מה משתלם לקנות ב-ebay? - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה משתלם לקנות ב-ebay?

deluxe

Recommended Posts

אני יודע גם שחלקי מחשב ופלאפונים לא צריכים לשלם מע"מ על 300 דולר נידמה לי (לאומת הנעלה וביגוד )

(וגם פה זה תלוי קניתי מאייבי משקפי שמש נדירות משומשות ובגלל זה היה משומש כניראה לא לקחו מע"מ =] )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אגב, מה אני עושה אם אני קונה מוצר כמו למשל מארז ל-HDD עם USB2.0 והוא לא עובד כמו שצריך / יש תקלה כלשהי / מגיע פגום?

הרי אני צריך להחזיר את המוצר וגם זה עולה כסף, לא?

המוכר מחזיר לי את עלות המשלוח שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, מה אני עושה אם אני קונה מוצר כמו למשל מארז ל-HDD עם USB2.0 והוא לא עובד כמו שצריך / יש תקלה כלשהי / מגיע פגום?

הרי אני צריך להחזיר את המוצר וגם זה עולה כסף, לא?

המוכר מחזיר לי את עלות המשלוח שלי?

דבר שלמדתי מכאן וגם מניסיון - המוכרים באיביי פשוט מפחדים מפידבק שלילי (אני גם מקפיד לתת פידבק אחר כל קנייה).

הם יבואו לקראתך כמה שאפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוכר בדרך כלל יחזיר לך את כל הכסף כולל המשלוח בלי לבקש שתחזיר את המוצר , אבל מבחינת הוא יכול לבקש שתשלח לו את זה בחזרה על חשבונך(זה בדרך כלל קורה רק במוצרים יקרים ומוכרים קטנים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שנאמר הם מאוד מקפידים על פידבק.

יצא לי מס' פעמים או לקבל החזר או ששלחו לי חדש או לאחורנה יצא לי לשלוח מוצר, איך ששלחתי הוא שלח לי אחד חדש בלי לראות אם הוא הגיע או לא בכלל[שלי]

אגב המשלוח לא כזה יקר

מכתבים עד חצי קילו זה 11.90

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה חברים.

כל מקרה לגופו, וכמובן שאם תלך ישר על המוצר הראשון שאתה רואה בתוצאות סביר להניח שהוא יהיה לא משתלם...

מה הכוונה הראשון שאני רואה?

אם אני מוודא שהמוכר TOP RATED ויש לו פידבקים חיוביים ורזומה עשיר של מכירות אני יכול להיות רגוע, לא?

אגב, בדקתי את המחירים באיביי של מוצרים מסוגים שונים, ושמתי לב שמוצרים מקוריים שיש להם יבואן מסודר (עטי פיילוט למשל) לא משתלם להביא, אפילו שהם קטנים והמשלוח שלהם לא יקר במיוחד. כנראה שזה תלוי גם בארץ היצור של המוצר ובכמות שמביאים אותו לארץ...

זה באמת נכון לבדוק כל מקרה לגופו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה נוספת:

מה לגבי החזרות?

כתוב החזרות תוך 7 ימים.

הרי המוצר מגיע אלי אחרי הרבה זמן בגלל המשלוח.

איך מתאמים את ה-7 ימים האלו כשזה תלוי במשלוח ולא בך?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון אישי עם עטיי פילוט 0.4 (הדקים), באיביי זה ממש לא משתלם. הכי טוב זה לקנות סיטונאי מקרביץ/היבואן באריזה של 12 (או 10 אאל"ט) בבערך 60 ש"ח. זה מוזיל בכמה שקלים כל עט וזה דיי משמעותי! החסרון כמובן שמדובר על אריזה של צבע בודד (שחור וכחול הכי שמיש לדעתי). אני לא רואה בעיה בקניה שכזו כי זה משהו שאני אישיתי משתמש בו באופן תדיר בלימודים לשירטוטים וכד' ולא מתקלקל או פג תוקף לאורך זמן.

איביי זה המקור הכי טוב לפיצ'פקעס שיש. קניתי שם עד היום באלפיי שקלים אם לא עשרות אלפיי. כל פיפס קטן אני פותח את איביי,DX וכד', השוואת מחירים קצרה ובהתאם למחיר בארץ והדחיפות שלי למוצר אני קונה. לרוב המוצרים שאני קונה באיביי זה מוצרים קטנים בדולרים בודדים שבארץ לוקחים עליהן פי כמה וכמה יותר.

חברים שלי צוחקים עלי כ"כ שאני משווה כל שטות שאני קונה ומתעסק עם כסף, שהם אומרים שאני משווה גם באיביי מחירים של פירות וירקות :lol: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מוצרים עם אחריות שהיא חשובה

לפעמים כדאי לקנות מוצר מסוים דווקא בארץ (למרות המחיר הגבוה שלו יחסית לאיביי)

בגלל עניין האחריות

ולגבי מדיניות ההחזרות אני לא יודע אבל אני בספק אם תשתמש בזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...