הגיוני שתדר המעבד זינק מ3.0 ל 5.91 ?? תראו ! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיוני שתדר המעבד זינק מ3.0 ל 5.91 ?? תראו !

tagada0071

Recommended Posts

עשיתי איזה בדיקת ביצועים עם הכלי של EASYTUNE ופתאום אני רואה שתדר המעבד זינק ל5.91 ....

אין לי ציוד לאוברקלוק ואני פוחד שמשהו קרה למעבד או יקרה במצב כזה ... יש לציין שלאחר מכן זה יירד ל 1.5 מהירות שעון .

מה קורה פה כאילו ?....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

EASYTUNE מאפשר לעשות OC דרכו לא ? אם כן יכול להיות שהוא אשכרה עשה לך OC לתדר כזה ויכלת לשרוף את המעבד. בכל אופן לא משתמשים בתוכנות כאלה, OC עושים בביוס, ויש תוכנות למאמץ וניתור טמפרטורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדשות רעות חברים , ידעתי שמשהו יקרה מזה , המחשב נכבה ועכשיו הוא בכלל לא נדלק , חשמל לא עובר דרכו בכלל ! המנורות של העכבר והמקלדת כבויות... מה שאומר מאה אחוז הלך פה משהו .. מה נראה לכם שזה !? ואיך לעזאזל זה הגיע לאוברקלוק ? מי ביקש ממנו להעלות את התדר לכזה גובה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה איפוס לביוס ואז תנסה להפעיל את המחשב בנוסף תנסה לעשות פריקת חשמל ע"י מספר לחיצות רצופות על לחצן ההדלקה.

קודם כל איפוס לביוס כי במידה והישתנו הגדרות הם יחזרו לברירת המחדל של הלוח אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקייייי... אבל איך אעשה איפוס לביוס כשהמחשב בכלל לא נדלק ? דבר שני שאני חייב לציין : ניסיתי להדליק מיקודם והמנורות של המפצל יואסבי נדלקו לשנייה וכבו , מה שאומר שעבר חשמל שם לשבריר שנייה ! ומה זה פריקת חשמל ולמה היא טובה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיה לפתוח תמארז כי יש מדבקה של האחריות על הציר ואם אסיר אותה או שהיא תקרע תפוג האחריות וזה מחשב בניילונים , 3 חודשים בסך הכל .. בינתיים הרעיון של הפריקת חשמל לא עזר , מקווה שהמעבדה של ksp יפתרו את :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהמעבד נמצא באוברקלוק X2 הוא לוקח X2 זרם בהתאמה, ואם התוכנה גם שינתה לו אז המתח אז הרבה יותר

בהרבה מקרים הלוח או הספק לא מספיק טובים להחזיק את המעבד כמו שהוא אפילו (לוחות "פשוטים", ספקים גנריים), ובלוחות מסוימים + כל הספקים הגנריים גם אין הגנות. תוצאה - משהוא נשרף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...