איזה מקלדת מכנית מתאימה לי ? - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מקלדת מכנית מתאימה לי ?

basher400

Recommended Posts

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שבשבילך נחשב לשטויות, יכול להיות פתרון לצורך של בן אדם אחר....

כמה אתה מוכן לשלם על זה, זה כבר סיפור אחר...

כבר יצא לי לראות מוצרים הרבה יותר הזויים, שלא עונים על שום צורך מלבד הצורך של אנשים מסוימים לבזבז כסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב קליקיים..

מישהו יודע על עוד מקום שאפשר להזמין ממנו ערכות התנסות של סוויצ'ים מכניים כמו זאת:

http://www.wasdkeyboards.com/index.php/wasd-sampler-kit.html

??

לא מבין בדיוק את הערכת התנסות.

כתוב שמקבלים:

Each sampler kit includes :

* R4 1x1 random keycaps (Qty: 4)

* Cherry MX switch types (Qty: 4)

* Sound dampening rubber o-ring (Qty: 4)

אז זה מקשים וגומי להניח אותם עליו ? זה מדמה את התחושה שתהיה לי עם המקשים האלו היו במקלדת ?

ממש לא נראה לי שאפשר מזה להרגיש איך המקשים האלו יהיה במקלדת.

שאלה אם אפשר לעקור מקשים ממקלדת אחרת שיש לי ולהשתיל אותם שם ? כי כן יכול לתת לי רושם יותר מדוייק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום ערכת התנסות לא תתן לך את התחושה האמיתית, אי אפשר לבחור ולהבין את הסאונד לפי מקש אחד.

אתה צריך לפחות 3-4 מקשים זהים כדי להבין מה הצליל שמתאים לך ומה הצליל שמציק לך.

גם לגבי תחושת הלחיצה יהיה לך קשה להבחין בהבדל בין כחולים לחומים או בין שחורים לאדומים, רק עם מקש אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה מקשים וגומי להניח אותם עליו ? זה מדמה את התחושה שתהיה לי עם המקשים האלו היו במקלדת ?

ממש לא נראה לי שאפשר מזה להרגיש איך המקשים האלו יהיה במקלדת.

שאלה אם אפשר לעקור מקשים ממקלדת אחרת שיש לי ולהשתיל אותם שם ? כי כן יכול לתת לי רושם יותר מדוייק

הגומי זה סתם תוספת אופציונלית.... המטרה שלהם היא לרכך את הלחיצה או להקטין מעט את הרעש ממנה.

כדי להרגיש באמת את הסוויצ'ים צריך להשתמש בהם כמו שהם עם keycap.

שום ערכת התנסות לא תתן לך את התחושה האמיתית, אי אפשר לבחור ולהבין את הסאונד לפי מקש אחד.

אתה צריך לפחות 3-4 מקשים זהים כדי להבין מה הצליל שמתאים לך ומה הצליל שמציק לך.

גם לגבי תחושת הלחיצה יהיה לך קשה להבחין בהבדל בין כחולים לחומים או בין שחורים לאדומים, רק עם מקש אחד.

לדעתי זה אפשרי אם מנסים בעדינות.

אני בדקתי את הכחולים ואת השחורים על מקלדת מלאה, לפי מה שאתה אומר, אם אהבתי את התחושה של הכחולים אבל לא את הצליל, אז חומים הכי מתאימים עבורי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לתחושה הרגשת, בקשר לצליל החומים טיפה פחות רועשים מהכחולים.

נראה לי שאמרת שאתה עובד עם עוד אנשים והמקלדת לתיכנות ? אם הסביבה ממש שקטה(משרד) זה יהיה בעייתי.

לא אמרתי שאני מתכנת ליד אנשים.

לגבי הסאונד: לפי סרטונים שמשווים, החומים נשמעו ממש טוב מבחינתי. הקליק מציק כזה באוזן אבל החומים לא למרות שהם לא חרישיים.

מה שמדאיג אותי יותר זו התחושה. לא הצלחתי להבין מהתגובה שלך אם התחושה שלהם זהה לכחולים...

וגיל, מה הקשר לטפלון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...