מה משתלם לקנות ב-ebay? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה משתלם לקנות ב-ebay?

deluxe

Recommended Posts

אני לא נוהג לקנות ברשת. אבל החלטתי לנסות לבדוק את הנושא...

כבר הרבה זמן שאני בודק מחירים של מוצרים באיביי, ואני לא מבין מה כולם מוצאים שם?

רוב הדברים הופכים ללא משתלמים בגלל עלות משלוח גבוהה.

יש איזה משהו שאני לא שם לב אליו ובגללו הכל נראה לא משתלם?

מה מומלץ לקנות דרך איביי?

אלו עצות תוכלו לתת למתחיל בתחום כדי להפיק תועלת מקסימלית?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש שני סוגים שונים של דברים שמשתלם לקנות באיביי.

הסוג הראשון זה דברים קטנים (כבלים, מתאמים ושאר הדוגמאות שהביא Gimel), שאפשר לעתים קרובות למצוא בגרושים עם משלוח בחינם.

הסוג השני זה מוצרים יקרים שאינם נפוצים בארץ והפרש המחירים מספיק גבוה כדי להצדיק את מחיר המשלוח (והמכס אם יש), לפעמים ברווח של מאות שקלים ויותר. דוגמה לזה תהיה אולי מסכי 27" הקוריאנים שדובר עליהם בפורום מסכים (וכמה מחברי הפורום גם קנו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שההקלות במכס ובמע"מ שנכנסו לא מזמן על קניות ברשת הפכו את לפחות משתלם מבעבר או שזה לא קשור?

אדרבא.

יש לך אינספור דברים שאתה יכול לקנות משם בדולר עד מקסימום כמה דולרים כולל משלוח. לרוב מסין\הונג קונג.

בחיים לא קנית משם כיסויים לטלפון? כבלים? אפילו בגדים...

רק היום קיבלתי מתאם slim port לטלפון והזמנתי inverter למסך של הלפטופ (17 דולר לעומת כמה מאות שקלים בארץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שההקלות במכס ובמע"מ שנכנסו לא מזמן על קניות ברשת הפכו את לפחות משתלם מבעבר או שזה לא קשור?

איך בדיוק? אם כבר אז להיפך - ההקלות אמורות לעזור יותר ליבוא אישי (כמו איביי) ופחות לחברות שמייבאות בכמויות.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוללות למינהן(נטענות רגילות,למצלמות,ללפטופים) כל סוגי המטענים,שעונים, אולרים,תבניות אפיה,חלקי אלקטרוניקה,כרטיסי ,דיסק און קיי למינהים, חלקי מחשב, פלאפונים, אביזרים לפאלפונים, מוצרי מטבח למינהם, מצתים, חלקים לרכב

בקיצור כל דבר כמעט, עושים בדיקה כמה יעלה עם משלוח ומכסים וכו' ורואים אםזה שווה לעומת המחיר בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק? אם כבר אז להיפך - ההקלות אמורות לעזור יותר ליבוא אישי (כמו איביי) ופחות לחברות שמייבאות בכמויות.

כמדומני, המטרה של ההקלות הייתה לגרום למחירים בארץ להתאזן מול המחירים בחול...

בכל מקרה, יכול להיות שהאיזון הגיע מהאיזון של הדולר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמדומני, המטרה של ההקלות הייתה לגרום למחירים בארץ להתאזן מול המחירים בחול...

גם אם זו המטרה, הקלות ליבואנים גדולים לא ישיגו אותה. גם אם תתן להם הקלות, שום דבר לא מונע מהם להמשיך למכור באותם מחירים, ולהכניס את ההפרש לכיס.

דווקא הקלות ליבוא אישי יעזרו יותר למטרה המדוברת: אם יש הפרש גדול בין המחירים בארץ ובחו"ל ואפשר בקלות לקנות מחו"ל לבד, יותר אנשים יעשו את זה, וליבואנים לא תהיה ברירה אלא להוריד מחירים כדי למשוך קונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...