בבקשה מפרט למחשב למטרות משחקים וסרטי HD-עד 5500 K ללא ציוד הקפי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בבקשה מפרט למחשב למטרות משחקים וסרטי HD-עד 5500 K ללא ציוד הקפי

popop

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 5500

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לחסוך

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 500

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים ותכני HD-צפייה בסרטים, עריכה

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. כל המשחקים החדשים והכבדים וויצ'ר 2, פאר קרי 3 וכו' וכו'

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 1280X920 -גודל מסך 22 אינץ' של MAG hd ready

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? בינוניות-גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים-. יש צורך במקלדת ועכבר נוחים..אבל לא יקרים מדי

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

אין צורך ברמקולים ובמסך

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 7

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא צריך לכלול , יש צורך להרכיב את המחשב ולהתקין (לא חוקי/ מקורי)

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. עפולה

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). תמיכה בUSB 3, כרטיס מסך טוב מבית נבידיה-ג'יפורס, הארדיסק גדול-לפחות 3 TB.

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שזו הרזולוציה? תן בבקשה את הדגם המלא של המסך שברשותך.

גם אם מדובר ברזולוציה של 1280X1024, אלא אם אין לך כל כוונה להחליף מסך ואתה מרוצה ממנו אפשר להכניס

בתקציב הזה מסך הרבה יותר איכותי עם רזולוציית FHD עדכנית שתוסיף לא מעט לחווית הגיימינג, בכל מקרה אם החלפת

המסך היא לא אופציה אפשר לחסוך פה חלק גדול מאוד מהתקציב מכיוון שברזולוציה הזו כרטיס חזק מידי יוגבל קשות ע"י

הרזולוציה ואפשר להסתפק בכרטיס פשוט יותר.

ציינת עריכה בשימושים, כדאי מאוד להרחיב על אילו תוכנות מדובר ותדירות העבודה.

כמובן שאף חנות נורמלית לא תתקין ללא רישיון חוקי, כמובן שיש לקחת בחשבון שמערכת הפעלה חוקית תעלה

כמה מאות שקלים אז אם ברצונך אחת גם את זה כדאי לציין בבירור, כולל איזו אתה רוצה (WIN7\WIN8).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שזו הרזולוציה? תן בבקשה את הדגם המלא של המסך שברשותך.

גם אם מדובר ברזולוציה של 1280X1024, אלא אם אין לך כל כוונה להחליף מסך ואתה מרוצה ממנו אפשר להכניס

בתקציב הזה מסך הרבה יותר איכותי עם רזולוציית FHD עדכנית שתוסיף לא מעט לחווית הגיימינג, בכל מקרה אם החלפת

המסך היא לא אופציה אפשר לחסוך פה חלק גדול מאוד מהתקציב מכיוון שברזולוציה הזו כרטיס חזק מידי יוגבל קשות ע"י

הרזולוציה ואפשר להסתפק בכרטיס פשוט יותר.

ציינת עריכה בשימושים, כדאי מאוד להרחיב על אילו תוכנות מדובר ותדירות העבודה.

כמובן שאף חנות נורמלית לא תתקין ללא רישיון חוקי, כמובן שיש לקחת בחשבון שמערכת הפעלה חוקית תעלה

כמה מאות שקלים אז אם ברצונך אחת גם את זה כדאי לציין בבירור, כולל איזו אתה רוצה (WIN7\WIN8).

בעקרון אני עובד על הנייד שלי כרגע כי הנייח לא עובד תקופה ארוכה ולא זכרתי את הרזולוצייה במדיוק..בכל אופן אני מאמין ש1280X1024 זו רזולוציה מספיק גבוהה עבורי.

עריכה זה השימוש השלישי והכי פחות תדיר...עריכת סרטונים בפרימייר..השימוש העיקרי באמת הוא לגיימינג ולצפייה בסרטי HD

ממ אני דווקא מכיר חנות בשכוונה שלי שמתקינה מערכות ווינדואוז פרוצות..אבל אם אתה אומר שאין דבר כזה אז אין צורך בהתקנה שלה-אני כבר אתקין לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאמרתי חנויות נורמליות התכוונתי לחנויות מקצועיות ואמינות עם היצע גדול ומחירים תחרותיים ולא לחנויות שכונתיות

שלרוב ההיצע שלהן דל, הן יקרות יותר ולעיתים כמו במקרה הזה מרשות לעצמן לעבור על החוק.

בגדול כמו שציינתי אין ממש צורך לנצל את כל התקציב גם בשילוב קשיח בנפח גדול במיוחד לבקשתך.

אני אתן בסיס להתחלה ומשם אציע כמה אפשרויות אם תרצה לנצל עוד מהתקציב לטובת דברים שיביאו תועלת:

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Quad-Core i5 3470 3.2Ghz 6MB Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪889

קירור למעבד:

Intel Original 1155 ליבת נחושת - עד 95W

כמות: 1 - מחיר: ₪44

לוח אם:

Gigabyte GA-B75M-D3H

כמות: 1 - מחיר: ₪347

מארז:

FRACTAL CORE 3000 + SEASONIC ECO 500W - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪550

זיכרון:

Hynix Original 4GB DDR3 1600 - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 2 - מחיר: ₪107

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda, 7200.14, 3TB, 3.5

כמות: 1 - מחיר: ₪753

כרטיס מסך:

Sapphire 7850 1GB GDDR5 HDMI DP - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪900

כונן אופטי:

LG DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ₪99

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪3796

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 3721 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/berzqc2h

1. אפשר ללכת על קירור מעט שקט ואיכותי יותר, בתוספת מארז שקט במיוחד אם השקט ממש חשוב, לדעתי

רמת השקט שתקבל משינויים אלו יהיו באיזור רמת השקט, 8+.

קירור למעבד:

ZALMAN 8000T PLUS SI EDITION - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪120

מארז:

באנדל Fractal Design Define R3 + Seasonic 500W לבן - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪650

סה"כ: ₪770

התוספת במחיר תיהיה 176 שקלים. אם רמת שקט נורמטיבית ולא רועשת מספיקה לך, אתה יכול להישאר אם

האופציה הקודמת.

2. בתוספת 490 שקלים ניתן לצרף למערכת ההפעלה שנותן בוסט מהירות נחמד בשימושי יום יום.

3. מקלדת ועכבר נוחים זה עניין של העדפה, כל באנדל יעשה את העבודה ביחס למחיר שמשקיעים לכן כדאי

שתבחר משהו בעצמך שנראה לך שיהיה לך נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאמרתי חנויות נורמליות התכוונתי לחנויות מקצועיות ואמינות עם היצע גדול ומחירים תחרותיים ולא לחנויות שכונתיות

שלרוב ההיצע שלהן דל, הן יקרות יותר ולעיתים כמו במקרה הזה מרשות לעצמן לעבור על החוק.

בגדול כמו שציינתי אין ממש צורך לנצל את כל התקציב גם בשילוב קשיח בנפח גדול במיוחד לבקשתך.

אני אתן בסיס להתחלה ומשם אציע כמה אפשרויות אם תרצה לנצל עוד מהתקציב לטובת דברים שיביאו תועלת:

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il .

מעבד:

Intel Quad-Core i5 3470 3.2Ghz 6MB Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪889

קירור למעבד:

Intel Original 1155 ליבת נחושת - עד 95W

כמות: 1 - מחיר: ₪44

לוח אם:

Gigabyte GA-B75M-D3H

כמות: 1 - מחיר: ₪347

מארז:

FRACTAL CORE 3000 + SEASONIC ECO 500W - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪550

זיכרון:

Hynix Original 4GB DDR3 1600 - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 2 - מחיר: ₪107

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda, 7200.14, 3TB, 3.5

כמות: 1 - מחיר: ₪753

כרטיס מסך:

Sapphire 7850 1GB GDDR5 HDMI DP - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪900

כונן אופטי:

LG DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ₪99

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪3796

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 3721 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/berzqc2h

1. אפשר ללכת על קירור מעט שקט ואיכותי יותר, בתוספת מארז שקט במיוחד אם השקט ממש חשוב, לדעתי

רמת השקט שתקבל משינויים אלו יהיו באיזור רמת השקט, 8+.

קירור למעבד:

ZALMAN 8000T PLUS SI EDITION - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪120

מארז:

באנדל Fractal Design Define R3 + Seasonic 500W לבן - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪650

סה"כ: ₪770

התוספת במחיר תיהיה 176 שקלים. אם רמת שקט נורמטיבית ולא רועשת מספיקה לך, אתה יכול להישאר אם

האופציה הקודמת.

2. בתוספת 490 שקלים ניתן לצרף למערכת ההפעלה שנותן בוסט מהירות נחמד בשימושי יום יום.

3. מקלדת ועכבר נוחים זה עניין של העדפה, כל באנדל יעשה את העבודה ביחס למחיר שמשקיעים לכן כדאי

שתבחר משהו בעצמך שנראה לך שיהיה לך נוח.

תודה..כמה הערות:

האם החלפת המעבד מI5 לI7 תייקר בהרבה את המפרט? סה''כ עד שאני קונה אז שיהיה הדגם הטוב יותר..

ציינתי שאני מעוניין בכרטיס של ג'יפורס..לאיזה דגם הכרטיס שאתה הצעת לי משתווה? בREADON אני פחות מבין..

אין צורך בSSD..וגם בתוספות למען השקט זה די מיותר לטעמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיותר לחלוטין, הדגם "הטוב ביותר" של ה-I7 עולה מעל 5K, וכמו שזה לא שפוי להוציא סכום כזה בשימושים שלך

על הטוב ביותר גם אין צורך לקחת מעבד I7 ב-1.5K שלא בא לידי ביטוי וישב מבוזבז מאחד שזול במאות שקלים

ומספיק די והותר לשימושים שלך. עדיף להשקיע כבר על משהו פרקטי שכן נותן תמורה לשימושים כמו .

"בREADON אני פחות מבין.."

לא הבנתי את המשפט הזה.

ה-7850 בגרסתו הזולה ביותר היא לדעתי המקסימום של המקסימום שכדאי להוציא לגיימינג ברזולוציה הזו, ויכול

להיות שגם הוא מוגזם, כמו שציינתי לקחת כרטיס חזק מידי לרזולוציה נמוכה היא פשוט בזבוז כסף בדיוק כמו

לקחת מעבד I7 לגיימינג.

אתה רוצה ללכת על-GTX660 ב-1100 שקלים שלדעתי יהיה מוגזם עוד יותר בבקשה, דגם חלש יותר

הוא ה-650TI שעולה בערך 750 שקלים אך הכדאיות של קניתו למערכת גיימינג לדעתי בספק מאחר

ויש את ה-6850 שדי זהה לו בביצועים ב-590 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...