GTX Titan - עמוד 8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX Titan

Tzach_n

Recommended Posts

• תגובות 152
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה עדיין כרטיס שלא משתלם לאף אחד חוץ מאנשי מקצוע , בגלל שבמחיר שלו (בחו"ל) אפשר לעשות מערך cf 7970 שמצריך רק ספק כוח של 750w + לוח מתאים , מה שיש גם ככה להרבה אנשים שמעוניינים בכאלה ביצועים.

ובכל מקרה גם gtx 690 וגם gtx 680 חזקים ממנו (אני יודע שזה בערך כפילות , אבל עדיין...).

אני חושב שהמחיר של לא צריך להיות גבוה מ3500 ש"ח ואפילו יותר בכיוון של 3000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יהיה לו מחיר ריאלי עד שלא תהיה לו תחרות.

אמר ואמר נכון. הטיטאן, כמו מעבד ה3960X מתהדרים בתג מחיר הזוי כי הם יכולים להרשות לעצמם. הם יודעים שהם לא מתבקשים על ידי כל אחד ושאין להם תחרות של ממש ולכן אם אפשר לתקוע מחיר שערורייתי אז למה לא?

בהתחשב בביצועים בלבד, הטיטאן לא צריך לעלות יותר מ-700 דולר. ב-1000 דולר אפשר לקנות צמד לייטנינג 680 ותנו לי לספר לכם, זה "קצת" יותר חזק במשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך מ- הגענו לדיון על LCD-TV בכלל?

מאוד פשוט

הטיטן מתהדר ביכולת מסכים בהרצים

אז רוצים לדעת איזה מסך מתאים לקבל כמה שיותר הרצים

זה שאתה מקבל 120FPS לא שווה כל כך אם אתה צופה ב- 60HZ , לא תבחין בהבדלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמר ואמר נכון. הטיטאן, כמו מעבד ה3960X מתהדרים בתג מחיר הזוי כי הם יכולים להרשות לעצמם. הם יודעים שהם לא מתבקשים על ידי כל אחד ושאין להם תחרות של ממש ולכן אם אפשר לתקוע מחיר שערורייתי אז למה לא?

בהתחשב בביצועים בלבד, הטיטאן לא צריך לעלות יותר מ-700 דולר. ב-1000 דולר אפשר לקנות צמד לייטנינג 680 ותנו לי לספר לכם, זה "קצת" יותר חזק במשחקים.

נכון אבל צמד 680 גם דורש ספק כח 750W לפחות, ולמישהו כמוני שיש לו ספק 650 (אמנם X אבל עדיין 650...) זו בעיה :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...