה הכל ענין של תאימות.

עוד לא ניתקלתי במישחק שהמחשב הקודם שלי לא הריץ בכלל במצב שחיק (לא הגדרות גבוהות או דברים כאלו )

והוא היה Q6600 \4 גיגה זיכרון \ו8800GT

המחשב שיש לי היום וזה שידרוג ב2000+ שקל

מכיל מעבד 5I די טוב

16 גיגה זיכרון

ו550TI ,ורוב המישחקים רצים על גבוה ,פחות או יותר מה שהPS4 יתן לפי השמועות על המיפרט הסופי

תזכרו שהשמועות מדברות על רכיבים לשוק הניד עם צריכת חשמל נמוכה יחסית ,ולא רכיבים לשוק הניח

ככה שעם כל התאימות והשטויות עדין

הPS4 יוצא בסוף השנה ,תחשבו עוד 3 שנים איך החומרה שלו תיראה מול שכל הזמן מיתקדמים

זה שמישחקים ירוצו בכלל חברות זה ברור

אבל שמחשבים כבר יעברו ל4K בעוד כמה שנים ,וכבר יצא הסנונית הראשונה (כרטיס מסך של הנווידה ) ,הPS4 ישאר בFHD

ולמרות זאת מתי שאו אני יקנה אותו ,בשביל כמה בילעדים לקראת הסוף

ואז ימכור אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין אנשים שטוענים פה שהקונסולה פרימיטיבית ומיושנת בניגוד לשוק ה-PC.

למה בדיוק אתם מצפים? שוק ה-PC מתחדש כל שנה, אתם יכולים להוציא רכיבים ולהחליף מתי שבא לכם וליצור את המחשב הכי מפלצת שיש.

מה ציפיתם שישימו לכם ב-PS4? הוא מכיל 8 ליבות CPU של AMD, זכרון 8GB במהירות DDR5, וליבה גראפית מסדרת 7000 האחרונה (אגב הליבה תהיה יותר חזקה מ-550TI בוודאות) ומסוגל להציג משחקים ב-1080p לעומת ה-PS3 שמציג ב-720p, זה כל מה שגיימר צריך בתאכלס.

אם היו שמים בפנים 3930K ו-GTX690 המחיר של הקונסולה היה 2000 דולר ואז הייתם אומרים שהקונסולה הזו יקרה בטירוף ואף אחד לא היה קונה אותה. במקום זה הם לוקחים חומרה טובה ומביאים אותה במחיר סביר לצרכן עם צריכת חשמל נמוכה ואתם מתלוננים שה-PC עדיין יותר טוב.

אף אחד כאן לא מתווכח שה-PC יותר חזק מהקונסולה, זו עובדה, אבל ההבדל הוא שבקונסולה בגלל ש-90 אחוז ממשאבי המערכת מנוצלים למשחקים והחומרה זהה בכל הקונסולות בניגוד ל-PC, המפתחים יכולים להוציא תוצאות שמשתוות אם לא עוברות פיסי במקרים מסויימים, רק סתכלו על משחקים כמו Uncharted 3, Last Of Us ו-God of War 3 בשביל להבין איזה דברים הצליחו להוציא מה-PS3 על חומרה בת 6 שנים ותחשבו איזה פוטנציאל אדיר יש לקונסולה הבאה להוציא ביצועים מהחומרה הנוכחית שהולכת להיות בה. ואגב עד ש- יהיה סטנדרט כבר יעברו עוד שלושה דורות של רכיבי מחשב, המחירים של זה בשמיים וזה לא ממש מעניין אף אחד אז זה בכלל לא פקטור פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הניצול של החומרה בקונסולה הרבה יותר טוב, במיוחד של המעבד.

אף אחד לא אמר שהקונסולה פרמיטיבית, מדובר בחומרה הכי חדשה שיש ל להציע, דברים שנראה בשוק בחודשים הקרובים (המעבד, הכרטיס מסך קיים גם היום).

לפי הנתונים שסוני פרסמו הכרטיס מסך יהיה מעט חלש יותר מ 7850.

אין מה להגיד שמדובר בקפיצה מאוד מרשימה בהשוואה ל PS3 אבל לא מספיק בשביל שהמשחקים יראו כמו ההדגמה של או הפרצוף של הזקן. אולי הם יצליחו להגיע לזה עם 30FPS ונפילות פריימים קשות (אלה אם כן הם מתכננים שהפנים יהיו על מסך מלא כי את זה לבד המכשיר כן מצליח להציג בצורה חלקה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואגב לא דיברתי אולי ספציפית על הטופיק הזה אבל בכל מיני תגובות טפשיות אנשים כותבים דברים כמו "הגראפיקה מיושנת, החומרה ישנה, יש לי בבית PS3 שמעלה אבק, החדש לא יהיה כלום מול המחשב..." וזה סתם מעצבן...

הכרטיס מסך אולי חלש מעט או משתווה ל-7850, אבל כמו שעשו ב-PS3 יכולים לעשות גם ב-, להעביר משימות עיבוד גראפיקה ופיזיקה למעבד ובכך לנצל יותר טוב את כרטיס המסך לרינדור בזמן אמת בזמן עם תמיכה של המעבד. ולמעשה ככה ה-7850 הקטן הזה יכול לבצע כמו 7950 לשם הדוגמא.

ואגב הרינדור של קאפקום והדמיית הפנים של Quantic Dream של האיש הזקן נעשו על ערכת פיתוח כמובן, אנחנו עדיין לא יודעים אם זו הגרסא הסופית, יש עוד 10 חודשים טובים עד שהקונסולה הזו תצא לשוק ודברים יכולים להשתנות, אם פתאום מחירי השבבים של חזקים יותר ירדו, אולי נראה שדרוג? אני חושב שמה שראינו זה בין 70-80% הקונסולה הסופית. לדעתי יהיה עוד בוסט קטן בביצועים, בגלל זה אולי הם נזהרו בהכרזה ולא אמרו באיזה GPU ספציפי מדובר.

כמו כן אנחנו עדיין לא יודעים באיזה כרטיס מדובר, אני קורא דיווחים כבר חודשים וכל מה שנאמר זה שהוא מסדרת RX100 שהיא 7000, אולי מדובר בכרטיס 7950? אין לדעת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ציפיתם שישימו לכם ב-PS4? הוא מכיל 8 ליבות CPU של AMD, זכרון 8GB במהירות , וליבה גראפית מסדרת 7000 האחרונה (אגב הליבה תהיה יותר חזקה מ-550TI בוודאות) ומסוגל להציג משחקים ב-1080p לעומת ה-PS3 שמציג ב-720p, זה כל מה שגיימר צריך בתאכלס

תיראה ההרגשה שלי היא שהPS4 תיפול בין קונסולה יקרה יחסית ,אני מעריך 500$ בהשקה

אבל גם לא "מיפלצת". ,כמו שהPS3 היה בהשקה

אתה מדבר על רכיבים 8 ליבות וכו ,אבל זה כניראה רכיבים שמיועדים לנידים ולא לניחים

הPS4 תכיל כרטיס שכניראה חזק משמעותית מה550TI שלי ,אבל אני קניתי את הכרטיס באיזה 700 שקל ,ועם אני לא טועה זה היה לפני שנה בערך

אני קניתי אותו ככרטיס מעבר ,שנתים אחרי שהקונסולות הבאות יצאו אני כבר ישדרג מה שצריך

תבין עוד 10 חודשים זה הרבה זמן בתחום הזה

וכרגע חוץ מהכרטיס מסך ,אני לא רואה צורך לשדרג אף רכיב בשנים הקרובות לקבל את אותם מישחקים בבערך אותה גרפיקה

שנתים אחרי שהPS4 יהיה בשוק הוא כבר יהיה דרג נמוך כניראה מול מחשב

ןלהזכיר לך זה חומרת

עם הוא היה מושק ב300$ היתי אומר WOW ,עם היו מאפשרים להתקין אליו אחרת כולל התמיכה בכרטיס מסך היתי אומר WOW

אבל כרגע כמו הWIIU וכמו שמיסתמן הXBOX3 -זה פשוט לא מלהיב אותי

אני יקנה את כולן בשלב כזה או אחר ,בגלל הבילעדים

אבל אין יתלהבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני מסכים שעוד שנה זה המון זמן מעכשיו והכרטיס כבר ייחשב מיד-ריינג' דור קודם, ונכון שהם אמרו שהכרטיס מסך מסוגל לתת מהירות של 1.84 TFLOPS שזה שם את הביצועים בין 7850 לבין 7870 אבל יש עוד מקום לשינויים אחרונים, אולי. גם לא היה אישור שאכן מדובר בחומרת , זו רק ספקולציה בשלב זה.

מה שכן, אני סומך על שהם יודעים מה הם עושים. אני ישבתי וצפיתי בכל אירוע ההכרזה עד 3 בלילה וראיתי את הפידבק של המפתחים שאמרו שסוני באו אליהם ושאלו אותם מה הם רוצים שיהיה בקונסולה כדי שהיא תתפקד הכי טוב. ואם באמת היו מעורבים בזה 10 צוותי פיתוח מובילים שייעצו להם מה לשים בקונסולה אז יש מצב שאנחנו הולכים לראות דברים מדהימים.

ושוב אני אחזור לנקודה של Uncharted 3, GOW3, Last Of Us. מה שרואים במשחקים האלה זה גראפיקה שאף אחד, גם לא האמינו שיהיה אפשר להוציא מהמכשיר הזה בזמן שהשיקו אותו. אני מאמין שהמפתחים ימצאו שיטות להוציא גראפיקה מדהימה מהדבר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב UNCHARTED 3 הם בקושי הצליחו לשמור על 30FS וזה מורגש, לא יודע מה יהיה ב THE LAST OF US. תזכור שגם הטקטורות במשחקים האלה נראה רע מאוד (בהשוואה למחשבים ולמה שראינו ב KILLZONE החדש).

השימוש במעבד לחישובים גרפיים זה אחת מהתכונות של ה CELL, אני בספק אם זה אפשרי על המעבד של (וגם אם כן אז התוצאות לא יהיו טובות).

הקונסולה תעלה 400-450$, לא נראה לי שהם יעלו מעל זה. אולי יהיה דגם שמודרג עם דיסק קשיח גדול יותר ו PSN PLUS לשנה שיעלה 500$.

המעבד מבוסס על ה jaguar החדשים, שזה מוזר. המעבדים האלה אמורים להיות התשובה של ל ATOM, לא בדיוק HIGH END. נראה לי שהם רק התבססו על ה jaguar ובנו עליו מעבד חדש שיהיה קרוב יותר למעבדי Axx של (כלומר הבחירה ב jaguar היא רק בגלל ההספק הנמוך יותר בהשוואה לחומרה בעלת אותם ביצועים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר הבחירה ב jaguar היא רק בגלל ההספק הנמוך יותר בהשוואה לחומרה בעלת אותם ביצועים).

אין פה איזה קסם ,ברגע שאתה הולך על הספק נמוך יחסית ,גם הביצועים יפגעו יחסית לדגם מקביל עם הספק גבוה

אני חושב שהשיקול שלהם היה מחיר ,צריכת חום,וכו

זה שהם יוכלו לבנות את הקונסולה בשימוש בכל 8 הליבות זה יתרון ,אבל אלו לא ליבות סופר דופר טורבו בדיוק

זה עדין בסופו של דבר תיהיה חומרה שכבר היום אפשר להרכיב מחשב הרבה יותר חזק

וזה 10 חודשים לפני שהקונסולה בשוק בכלל

בעניין המחיר צריך לזכור שהם זורקים הרבה לכל קופסא שזה לא זול בימיוחד

יהיה גם זוג מצלמות בכל קופסא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין היום משחק שעבר אופטימיזציה ל-8 ליבות, גם אין מחשב שיש לו זכרון RAM שהוא . הקונסולה הזאת היא מכונת משחקים שהורכבה בזכות התייעצות עם מפתחי המשחקים, שרצו קלה לתכנות ועדיין חזקה יחסית. הם יכלו בקלות גם לשים מעבד כפול יותר חזק, אבל כנראה שהמפתחים מעדיפים ריבוי ליבות. זה יעזור גם לשחקני המחשב, כי המשחקים יעברו אופטימיזציה לריבוי ליבות.

סוני למדה את הלקחים שלה מה-PS3, שהשתמש במעבד אקזוטי במיוחד, אבל קשה לפיתוח עד כדי כך שרוב ה-multiplats נראו יותר רע על ה-PS3. בסופו של דבר, גולת הכותרת של הדור הקודם - מעבד ה-cell, הקשה על הקונסולה, והזכרון היווה צוואר בקבוק עוד יותר חמור. עכשיו עשו הפוך - לקחו מעבד יותר סטנדרטי ושמו דגש על הזכרון, והקונסולה מקבלת מחמאות מכל המפתחים.

כמובן שאנשים עדיין מתלוננים שאין שם שני של 16 ליבות ומערך של 4 טיטאנים, אבל כמו שנאמר - haters gonna hate.

אני בכל אופן חושב שהמעבד וכרטיס המסך שנמצאים על אותו צ'יפ, וחולקים את אותו הזיכרון עוד יפתיעו רבים. במחיר של 450$ בערך מקבלים מכונת משחקים מודרנית, שבוודאות תריץ את המשחקים הכי חדשים ב-5 השנים הקרובות לפחות, כשטובי המוחות חושבים איך לסחוט אותה עד טיפת הביצועים האחרונה.

אני קונה אותה על היום הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה בדיוק מונע מ להשתמש בעיצוב של ה jaguar בשביל ליצור מעבד חזק יותר? זה מה שאינטל עשו עם ה C2D, הוא היה מבוסס על מעבדים שתוכננו פה בארץ למחשבים בעלי הספק נמוך. זה שהמעבד מבוסס על jaguar לא אומר שמדובר במעבד חלש, אם היכולת לבצע פעולות בסדר המהיר ביותר ולא בסדר שבו הן נכתבו גם אמור לתת שיפור כלשהו.

כרגע אנחנו עוד לא יודעים בכלל מה ההספק של המכשיר הזה או של המעבד שבתוכו,אני מהמר על מעבד שיהיה בערך כמו ה A8 או A10 (ההבדל בינהם הוא יותר הכרטיס מסך המובנה), קשה לי לראות את סוני הולכים על פחות מזה.

השימוש ב 8G GDDR5 גם הולך להקפיץ את המחיר של הקונסולה בהשוואה ל שכנראה יהיה ב החדש, בחירה טיפה מוזרה של אבל אני בטוח שהמפתחים מאוד אהבו את הרעיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין היום משחק שעבר אופטימיזציה ל-8 ליבות, גם אין מחשב שיש לו זכרון RAM שהוא . הקונסולה הזאת היא מכונת משחקים שהורכבה בזכות התייעצות עם מפתחי המשחקים, שרצו ארכיטקטורה קלה לתכנות ועדיין חזקה יחסית. הם יכלו בקלות גם לשים מעבד כפול ליבה יותר חזק, אבל כנראה שהמפתחים מעדיפים ריבוי ליבות. זה יעזור גם לשחקני המחשב, כי המשחקים יעברו אופטימיזציה לריבוי ליבות.

סוני למדה את הלקחים שלה מה-PS3, שהשתמש במעבד אקזוטי במיוחד, אבל קשה לפיתוח עד כדי כך שרוב ה-multiplats נראו יותר רע על ה-PS3. בסופו של דבר, גולת הכותרת של הדור הקודם - מעבד ה-cell, הקשה על הקונסולה, והזכרון היווה צוואר בקבוק עוד יותר חמור. עכשיו עשו הפוך - לקחו מעבד יותר סטנדרטי ושמו דגש על הזכרון, והקונסולה מקבלת מחמאות מכל המפתחים.

כמובן שאנשים עדיין מתלוננים שאין שם שני מעבדים של 16 ליבות ומערך של 4 טיטאנים, אבל כמו שנאמר - haters gonna hate.

אני בכל אופן חושב שהמעבד וכרטיס המסך שנמצאים על אותו צ'יפ, וחולקים את אותו הזיכרון עוד יפתיעו רבים. במחיר של 450$ בערך מקבלים מכונת משחקים מודרנית, שבוודאות תריץ את המשחקים הכי חדשים ב-5 השנים הקרובות לפחות, כשטובי המוחות חושבים איך לסחוט אותה עד טיפת הביצועים האחרונה.

אני קונה אותה על היום הראשון.

שאלה אחת פשוטה והיא -מה הקונסולה הזאת תיתן לך שאין לך בPC למישחקים ?

יהיו את הבילעדים של סוני שלחלקם כמו קילזון\ריסיסטנס וכו יש כבר מקבילים טובים במחשב

אפילו לאנצארטד יש את טומב רידר החדש שדי דומה

אבל מעבר לסוני עצמה מה תקבל שהמחשב לא יתן לך ?

הדור הזה הולך להיות אפילו יותר מולטיפלטפורם מהדור הקים

עם המחיר יהיה טוב אז אני יבין אנשים שיקנו בימקום מחשב או XBOX3

אבל סוני לא במצב כלכלי לסבסד הרבה

אני רק מקווה שזה ילחיץ את להוריד מחיר לWIIU ,לא מיתרגש מהWIIU כקונסולה

אבל רוצה את הבילעדים של

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...