ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 36 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

באג בארנקי לאנדרואיד חושף אותם למתקפות זדוניות וסכנת גניבה:

EuF_ANHwmCfv2BGObV9JLjTjeasJz4yr8fAlhUTvGtG92rLJNJ1a18o9egDzPyBPrA=w300

http://www.zdnet.com/security-flaw-leaves-android-bitcoin-wallets-vulnerable-to-theft-7000019259/

- - - תגובה אוחדה: - - -

חברה קנדית בשם Cointap מתכוננת לשווק כרטיסי מתנה בערכים שונים (של דולרים קנדיים) הניתנים לפידיון בביטקוין, וכך לאפשר לציבור להשיג בצורה פשוטה וקלה:

logo_100.png

http://www.coindesk.com/cointap-is-a-canadian-startup-offering-bitcoin-gift-cards/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להקפיץ? אתה מתכוון לעשות רווח מהבדלי השווי בין מטבעות?

אורן בא לך להקפיץ איזה מטבע ולעשות כמה שקלים על הדרך? ;-)

אתמול, נכנסתי לבורסה x עם 0.8 ובעשר דקות והפכתי את זה לכ1.0 עם מטבע y.

אמנם יכול מאוד להיות שקצת התמזל מזלי אבל גם לא חסר כמה חסרי נסיון ברשת שאפשר להרוויח מהם קצת :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי. לעשות מסחר ממכירה בגבוה לאחר קנייה בנמוך. אבל זה לא בשבילי בשלב זה. אני מחכה שהשער יעלה בצורה משמעותית, מה שאני צופה (לדעתי הפרטית לחלוטין) שיקרה עד סוף השנה הנוכחית. באדיבות הגל הבא של המשבר הכלכלי באירופה וביפן.

לא, אלא קניה ומכירה חכמה, כמובן אם יש שם פוטנציאל להקפצה כזאת..

כמו שעושה מר פונטאס..אלא אם כן מישהו דוחף לו מלא מטבעות ואז עמודת המכירה לא זזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ עכשיו יש אפשרות מצויינת לעשות זאת ..

יש הבדל של $18~ בין btc-e ל Mt.Gox ! !

עריכה :

שני האתרים נפלו ... btc-e חזר . mt.gox עדיין לא .. (יכול להיות שמוסיפים LTC ?)

נערך על-ידי Second Edition
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mulderfox,

אבל ייקח הרבה מאוד זמן (בסדר גודל של עשרות או אף מאות שנים) עד שמטבעות קריפטו יהפכו לסטנדרט שעשוי להחליף את המטבעות הפיסיים.

אני לא חושב כמוך. אני בטוח שזה עניין של כמה שנים. מישהו צריך רק להתחיל עם זה, מדינה אחת שתבטל את הנייר, וזה תיצור אפקט דומינו. למה שזה לא תהיה ישראל?

הרי אנחנו על הגענו לפסגות של , בעיקר במחשוב. אני חושב אולי לשלוח מכתב ליאיר לפיד לגבי זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שישראל, או כל מדינה אחרת, תרצה להחליף את מטבע המדינה שלה במטבע שאינו נשלט/מושפע על ידי הממשלה או מערכת הבנקאות?

כל הרעיון של מערכת שלטון הוא שליטה - שליטה בקבוצת אנשים, שליטה במערכת כלכלית, וכדומה. אתה מבקש מממשלה כלשהי לוותר על שלטון במערכת הכלכלית שתחתיו? ברצינות? אם כן, אתה נאיבי וחסר נסיון חיים.

מעבר לכך, ביטקוין נוצר במטרה מוצהרת להיות תחליף חתרני וחיצוני למערכת המטבע הגלובאלית. אם מדינות יתחילו לשלוט בו ברמת המיסוי, אז מה בדיוק השגנו? זה בדיוק ההיפך מכוונת המחבר (סאטושי נקמוטו).

גרמניה שיצרה תקדים בהכרה בביטקוין כמטבע פרטי מקובל (http://www.paritynews.com/2013/08/19/2379/germany-bitcoin-is-private-money-and-bitcoin-mining-is-private-money-creation/), מתכננת למסות את רווחי ההון שיתקבלו כתוצאה ממסחר בו. האם זו המטרה שעבורה נוצר ביטקוין?

mulderfox,

אני לא חושב כמוך. אני בטוח שזה עניין של כמה שנים. מישהו צריך רק להתחיל עם זה, מדינה אחת שתבטל את הנייר, וזה תיצור אפקט דומינו. למה שזה לא תהיה ישראל?

הרי אנחנו על הגענו לפסגות של , בעיקר במחשוב. אני חושב אולי לשלוח מכתב ליאיר לפיד לגבי זה.

נערך על-ידי mulderfox
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אזרחים בגרמניה נדרשים למלא הצהרת מס בסוף כל שנה הכוללת את הנכסים שלהם והצהרת הון. ייכנס בעמודת נכסים כמו רכוש. השאלה היא, אם אנשים לא ירשמו את אחזקות הביטקוין שלהם, איך ימסו אותם, וגם איך יעקבו אחר הרווחים וההפסדים שלהם במסחר ביטקוין?

איך ימסו אותו ?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם, כבר כמה ימים שאני קורא על הנושא הזה של כריית מטבעות וירטואליים וכו', רק היום חשבתי לחפש על מידע בעברית :facepalm:

אז הגעתי לדיון הזה...

ממה שאני רואה כרייה של המטבע הזה היא לא בדיוק הדבר הכי משתלם על כרטיס מסך נכון להיום, אבל מסחר בו יכולה להיות הרפתקה מעניינת בסיכון של כמה מאות שקלים.

אני שוקל להתחיל "לשחק" עם זה קצת בקרוב, אבל אני לא מבין בזה יותר מדיי ויש לי כמה שאלות:

נניח באתר BTC-E:

*יש שתי עמודות של BUY וSELL, הערכים של כל קנייה או מכירה שונים מזה שקדם להם, למה ?

* איך זה עובד בעצם ? אני מוציא את זה למכירה וצריך לחכות שמישהו יקנה את זה או שברגע שאני לוחץ SELL/BUY זה נמכר/נקנה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) יש את העמודות בשביל שתראה את הצעות המכירה/קנייה הקרובות (שכביכול, תדע לאן השוק הולך)

2) אם יש מישהו שמוכן לקנות/למכור במחיר שלך אז ההצעה תתקיים מיידית , אם לא היא תכנס לספר הפקודות .

3)לגבי כרייה , יש וויכוח קטן , אם היא משתלמת או לא . (ההכנסה מול עלות החלקים/חשמל). משיטוטים בפורומים בחו"ל הבנתי שהיא משתלמת רק מעל קצב מסויים ..

בכל מקרה יש כאן חברה שכורים , אולי הם יענו לך ..

אם בא לך בתור השקעה ארוכת טווח , ההערכה שזה יעלה .

אבל אל תשים שם כסף , שאתה לא מוכן לאבד !

נערך על-ידי Second Edition
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נניח וקניתי 100 LTC, המחיר כרגע הוא 2.4 LTC/USD.

אם אני שם אותם למכירה ב2.44 לאחד כלומר 244$, זה בעצם יושב ומחכה שם עד שהמחיר יגיע קרוב ל2.44 ואנשים יתחילו לקנות במחיר הזה ?

ואז אני בעצם ברווח של 4$ (או שהוא לא יגיע לשם לעולם והמחיר יצנח ואז זה לא יהיה שווה כלום ואני מפסיד 240$ :)..)? אני מבין נכון ?

עריכה:

יש עמלה על כל מכירה/קניה או שאפשר לשבת על זה כל היום ולמכור/לקנות על שינוי של כל 0.0000X ?

נערך על-ידי yaron.c
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...