יצירת רשת ביתית קווית - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצירת רשת ביתית קווית

BeBest

Recommended Posts

אני לא מתכוון לחצוב / לקדוח כלום, כל התשתית בבית כבר מוכנה וכל מה שאני צריך לעשות זה להעביר כבל בתוך התעלות.

בכל נקודה (שקע) שאני מתכוון לעשות בקיר יש שקעים כאלו:

'>http://jpg.co.il/view/5123ce308e01d.jpg/"]5123ce308e01d.jpg

הבנתי שיש כמה סוגים (Gewiss,BTicino) ואין לי מושג איזה מהם מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז אתה צריך שקעים כאלה

http://www.mediagalaxy.co.il/rec/596-%D7%A9%D7%A7%D7%A2-%D7%92%D7%95%D7%95%D7%99%D7%A1-%D7%A2%D7%9D-%D7%97%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A8-RJ45-%D7%9E%D7%A1%D7%95%D7%9B%D7%9A-CAT6

שים לב שליד המתג אתה צריך 3 שקעים לפי התוכנית שלך

או 3 סיומות זכר.

אבל עדיפות לשקעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה פתחתי וראיתי שבאמת מדובר בשקעי גוויס ועל הדרך בדקתי כמה מקום יש לכבל.

מבחינת עובי, הCAT6 יותר עבה מכבל DATA של הוט? (שאני אדע בערך אם הוא יכנס או שאין סיכוי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בערך אותו דבר.

אני התקשיתי להעביר את ה cat6 בתעלה ריקה עם חוט שהיה שם כבר , אבל לעומת זאת ה cat5e , עבר חלק , אז....

אל תשכח שיש מקומות שבהם יכול להיות שאין את כל הנפח של הצינור , בגלל שהצינור נלחץ על ידי הקיר ובסיבובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה לך מאוד קשה להעביר אותו, לא בגלל המקום, אלא בגלל שתשחיל סטלבנד הוא יתלפף סביב הכבלים האחרים ויתקע מתי שהוא, מנסיון, עד 10 מטר אולי תצליח בכוח וכמה קללות עסיסיות באוויר, אבל מעבר לזה יהיה קשה, מה שאני עשיתי תוך כדי לקיחת סיכון הוא היה להוציא את הכבל של מהתעלה ולהשחיל את שני הכבלים ביחד, זה עבר חלק, אבל אתה צריך להכיר את הבית שלך ואיכות הבעיה בשביל שלא להיתקל בבעיות של עיקום צנרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת החלק הקשה הוא קטע של 3 מטר בערך מחדר אחד לבוידם ששם אני מתכנן לשים סויץ', בשאר החדרים שאני מתכנן להעביר כבל יש רק כבל קואקסיאלי בלי כבל טלפון אז אמור להיות יותר קל.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו...חלק אומרים סבון, אחרים אומרים מרגרינה, יש כאלה שאומרים שבכלל לא למרוח עליו כלום.

אגב מאיפה הכי כדאי להכניס אותו?

מהכניסה (שקע) לבוידם או מהבוידם לשקע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה איפה, דרך אגב אם החלק הקשה הוא רק 3 מטר אז זה אפשרי ביותר להעביר שם את הכבל ביחד עם שני הכבלים הקיימים, אני אישית השחלתי ללא סבון אבל היה לי מאד קשה, ורק בחלק שבו השחלתי 20 מטר כבל רשת(מקומה ב' לקומה א') נאלצתי להשתמש בסבון

דרך אגב, עד היום אני מרוצה מאוד מהרשת הקווית, אי אפשר בכלל להשוות אותה לרשת האלחוטית שהייתה לי מקודם, לא יציבה, איטית, עושה בעיות וכו... אין כמו קווית !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

טוב אחרי כל הדיבורים היום סוף סוף התחלתי בעבודה!

סיימתי היום שקע אחד בחדר (חיבור מהראוטר לשקע), ושמתי סוויץ' בבוידם וחיברתי אותו עם חיבור זכר מהשקע בחדר.

אני מחפש כלי ייעודי שיודע לבדוק את מהירות הרשת (LAN) כדי לדעת אם הכל באמת עובד כמו שצריך.

חשבתי על הורדה ב-FTP ממחשב למחשב אבל צריך כמה סשנים בשביל לנצל מהירות מקסימלית של 1Gbps..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...