מה משתלם לקנות ב-ebay? - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה משתלם לקנות ב-ebay?

deluxe

Recommended Posts

אני לפני כמה ימים החזרתי לאייבי מגפיים שהזמנתי שלא ישבו לי טוב ברגל ושלחתי והחזירו לי את כספי(ברור שהפסדתי על המשלוחים ובסוף גםשילמתי מכס) אבל קיבלתי את המחיר של המגפיים חזרה שזה היה סכום לא מבוטל וזה עדיף מאשר ישבו בארון

ככה שיש אופציה להחזיר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זאת אומרת שמקובל באיביי שהמוכר לוקח על עצמו את עלות המשלוח אליך גם במקרה של החזרה?

אם אני מחזיר את המוצר כי התחרטתי המשלוח חזרה למוכר על חשבוני או שיש מוכרים שמחזירים?

מה לגבי פגם במוצר? המשלוח חזרה למוכר יוחזר על ידו? הרי מה אני אשם שהוא שלח לי משהו דפוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אומרת שמקובל באיביי שהמוכר לוקח על עצמו את עלות המשלוח אליך גם במקרה של החזרה?

אם אני מחזיר את המוצר כי התחרטתי המשלוח חזרה למוכר על חשבוני או שיש מוכרים שמחזירים?

מה לגבי פגם במוצר? המשלוח חזרה למוכר יוחזר על ידו? הרי מה אני אשם שהוא שלח לי משהו דפוק?

הכל לפי ההגדרות של המוכר. הרוב המוחלט של המוכרים לא מאפשרים משלוח חזרה. היה לי מקרה שקיבלתי פגום והמוכר לא היה מוכן לשלם את עלות המשלוח חזרה. לאחר DISPUTE המקסימום שהצלחתי להוציא הוא זיכוי של 10$ מאיביי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לך מה..

אני מזמין דברים באמת פשוטים כאלה כמו כולם מגני מסך ,מגנים לפלאפון מאווררים למחשב כאלו דברים..דברים יקרים אני מזמין בדרך כלל רק דברים שהם נדירים ואני יודע שאין בארץ( כי נגיד הרבה דברים בגלל המשלוח הרשום לא תמיד משתלמים )

את המשקפיים שהזמנתי מאייבי הם נדירות ולא מייצרים אותם 22 שנה ככה שבארץ אין סיכוי שהייתי מוצא אותם

אותו דבר המגפיים האלו לא מביאים לארץ

אז לדעתי דברים מיוחדים ונדירים או פיציפקס ..אייבי זה המקום הנכון! :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי עלות משלוח שהופכת הרבה דברים ללא כדאיים, משתמשים באיחוד חבילות ואז במקום תוספת של 40-50$ על משלוח מוצר יחיד מקבלים כמה מוצרים כאשר עלות משלוח של כל אחד יוצאת 10-15$ (תלוי במספר דברים, משקל ונפח כולל).

מוצרים זולים סיניים שמוכרים באיביי בדרך כלל מוכרים גם באתרים סיניים כמו dx.com, כדאי לבדוק קודם שם כי בקנייה דרך האתר שלהם הם לא משלמים אחוזים לאיביי אז המחירים נמוכים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אפשר לראות טבלת עם שיעור המכס שיש לשלם על כל מוצר?

שמעתי שהעלו את המכזה למוצרי חשמל ולאקטרוניקה האם זה נכון?

זוכר לי שזה היה עד 50$

מה עכשיו?

אני מעוניין לרכוש האם יצא לי זול יותר מebay?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה לבדוק גם את - האייבי הסיני.

יש שם מחירים אפילו עוד יותר טובים. :xyxthumbs:

אני לקוח מרוצה, אבל שימו לב שצריך לתת מס' אשראי.

איביי, שפייפאל בבעלותם, הפסיקו לאפשר שיטת תשלום דרכם באתר הזה.

כנראה נכנסו לפניקה... ובצדק! :lol:

הוא גם סולל דרך נוחה לרכישות סיטונאיות.

אנחנו צריכם לארגן קניות קבוצתיות דרכם, ולא דרך חנויות בישראל עם ההנחות העלובות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...