איזה מקלדת מכנית מתאימה לי ? - עמוד 5 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מקלדת מכנית מתאימה לי ?

basher400

Recommended Posts

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עדכון: ה-sampler kit הגיע.

התובנות: MX Blue ו-MX Black בדיוק כמו שחשבתי והם לא מתאימים לי. השחור קשה מדי במיוחד לקראת סוף הלחיצה, והקליק של הכחול מציק.

MX Red ו-MX Brown מאוד נוחים. החום - הפידבק שלו עדין ושקט, והאדום שנטול פידבק אך עם זאת מאוד נוח.

ה-o-rings די בסדר אבל לא נראה לי שהמחיר שלהן שווה את התועלת...

בשורה התחתונה, כמו שחשבתי, החומים הם אחלה והאדומים הפתיעו לטובה.

מי ששוקל להזמין ערכת התנסות כזו, שילך על זה. זה מאוד עוזר בקבלת ההחלטות אם כי המחיר מעט יקר (55.5 ש"ח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכנת ועובד עם אדומים. בהתחלה היה לי קצת קשה והיו הרבה לחיצות לא רצוניות אבל לאחר שהתרגלתי קצב ההקלדה עלה מאוד וגם זה מרגיש פחות מעייף באצבעות. קשה לי להשוות לחומים כי לא התנסתי בהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האדומים יותר רכים מהחומים אבל ממש בקצת. החומים הם כמו האדומים רק שבנק' מסוימת אתה מרגיש התנגדות מהמקש שברגע שאתה "מנצח" אותה המקש יורד עד הסוף. זה מאוד מזכיר לי מקלדת רגילה. ולכן בהקלדה מהירה אני לא חושב שארגיש הבדל מלבד ההרגשה שאתה מקליד על משהו יותר רך ואיכותי.

אני מאוד מזדהה אם הדעה שלך לגבי האדומים. זה בדיוק מה ששיערתי.

פשוט שניהם אחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכפר סבא ויש לי מקלדת עם חומים, אם אתה רוצה תשלח הודעה ואפשר לתאם משהו. בחיים לא הייתי ממליץ לתכנת עם שחורים, וקשה לי להאמין שתרגיש הבדל בין הכחולים שלא אהבת לחומים. אדומים הם הכי קלים מכל הסוויצים ולפי הבנתי גם הכי שקטים. אולי זה מה שמתאים לך.

תודה רבה!

איזו מקלדת זו (חברה ודגם)? מה דעתך עליה אחרי שימוש ממושך?

נו מה יהיה, Luxurious ? האיש הנחמד מציע לי לנסות את המקלדת ואתה עונה לו תודה ... ואחרי זה זה תעלומה שמתבלבלים בנינו ?

קטעים איתך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכפר סבא ויש לי מקלדת עם חומים, אם אתה רוצה תשלח הודעה ואפשר לתאם משהו. בחיים לא הייתי ממליץ לתכנת עם שחורים, וקשה לי להאמין שתרגיש הבדל בין הכחולים שלא אהבת לחומים. אדומים הם הכי קלים מכל הסוויצים ולפי הבנתי גם הכי שקטים. אולי זה מה שמתאים לך.

תודה, שלחתי לך הודעה פרטית.

דרך אגב, KroydKrenson, זה לא אני שניסה את הכחולים ולא אהב, לא ניסיתי אף צבע עדיין, מי שניסה ולא אהב זה Luxurious :facepalm:

אם יש פה מישהו באיזור ר"ג\בני ברק\גבעתיים או רעננה\כפר סבא שיש לו מקלדת עם סוייצ'ים אדומים ומוכן לתת לי להקליד על המקלדת שלו לדקה - אני אפצה אותו בגלידה.

ושוב. אני לא Luxurious :s07: אפילו לא קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבת לנסות לקפוץ לסניף של כלשהי שמחזיקה מקלדת עם אדומים ולבקש מהם לתת לך לנסות?

איזה מוכר נחמד בבאג נתן לי פעם לנסות את ה-6GV2 עם הסוויצ'ים השחורים. ומהר מאוד ירדתי מהעניין... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבת לנסות לקפוץ לסניף של כלשהי שמחזיקה מקלדת עם אדומים ולבקש מהם לתת לך לנסות?

איזה מוכר נחמד בבאג נתן לי פעם לנסות את ה-6GV2 עם הסוויצ'ים השחורים. ומהר מאוד ירדתי מהעניין... :lol:

דווקא בבאג ביקשתי פעם , מקלדת מפוצלת , בדיזינגוף סנטר, המוכר היה קצת פחות נחמד, הוא אמר לי שזה נגד המדיניות שלהם ושיש לי לכלוך מתחת לאף (הייתי בן 14 וזה היה פלומת השפם שלי)

החמור הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...