ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 30 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

אתה כורה עם הארנק?

דרך אגב, מדובר בשני אלגוריתמים שונים, ביטקוין מבוסס על sha-256, ולייטקויין עם הפתרקויין זה scrypt שהוא יותר קשה לכרייה -- בגלל זה גם המהירות של כל המטבעות ממשפחת scrypt נמדדים ב-KH/s ולא ב-MH/s.

אני ניסיתי להפעיל מחשב עם 2גיגה זיכרון והוא לא הצליח להתחיל את הכרייה אפילו. איפשהו ראיתי שהדרישה לכריית לייטקויין היא 4גיגה זיכרון.

גם מבחינת זיכרון כרטיס מסך הוא זולל יותר.

אה ולפי מה שהבנתי צריך למצוא הגדרות מתאימות למטבעות scrypt (לייטקויין, פתרקויין וכו) כי הם שונים ממטבעות sha-256 (ביטקיין והחברים האחרים) (אני מדבר על Overclocking). בלייטקויין חשוב Memory clock ולביטקויין Core Clock.

לא, אני כורה עם גרסת האלפא של GUIMINER המיוחדת לליטקויין ומטבעות מותאמי SCRYPT אחרים. יש לי שמונה גיגה זכרון עבודה, וכרטיס מסך 5850 של . אבל נראה לי שהכרייה מחממת אותו בהדרגתיות, וכאשר הוא מגיע לשמונים ומשהו מעלות, המחשב קורס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע מהן הגזרות(והחדשות) האחרונות על המטבע ?

משום מה mt.gox נהייתה לא ידידותית למשתמש .. (הפסיקו לעבוד עם כל מיני שירותים , בעוד ש btc-e , רק הגדילו את רשימת השירותים עמם הם עובדים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://www.facebook.com/MtGox/posts/484532824964463

בקצרה על Mt.Gox,

- הפסקת משיכות (זמנית) בדולרים עקב בעיה עם הבנק שהם עובדים איתו כי הוא לא מסוגל לבצע כמות כזאת של העברות.

- מנסים למצוא פתרון לזה, הם הולכים להישתמש באנשים שלהם כדי לבצע את המשיכות באופן ידני.

- הולכים להוסיף לייטקוין למערכת שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני חסמים מאוד - מאוד רציניים להמשכת עליית המטבע .. (litecoin)

מישהו שם שני פקודות מכירה :

הראשונה ע"ס 13000~ לייטקוין , שווה ערך ל 40000~ דולר ..

השנייה ע"ס 11000~ לייטקוין , ששוה ערך ל 34000~ דולר ..

(יכול להיות שאלה שני אנשים שונים - אבל זה נראה מאוד מתואם .. קיצור : מישהו מעוניין בהורדת ערך המטבע והצליח בזה)

עריכה : "תפסתי" אותו עושה את זה שוב ..

עכשיו אני דיי בטוח שיש מישהו שרוצה לדחוף את השער למטה ..

attachment.php?attachmentid=3170&d=1372541291

נערך על-ידי Second Edition
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבא נחשוב מה אל קאידה יכולים לעשות עם כוח עיבוד שכנראה משתווה לכח של ...

רמז: הם לא יושבים בבונקרים עם קלאצ'ניקובים ומתפללים לאללה כל היום. אולי הזוטרים, אבל יש masterminds מבריקים שהם אנשים נורמטיביים לחלוטין, אזרחים בריטים, אמריקנים, אוסטרלים, you name it, מהנדסים ואקדמאים בכירים - שיכולים ועוד איך להשתמש בכח עיבוד זמין שכזה. מזכיר שלכל נחש יש גם ראש.

נערך על-ידי Cha0stAlker
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...